FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pircēju piesaiste, profila pievilcīgums

Labvakar, meitenes! Esmu šeit reģistrējusies samērā sen, bet ar pārdošanu neiet tik labi, kā gribētos. Kādi būtu jūsu ieteikumi profila uzlabošanai un pircēju labākai piesaistīšanai? 

132 Atbildes

> Ligucis

> kristiana

> zibsne

> Janeta

> zibsne

nu dievinat te nav ko, tikai ne so teemu,tad nu labak dievinat vira naudas maku, bus lielaks gandarijums

Vīra maks ir vīra maks,nav jēgas dievināt to,kas nepieder pašai.;)

sievietes viserogenaka zona ir vira maks, ta tas ir bijis un ta tam bus but, ta man mamma macija, vira maks pieder sievai, a citadi par ko vinam viss tas ko tu vina laba dari?    ,,,par tiem 3 tizlajiem vardiem ,es tevi milu,,,neeeeeeeeeeeeee, tas ir tikai sapnos, dzive ta nav

Te nu es iebildiishu:) Pati appreceejos tikai un vieniigi deelj miilestiibas un viirs nebija bagaats.Bet miilestiiba celj.Miilestiiba celj abus, taa motivee.Un miilestiibas, savas sievietes  deelj viirietis centiisies un spees kalnus gaazt, ja vien sieviete vinjam arii buus labs atbalsts.

Piekrītu Kristiānai! Ja precies naudas dēļ, tad neprecies nemaz un ej strādā- būs tev nauda! Nav vairs viduslaiki, kad sievas apčubināja vīriešus pirms un pēc darba! Tagad valda vienlīdzība gan darbā gan attiecībās! Mūžā neiedomātos precēt vīrieti kāda cita iemesla dēļ, kas nebūtu saistīts ar garīgām emocijām un mīlestību! 

+++++++++++++++++++++++++++

a jums neienak prata ka var paveikties aprecet aiz milestibas ari bagatu cilveku ? domajat ka milestiba ir tikai nabago prioritate? milestiba ja ir tad ir gan jauniem gan veciem gan bagatiem gan nabagiem, cilvekam ir paveicies,,,,nu vienkarsi ta notiek,,,,,nevajag skaust, ar patriotiskiem vardiem jau neaizpildisi to ka pasam nav,,,, tas ir manas domas, tas neprasa atbildi un nevedina strideties

> Dii

Par sūtīšanas iekļaušanu cenaa. MANS uzskats, varat nepiekrist. Ja, piemēram, kleita maksaa 15 eiro un rakstīts, ka sūtīšana iekļauta cenaa, bet pircējai ir iespēja saņemt klaatienē un nevajag sūtīšanu, es uzskatu, ka +/- 2 eiro no cenas būtu jaanomet pašai paardevējai, jo ir stulbi maksaat par neizmantotu pakalpojumu....

nepiekritīšu. Šeit tik daudz nedarbojos, ka citās lapās, bet nu jau maniem sludinājumiem arī ir šī piebilde. Jo nosūtīt ir daudz vienkāršāk. Tikšanās klātienē- ja nu vienīgi man pie mājas un man ērtā laikā. Bet visi tie varianti, ka grib tikties centrā tieši pie Origo, pieskaņošanās ar laikiem bieži vien pilnīgi nerēķinoties ar manējo... ka grib lielveikalos uzmērīt un tāpēc pusstunda man no dzīves nost- tācenu nemainu... Tāpec lieku cenu, par kādu gribu pārdot, un ja cilveks taupa manu laiku, viņš dabū atlaidi sūtīšanas izmaksu veidā.

> Dii

Par sūtīšanas iekļaušanu cenaa. MANS uzskats, varat nepiekrist. Ja, piemēram, kleita maksaa 15 eiro un rakstīts, ka sūtīšana iekļauta cenaa, bet pircējai ir iespēja saņemt klaatienē un nevajag sūtīšanu, es uzskatu, ka +/- 2 eiro no cenas būtu jaanomet pašai paardevējai, jo ir stulbi maksaat par neizmantotu pakalpojumu....

nepiekritīšu. Šeit tik daudz nedarbojos, ka citās lapās, bet nu jau maniem sludinājumiem arī ir šī piebilde. Jo nosūtīt ir daudz vienkāršāk. Tikšanās klātienē- ja nu vienīgi man pie mājas un man ērtā laikā. Bet visi tie varianti, ka grib tikties centrā tieši pie Origo, pieskaņošanās ar laikiem bieži vien pilnīgi nerēķinoties ar manējo... ka grib lielveikalos uzmērīt un tāpēc pusstunda man no dzīves nost- tācenu nemainu... Tāpec lieku cenu, par kādu gribu pārdot, un ja cilveks taupa manu laiku, viņš dabū atlaidi sūtīšanas izmaksu veidā.

Man skiet ka viss atkarigs no ta cik esi aktiva seit skapi,ja piedalies forumos,izcel sludinajumus tad pircejas skatas vairak,pamana labas preces un perk,pati sad tad piedalos forumos,ja ir laiks,ja nav laiks tad ari perk mazak.Bet nesudzos.Jo tirgosana nav pirma vieta,ir ari citi darbi:)

Nezinu gan vai sludinājumu izcelšana kaut ko maina. Es meklējot kādu mantu iekš as.lv izceltos nemaz neskatos, uzreiz păršķiru pāris lapas uz priekšu.

Labots 24.10.2015 16:44

Ieteiktu arī regulāri atjaunot sludinājumu, Jo jaunāks sludinājums jo lielākas iespējas pārdot. Noteikti ir vērts investēt manekena iegādē- tas atmaksājas! 

> Lucky

Ieteiktu arī regulāri atjaunot sludinājumu, Jo jaunāks sludinājums jo lielākas iespējas pārdot. Noteikti ir vērts investēt manekena iegādē- tas atmaksājas! 

Labots: šodien, 16:44

Cik tad tas manekens maksa? Ari uzglabashana ir problema - aiznem daudz vietas. Protams, man ari patik pirkt drebes, kas ļoti uzskatami apgerbti uz manekena, bet domas pirkt speciali mantu pardoshanai nekad nebija.

Es varu ieteikt autorei drēbes fotografēt uz sevis, jo man, piemēram, patīk redzēt ka drēbe izskatas uz auguma. Pati arī taa cenšos darīt, bet diemžēl ir drēbes, kas man neder un taas labaak izskataas uz pakaramaa.

> _MilaC_Brands&More

> Lucky

Labots: šodien, 16:44

Cik tad tas manekens maksa? Ari uzglabashana ir problema - aiznem daudz vietas. Protams, man ari patik pirkt drebes, kas ļoti uzskatami apgerbti uz manekena, bet domas pirkt speciali mantu pardoshanai nekad nebija.

Savējo pirku par 20 latiem, speciāli priekš atverskapi sludinājumiem, Jo bildēt uz sevis likās nogurdinoši. Varu teikt vienu- uzreiz pēc tam pārdošana palielinājās! Un arī ievērojami atvieglojās fotografēšanas process. Uzglabāt var jebkur, kaut vai vannas istabā vai zem gultas, ja nav vietas

111 - 120 no 132