FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pircēju piesaiste, profila pievilcīgums

Labvakar, meitenes! Esmu šeit reģistrējusies samērā sen, bet ar pārdošanu neiet tik labi, kā gribētos. Kādi būtu jūsu ieteikumi profila uzlabošanai un pircēju labākai piesaistīšanai? 

132 Atbildes

> Ronja

> Dii

Par sūtīšanas iekļaušanu cenaa. MANS uzskats, varat nepiekrist. Ja, piemēram, kleita maksaa 15 eiro un rakstīts, ka sūtīšana iekļauta cenaa, bet pircējai ir iespēja saņemt klaatienē un nevajag sūtīšanu, es uzskatu, ka +/- 2 eiro no cenas būtu jaanomet pašai paardevējai, jo ir stulbi maksaat par neizmantotu pakalpojumu....

nepiekritīšu. Šeit tik daudz nedarbojos, ka citās lapās, bet nu jau maniem sludinājumiem arī ir šī piebilde. Jo nosūtīt ir daudz vienkāršāk. Tikšanās klātienē- ja nu vienīgi man pie mājas un man ērtā laikā. Bet visi tie varianti, ka grib tikties centrā tieši pie Origo, pieskaņošanās ar laikiem bieži vien pilnīgi nerēķinoties ar manējo... ka grib lielveikalos uzmērīt un tāpēc pusstunda man no dzīves nost- tācenu nemainu... Tāpec lieku cenu, par kādu gribu pārdot, un ja cilveks taupa manu laiku, viņš dabū atlaidi sūtīšanas izmaksu veidā.

+++ Piekrītu. Jo dodoties uz tikšanos es tērēju ne vien laiku, bet arī degvielu un maksāju par autostāvvietu, kas ir krietni dārgāk kā par sūtīšanu. Dodoties ikdienas gaitās pakomāts ir ērts ar to, ka "pa ceļam" var ieskriet un nosūtīt, nav neviens jāgaida un nav jāpielāgojas citu grafikam.

> Lote

a jums neienak prata ka var paveikties aprecet aiz milestibas ari bagatu cilveku ? domajat ka milestiba ir tikai nabago prioritate? milestiba ja ir tad ir gan jauniem gan veciem gan bagatiem gan nabagiem, cilvekam ir paveicies,,,,nu vienkarsi ta notiek,,,,,nevajag skaust, ar patriotiskiem vardiem jau neaizpildisi to ka pasam nav,,,, tas ir manas domas, tas neprasa atbildi un nevedina strideties

Vai tad šeit meitenes runā,ka šādi nedrīkst?Runa ir par prioritātēm un meitenes šeit nemin,ka ir kopā ar nabagiem vai tamlīdzīgi,bet tikai to,ka mīlestība nāk pirmā un nav būtiski,cik naudas ir kabatā šim cilvēkam. Izskatās,ka neesi sapratusi nevienu pašu vārdu,ko meitenes ir teikušas. 

Jebkurā gadījumā viens ir nabagāks nekā otrs. Visos pāros. Pat  bagātniekiem. Izņēmumi ir vien tad, kad abi nepelna absolūti neko, vai arī abi pelna identisku summu. Ja runa par naudu. Iekšējā pasaule nav tverams jēdziens. :)

Viss ko minu ir no personīgās pieredzes, tāpēc daudzi var nepiekrist, jo pieredze katram sava.

Iesaku izcelt sludinājumus, jo nereti, uzreiz vai neilgi  pēc izcelšanas atrodas arī pircējs (var būt sagadīšanās). Tālāk- jāapzinās, cik aktuāls ir Tavs skapis vispār. Ja ir parasti topiņi/krekliņi par eur 2, nezinu, vai cilvēki dēļ tādām lietām tiekas, tērē laiku/pasta izdevumus...nezinu, var būt, bet man šķiet aktuālāk vienmēr ir bijis kleitas, virsjakas, mēteļi, kosmētika (personīgā pieredze). Un vēl kā saka - katrai precei savs pircējs. Gadījies, ka dārga drēbe stāv te gadu, un domāju jau ņemt ārā sludinājumu, jo iedomājos, ka nevienam nevajag un skapī tādu naudu netērēs un nākamajā dienā nopērk. 

> Rita

Jebkurā gadījumā viens ir nabagāks nekā otrs. Visos pāros. Pat  bagātniekiem. Izņēmumi ir vien tad, kad abi nepelna absolūti neko, vai arī abi pelna identisku summu. Ja runa par naudu. Iekšējā pasaule nav tverams jēdziens. :)

Precīzi!

> Rita

> Ronja

> Dii

Par sūtīšanas iekļaušanu cenaa. MANS uzskats, varat nepiekrist. Ja, piemēram, kleita maksaa 15 eiro un rakstīts, ka sūtīšana iekļauta cenaa, bet pircējai ir iespēja saņemt klaatienē un nevajag sūtīšanu, es uzskatu, ka +/- 2 eiro no cenas būtu jaanomet pašai paardevējai, jo ir stulbi maksaat par neizmantotu pakalpojumu....

nepiekritīšu. Šeit tik daudz nedarbojos, ka citās lapās, bet nu jau maniem sludinājumiem arī ir šī piebilde. Jo nosūtīt ir daudz vienkāršāk. Tikšanās klātienē- ja nu vienīgi man pie mājas un man ērtā laikā. Bet visi tie varianti, ka grib tikties centrā tieši pie Origo, pieskaņošanās ar laikiem bieži vien pilnīgi nerēķinoties ar manējo... ka grib lielveikalos uzmērīt un tāpēc pusstunda man no dzīves nost- tācenu nemainu... Tāpec lieku cenu, par kādu gribu pārdot, un ja cilveks taupa manu laiku, viņš dabū atlaidi sūtīšanas izmaksu veidā.

+++ Piekrītu. Jo dodoties uz tikšanos es tērēju ne vien laiku, bet arī degvielu un maksāju par autostāvvietu, kas ir krietni dārgāk kā par sūtīšanu. Dodoties ikdienas gaitās pakomāts ir ērts ar to, ka "pa ceļam" var ieskriet un nosūtīt, nav neviens jāgaida un nav jāpielāgojas citu grafikam.

piekrītu!

Paldies par daudzajām atbildēm. No sākuma gan reģistrējos kā apstiprināts pārdevējs, gan izcēlu sludinājumus, bet vēljoprojām neviena drēbe nav pārdota, tāpēc investēt vēl manekenā vai maksas tēmās pagaidām neesmu gatava...

Tad jūs ieteiktu vairāk visu uzvilkt uz sevis nevis uz pakaramajiem bildēt? Un kā ar cenām? Kādas ir pieņemamas cenas? Vai ieskatoties manā skapī tās liekas par augstu? 

> Sunset

Paldies par daudzajām atbildēm. No sākuma gan reģistrējos kā apstiprināts pārdevējs, gan izcēlu sludinājumus, bet vēljoprojām neviena drēbe nav pārdota, tāpēc investēt vēl manekenā vai maksas tēmās pagaidām neesmu gatava...

Tad jūs ieteiktu vairāk visu uzvilkt uz sevis nevis uz pakaramajiem bildēt? Un kā ar cenām? Kādas ir pieņemamas cenas? Vai ieskatoties manā skapī tās liekas par augstu? 

cenas ir ok,visam savs laiks;)

> Sunset

Man šķiet, ka cenas ir ok, ja esi gatava dot lētāk, profila informācijā vari minēt, ka cenas runājamas, kas gribēs, tas pakaulēsies! :) Ja ir uz auguma, protams atvieglo dzīvi, bet es parasti aizsūtu kādu bildi uz auguma, ja pajautā kādu papildus. Bet nenoliedzu, ka tirgošanās varētu iet labāk ar uzvilktām drēbēm. 

> Sunset

Cenas ir ok, bet uz auguma drēbes, manupraat, izskatītos labaak. :)

121 - 130 no 132