FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pircēju piesaiste, profila pievilcīgums

Labvakar, meitenes! Esmu šeit reģistrējusies samērā sen, bet ar pārdošanu neiet tik labi, kā gribētos. Kādi būtu jūsu ieteikumi profila uzlabošanai un pircēju labākai piesaistīšanai? 

132 Atbildes

> Snowfox

a kāpēc tikai seksiņiem? kā bankas laupītāja masku nevar? 

vispirms Helovīņiem

> zaiza

> Snowfox

vispirms Helovīņiem

ziemassvētku budēļu laikam arī der

> zaiza

> Snowfox

vispirms Helovīņiem

SmejošsSmejošsSmejošs ar tādu tērpu mani nodoto policijai un es nevis ēstu helovīnu saldumus bet sēdētu policijas iecirknī un rakstītu paskaidrojumu par mētelīša virināšanu Smejošs

> Snowfox

> zaiza

> Snowfox

vispirms Helovīņiem

SmejošsSmejošsSmejošs ar tādu tērpu mani nodoto policijai un es nevis ēstu helovīnu saldumus bet sēdētu policijas iecirknī un rakstītu paskaidrojumu par mētelīša virināšanu Smejošs

diez vai tas ir mētelītis, kas virinas ar šo drānas gabalu.

Nav jau smuki šādi piesmiet kādas sludinājumu. :)

Bet lai vai kā, jā nav piedomāts pie sludinājuma apraksta. :D 

> Ieva

> Snowfox

> zaiza

> Snowfox

vispirms Helovīņiem

diez vai tas ir mētelītis, kas virinas ar šo drānas gabalu.

Nu es biju domājusi šo un pa virsu mētelīti! Smejošs

Tam ir domata maksas reklama - izcelj sludinajumus, raksti maksas temas. :)

Man ari ljoti patik, kad sludinajumaa ir atrodama visa nepiecieshama informacija - meri, realais izmers, krasa, cik maksaja utt. 

Tas kapec mani kaa pirceju neipashi interese tavs skapis : tikai pa 1 foto pie sludinajuma, nekadas papildu informacijas. Bet tas tiri mans viedoklis. Patik ari, kad mantinjas uz bildem ir ljoti kartigas - tiras, izgludinatas, skaisti nobildetas. 

> Ieva

seksiņbikse

Es gar zemi Smejošs

Un vēl - nu nevajag lietot vārdus 'kurcīte', 'kurciņa', 'kurtkiņa' un tamlīdzīgas kroplības, brr, šermuļi metas.

51 - 60 no 132