FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pircēju piesaiste, profila pievilcīgums

Labvakar, meitenes! Esmu šeit reģistrējusies samērā sen, bet ar pārdošanu neiet tik labi, kā gribētos. Kādi būtu jūsu ieteikumi profila uzlabošanai un pircēju labākai piesaistīšanai? 

132 Atbildes

> zibsne

pelni pelni, klausi mammu,,,,,mes katrs nakam no savas gimenes, mammas ir labas, maca pareizi, tikai nemaci ta savai meitai, jo...........labak raudat limuzina nevis autobusa.....ceru tu saprati,,,,,,,,un ome macija, lai taviem berniem bagati vecaki....padoma par to 

es pat nezinu ko teikt

vai tad vienmer kautkas ir jasaka?

> Ieva

> zibsne

pelni pelni, klausi mammu,,,,,mes katrs nakam no savas gimenes, mammas ir labas, maca pareizi, tikai nemaci ta savai meitai, jo...........labak raudat limuzina nevis autobusa.....ceru tu saprati,,,,,,,,un ome macija, lai taviem berniem bagati vecaki....padoma par to 

es pat nezinu ko teikt

> zibsne

Kas ir tik slikts,ka ģimenes budžetu uztur divi cilvēki,nevis viens?:D Varbūt tā mes daram,lai mums būtu visa kā vairāk,nevis mazāk?:D ja smuka dāma atradīs bagātu vīru,bagātais vīrs vienmēr varēs atrast jaunāku ,kad vecajai beigsies termiņš,beigās būsi plika un nabaga savā autobusā.:) 

cau meitenites, eju gulet, turpiniet bez manis,,,,attttaaaaaa, nerajaties

Paga . Man šķiet te viss aizgāja ne pa tēmu. Ne? :D

> Karolina

Paga . Man šķiet te viss aizgāja ne pa tēmu. Ne? :D

Precīzi!:D Nekas,sava veida publiskais čats,tik žēl,ka citas meitenes tēmā.

nu kādai šis viss varbūtpiesaistīt pircējus :D

> zibsne

nu dievinat te nav ko, tikai ne so teemu,tad nu labak dievinat vira naudas maku, bus lielaks gandarijums

Vīru es dievinu par to,ka viņš ir labs cilvēks,nevis par viņa maku,tā ir galīgā cūcība vērtēt un dievināt tikai naudu,naudu var dievināt tikai baba,kura mirst badā,normāls adekvāts cilvēks nekad nedomās par sava vīra /sievas naudas maka izmēru,sviests,man būtu kauns Jūsu vietā ko tādu teikt,laikam tās seksiņbikses jums spiež smadzenes šobrīd

Nesaprotu sievietes kuras ar cilvēku ir kopā naudas dēļ. Tas ir tāds murgs vispār. 

81 - 90 no 132