FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

kur nopirkt ?

10 Atbildes

kostimi.lv

Man ir šitādas. Ja ir interese, pārdodu. Bet tā, pirku kancelejas preču veikalā ar visu asti un ar auduma tauriņu ap kaklu.

> sabsab

Man ir šitādas. Ja ir interese, pārdodu. Bet tā, pirku kancelejas preču veikalā ar visu asti un ar auduma tauriņu ap kaklu.

Par cik pardod un kur atrodies ?

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

H&M

biju šodien , tur bija tik kaut kadas savadakas ar asti :D 

man ir sadas, bijis defektins (labots), ja intrese raksti PM

bet tiesi tadas, ka bilde var nopirtk ari TIGER,kadreizz, kad bija Timari tur ari vareja dabuts(varbut kada lidziga veikala ir! :) ) 

+ pielauju, ka tagad lielveikalos (maxima xxx, rimi, prizma), varetu but ari, jo tagad tiesi nak helovins un parasti viniem ir visadas austinas un maskas.:) 

> chirkoonii

> sabsab

Ja godīgi, cik dod, par tik atdošu :D Pati esmu ziepniekkalnā, bet austiņas Jelgavā, varu piektdien izsūtīt, vai 6dien pa dienu tikties Dominā, skatos, ka esi no purvciema :)

> sabsab

> chirkoonii

> sabsab

Ja godīgi, cik dod, par tik atdošu :D Pati esmu ziepniekkalnā, bet austiņas Jelgavā, varu piektdien izsūtīt, vai 6dien pa dienu tikties Dominā, skatos, ka esi no purvciema :)

A tu pati būsi Domina vai tev speciali jabrauc ?

> chirkoonii

> sabsab

> chirkoonii

> sabsab

A tu pati būsi Domina vai tev speciali jabrauc ?

Esmu vienmēr ar auto un pa ceļam neliels līkums nav problēma. :D varu būt 6dien plkst. 12. Ja der, tās austiņas, tad raksti man PM :)

1 - 10 no 10