FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Krāpniece! Lūdzu atsaucās meitenes, kuras piekrāpusi Monta Ziediņa

Sveiki! Atsaucās lūdzu meitenes, kas tika apkrāptas no Montas Ziediņas, jeb Ketija Matisineca.

Tiešām nepieciešams info par šīm jaunkundzēm!

Vēlos doties uz policiju! 

nepieciešams info par dažām detaļām! varbūt vari palīdzēt ! 

27 Atbildes

Sodien fb bija runa par sim meitenem.

jā lasīju! tāpēc nepieciešams info, lai uzsāktu lietu pret šim jaunkundzēm! varbūt sastapšu šeit kādu apkrāpto cilvēku ! 

jo vajag info par konta nr. tel nr, dzīvesvietu jeb ko 

Sveika :)

uzraksti Facebook Laurai Zandai Grinbergai, lasot šodien diskusiju facebook, sapratu ka kontakti ir dabūti par Montu Ziediņu 

Un noteikti vēlu veiksmi tikt galā ar krāpniecēm! :))

Bet apkrāpa jau citu meiteni ! ok paldies apjautāšos 

Kichiigaa - arī ir krapniece, sauca arī itkā Monta,gadījumā neviens nav saskaries?

Varbūt ir vēl info

iesaku vispār nevienam no cēsim nepasūtīt no neviena ja pie profila nav dzeltenais kjeksits vai ari nav atsauksmju ! baigi pieži pēdējās dienās uztaisīti vairāki profili. laikam MONTA 

> lovebird

iesaku vispār nevienam no cēsim nepasūtīt no neviena ja pie profila nav dzeltenais kjeksits vai ari nav atsauksmju ! baigi pieži pēdējās dienās uztaisīti vairāki profili. laikam MONTA 

Bet dzeltenais keksitis ari nav raditajs ka godigs

Vērsies ar iesniegumu vieteja policija.Man draudzenei ar so Montu bija darisana jau pirms gadiem 6 apmeram. Monta bija izlikusi tirgot ss.lv jaunas basketbola botas,kuras izradijas vinai nemaz nav, bildes bija panemtas no google.lv.

Pec iesnieguma (pievieno bankas izdruku,vestulu sarakstes ) uzrakstisanas ,naudu menesa laika mana draudzene atguva.

Vērsies ar iesniegumu vieteja policija.Man draudzenei ar so Montu bija darisana jau pirms gadiem 6 apmeram. Monta bija izlikusi tirgot ss.lv jaunas basketbola botas,kuras izradijas vinai nemaz nav, bildes bija panemtas no google.lv.

Pec iesnieguma (pievieno bankas izdruku,vestulu sarakstes ) uzrakstisanas ,naudu menesa laika mana draudzene atguva.

1 - 10 no 27