FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Izmeeru tabula

Meitenes!Varbuut kaada var publiceet linku, kur apskataama izmeeru tabula-cik cm kruutiis, viduklii, gurnos atbilst kaadam izmeeram. Un tad vareetu sheit skapii visas vadiities peec vienas tabulas,savaadaak peedeejaa laikaa beediigi sanaak ar tiem izmeeriem.Meitene noraada vienu (ticu, ka ir reizes, kad tas nav speciaali tiishaam nepareizi noraadiits), bet atnaakot pacinjai konstateeju to, ka nu nav tas noraadiitais izmeers! Bet var jau buut, ka kaadai shkjiet, ka 96 cm kruutiis un 80 cm viduklii un 96 gurnos  ir S izmeers...Tad nu iesaku vadiities visaam peec vienas izmeeru tabulas,lai nebuutu shaadi beediigi atgadoiijumi,kas man peedeejaa laikaa notiek viens peec otra...:(

10 Atbildes

100% atbalstu. Man pat kaa pardevējai dažreiz sarežģīti izvēlēties, kuru izmēru noradīt! Jo pēc sajūtaam ir viens, uz birkas noradīts cits. Katrai meitenei sava izmēra uztvere arī ļoti atšķiras - kaa jau vienmēr slaidaam meitenēm liekas, ka viņas resnakas, lielakam, ka viņas mazakas :D Es jau nerunaju par Ķīns preču crazy izmēriem ja kada norada pēc birkaam. Arī aprakstaa vienmēr atbalstu, lai atsevišķi būtu noradīts izmērs no birkas un faktiski mēri Smejošs

Ļoti labs ierosinajums - piedavaju noradīt to centralizēti pie sludinajumu sadaļaa 

Labots 28.10.2015 09:43

Tapec es vienmer prasu merus cm jo man sev gruti ko atrast pec saviem parametriem,(80-80-90)

Un tas arī atvieglos turpmako konfliktu atrisinašanu un mazinas krapšanas iespēju - ja atnaak prece, kas neatbilst tai vienotaj tabulai - ir pamats pretenzijam. Un tad jau atbilde tipa "esmu s izmēra, tas man derēja" vai "pēc manas izmēŗu tabulas tas ir s" vairs nederes! 

> _MilaC_Brands&More

100% atbalstu. Man pat kaa pardevējai dažreiz sarežģīti izvēlēties, kuru izmēru noradīt! Jo pēc sajūtaam ir viens, uz birkas noradīts cits. Katrai meitenei sava izmēra uztvere arī ļoti atšķiras - kaa jau vienmēr slaidaam meitenēm liekas, ka viņas resnakas, lielakam, ka viņas mazakas :D Es jau nerunaju par Ķīns preču crazy izmēriem ja kada norada pēc birkaam. Arī aprakstaa vienmēr atbalstu, lai atsevišķi būtu noradīts izmērs no birkas un faktiski mēri Smejošs

Ļoti labs ierosinajums - piedavaju noradīt to centralizēti pie sludinajumu sadaļaa 

Paldies , meitenes, par atbalstu!Varbuut adminiem shis ierosinaajums arii iepatiksies?Es jau tikai par to,lai mums visiem veiksmiigaaki pirkumi un paardeveejam labaaka atsauksme:)

Man liekas ka katram razotajam (itali, kina, anglija) izmeru tabula atskiras.

Tapec es ka pircejs prasu izmerit prece pardeveju no visam pusem (plecos, garumu, vidukli un t.t.)

Perkot dazatas drebes konstateju, ka man deres gan S izmers, gan XL Smaidīgs

> _MilaC_Brands&More

Un tas arī atvieglos turpmako konfliktu atrisinašanu un mazinas krapšanas iespēju - ja atnaak prece, kas neatbilst tai vienotaj tabulai - ir pamats pretenzijam. Un tad jau atbilde tipa "esmu s izmēra, tas man derēja" vai "pēc manas izmēŗu tabulas tas ir s" vairs nederes! 

tapec un vajag prasit faktiskas izmerus!!!!!!!!!

garumu, platumu.....

> _MilaC_Brands&More

Tieshi taa:) Jo aciimredzot katrai ir sava izmeeru tabula.Nu var jau buut arii, ka sieviete pati sevi redz resnaaku vai tievaaku, nekaa reaali ir un tad rodas shaadas situaacijas.Es par vienotu izmeeru tabulu:)

Protams, ir jau dazjaadi dreebju modelji, kur nekas traks un slikti neizskatiitos arii uz xs izmeeru, ja uzvelk S izmeera kleitu , bet to lai pats pirceejs izveertee peec savaam kjermenja apriseem.

1 - 10 no 10