FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Brendu smaržas.

Meitenes, tikai godīgi. Cik no Jums ir "ieberzušās" uz smaržām šeit pērkot? Es te šķirstu un skatos, tik daudz ko gribētos, un arī cena patīkama, bet divas reizes esmu pirkusi un abās vnk totāli iegrābos, jo bija tīrākais viltojums, ko var nopirkt centrāltirgū par 5 eiro :D Kā lai atšķir, ir vai nav īsta manta...

26 Atbildes

Ne pa tēmu, bet es vienreiz tirgū dabūju "tās smaržas par 5 eiro" un ja godīgi, tad tās bija īstās, jo es to aromātu zinu no galvas :D Man liekas, ka man max paveicās, iespējams, ka pārdevēja pati nezināja, kas tas ir ko pārdod

Es pati seit tirgoju smarzhas, taas ir atbilstoshas tai cenu kategorijai, pie kuras taas pieder, tas nav dolce gabbana par 15-20 eur, kas ir pilniigi un totaali neatbilstosha cena shaada brenda smarzhai un taapeec ir skaidrs, ja jaunas dolce gabbana, versace, gucci, thierry mugler tiek tirgotas par shaadu cenu = TAS IR VILTOJUMS. Jaa, esmu iegraabusies ne sheit, bet caur ss.lv, tachu shii pati persona paardod smarzhas arii sheit - ar piebildi, ka ideaala noturiiba... Originaalaam smarzhaam neraksta par ideaalu noturiibu, arii labaam replikaam to neraksta...

Es arii gribu juus briidinaat nepirkt aizdomiigi leetas smarzhas, nu pakraajiet to naudinju un nopeerciet originaalu vai nopeerciet smarzhas, kas ir citaa cenu kategorijaa, bet tomeer originaals!

Marta

Vienreiz es arī intereses pēc nopirku tur un trāpīju ar identisku aromātu :D Kaut gan pēc tam draudzene gāja ņemt tās pašas- pavisam cits saturs. 

Vineta

Es patiesībā neko neteiktu, ja replika, bet vismaz tiešām replika, kaut ar nenoturīgu smaržu, bet būtu, nevis pavisam cits saturs :D Bija man situācija- noskatīju sev hugo boss femme. Meitene pārdeva par 40 ls manuprāt toreiz. Esot mēģinājusi, nepatīkot. Bet viņai esot vēl viens iepakojums, neattaisīts, un tas ir dāvināts, tāpēc pārdošot to man. Mēģināju nokaulēt vismaz par 5 ls lētāk- nekā. Uz satikšanos atnāca vīrietis. Un kad mājās sāku pētīt iepakojumu- plēvīte bija jau taisīta n tās reizes vaļā, un izņemot smaržas- jau pēc pudeles brāķa sapratu, ka esmu iekritusi. Arī aromāts, starp citu, pat nebija līdzīgs oriģinālam :) 

Sveikas meitenes. Es piem. tirgoju sadas smarzas. Manas smarzas ir licenzetas versijas. Jusu valoda tas ir replika. Mana ta saucama replika ir 1:1 ar originalu,atskiras tikai noturiba. Bet ari cena ir atbilstosa,ta pat ka kosmetika. Jau ilgsoshu laiku stradaju ar smarzam. Un ieteiktu jums piem. palasit interneta cik daudz un par ko jus maksajat perkot originalas smarzinas. Par  pasu smarzu jus maksajat tikai 15% no visas summas.

Un vel piuebilde, Latvija originalas smarzas nopirkt ir praktiski neiespejami. Veiciet eksperimentu. Aizbrauciet un noperciet Jebkuras smarzinjas piem. Vacija vai Francija un noperciet sheit. tad jums bus skaidrs,ka tas ko perkat Duglasa vai Stokmana ir veja izmesta naudinja.

Jauku Jums vakaru.

Diana

Paldies par komentāru :)

Atļaušos piebilst, ka tādā gadījumā, pakaļdarinājumi tiek iedalīti divās grupās. Tādās, kuras tirgojat Jūs :) Un tādās, kur no oriģināla līdzīgs ir tikai iepakojums. Par replikām, kuras ir labas, tikai ne tik noturīgas un blā blā blā, mēs jau tikām skaidrībā. Par to nav runas. Es te neesmu, lai atmaskotu tās, kuras te veic krāpniecību vai tamlīdzīgi. Pirkusi labas, oriģinālās smaržas esmu gan ārzemēs, gan latvijā. Nu neteikšu, ka pilnīgi viss ir zemē metams. Bet visu arī neesmu izmēģinājusi :) Bet arī replikas, kā teicu, ir dažas ļoti ok. 

Es te vairāk par to, ka gaidītā, kaut švakāka aromāta vietā, tiešām saņem omīšu variantu līdzīga paskata pudelē :D Tad vnk gribējās statistikai paskatīties, cik daudzas te tādā veidā ir apbēdinātas :)

Vineta, es jau labak atdodu smarzinas par pusscenu, ja man nepatik, nevis turu un taupu. Manuprat jajauta pec bildem , kodiem un pec iespejas jameigina tikties klatiene. Pate neesmu pievilusi nevienumeiteni, pate esmu pirkusi caur meitenem tikai tadas smarza, kuras nerazo fake(manuprat)..Smejošs 

p.s. tagad testeju,ko var neta dabut ka "testeri" vai smarzo tapat vai ne...

Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Jā, manuprāt testerīši ir pagaidām viens labs risinājums. 

Protams taa persona, kas sheit tirgo pilniigi un galiigi uudenainus feikus diskusijaa neiesaistaas, tikai saliek miglainas bildes, nokaash pieklaajiigas summas un peec tam vairs neliekas ne zinis...

Par to, ka Latvijaa nevar nopirkt originaalas smarzhas atlaushos nepiekrist, var un vajag pirkt, un ja nopeerkat veikalos pilniigu un galiigu viltojumu nesiet atpakalj un prasiet, lai atgriezh naudu, jo tikai taa veikali saaks izveerteet tos piegaadaatajus, no kuriem vini shiis smarzhas iegaadaajas. Jaa, laikam visdroshaak parfimeeriju iegaadaaties vecaas eiropas valstiis, bet arii mees pamazaam ejam uz to, lai mums vestu nevis austrumeiropas drausmiigos pakaldarinaajumus, bet kvalitatiivas lietas...

Es ari pardodu smaržas Orginalas, un cena man nav 15 vai 20 , ir lētāka ka veikalā - tas tapec ka to ieperku no bazes Anglijā-par pusi lētāku cenu ka veikalā, un šeit dodu iespēu citiem ! 

Man ir arī La praire krēms- veikala maksa 270 un vairāk , es dabuju pa 70 jo pirku daudzuma kremus un smaržas- tad padomajiet kadi uzcenojumi ir veikalos ?

1 - 10 no 26