FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Brendu smaržas.

Meitenes, tikai godīgi. Cik no Jums ir "ieberzušās" uz smaržām šeit pērkot? Es te šķirstu un skatos, tik daudz ko gribētos, un arī cena patīkama, bet divas reizes esmu pirkusi un abās vnk totāli iegrābos, jo bija tīrākais viltojums, ko var nopirkt centrāltirgū par 5 eiro :D Kā lai atšķir, ir vai nav īsta manta...

26 Atbildes

un man liekas kad aizmugurē un kastites  jāskatās uz VOL , pim vol 80% vai vol 76%, jo lilāks % jo labākas :)

pele21

Tātad, jo lielāks vol, jo spēcīgāks koncentrāts? Gluži kā šņabim :D

Es šeit pirku CK smaržas un D&G divas reizes, visas reizes bija oriģināli. Atšķirt var pēc vizuālām pazīmēm (ja zin kā izskatās oriģināls) un noteikti es pēc pašas smaržas/noturības varu atšķirt dažas smaržas (tās kuras man aktuālas:))

esmu ko tadu dzirdejusi, ari manai kolekcijai tie vol ir dažadi . par 80% specigaku neesmu redzejusi..

gluki kā sņabim :D

> vasarinja

Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Jā, manuprāt testerīši ir pagaidām viens labs risinājums. 

nu janoteste, varbut patiesam ir ka orginali, nezinu patiesam. zinu,ka tirgus "testerisi" vai seit piedavatie "testeri" smird drizak, nevis smarzo... :D 

"un man liekas kad aizmugurē un kastites  jāskatās uz VOL , pim vol 80% vai vol 76%, jo lilāks % jo labākas :)"

Tieši otrādi, vol % ir alkohola daudzums smaržās. Jo lielāks skaitlis, jo mazāk ēterisko eļļu un mazāka koncentrācija - attiecīgi, mazāka noturība, šleife utt.

Nju redz... es tirgoju šadas un tikai 1 gab. ar visu LV tulkojumu. Vismaz 3 meitenes man atraksta, ka tadas var dabut pa 20 eur. Prasu-vai tad originalas... Nu nee- FAKE. Visu izskaka cena un pirktspēja.... Ta ka... Kas var nopirkt, aizies uz veikalu. Kas nevar-tas noperk ka tik lētāk... 

Es pat nemēģinu šeit pirkt. Skopais maksa 2reiz. Labak nopirkt par 70 eur oriģinalu veikalaa, nekaa par 35 eiro pēc spirta smirdošu odekolonu. Protams, nav šaubu, ka vairakas meitenes tirgo šeit oriģinalus, bet risķēt negribu. Teorētiski, es vairak uzticētos meitenēm, kuram profilaa ir 1-2 smaržas un jau attaisītas un nedaudz lietotas, nevis tam, kuras tirgo jaunas smaržas. Pati cenšos pikt smaržas dutyfree veikalos. 

Es dažus gadus atpakaļ gandrīz iegrābos ar Armani code smaržām. 

Meitene te pārdeva par 35ls, takā Tukumā tās nekur nevar dabūt,tad biju gatava ņemt un, lai sūta pa pastu. Smaržas it kā bija dāvinātas,nelieyotas, bet viņa jau sen zinājusi,ka nepatīk tās. Iepakojums neataisīts.

Bet sanāca tā,ka tomër bija jābrauc uz Rīgu un teicu, ka varam sstikties uz vietas.

Satiekoties teicu,ka gribu attaisīt uz padmaržot,uz ko meitene atcirta, ka mājās varēšu "ošņāt" uz velna paraušanu. Taču es vienalga attaisīju un tās nesmaržoja tā kā vajadzēja. Meitene izrāva man smaržas no rokām un aizskrēja. 

Vienvārd sakot , diezgan stulbs atgadījums. Un labi,ka sagadījās, ka nebija pa pastu tomēr jāsūta,jo no naudas droši vien būtu bijis jāatvadas. 

Smiekligi klausities no fake tirgotajam, ka veikalos pie mums nevar nopirkt oriģinalas smaržas! Musu douglas, stokmann, kristiana veikaliem ir tieši ligumi ar brendiem, tie neperk caur kaut kadam mistiskam bazem untt, tikai pa tiešo no zimola. Es perku sev smaržas gan Latvija, gan Londona, gan Maskava, gan Francija un varu salidzinat. Un ticiet visas originalas, vinas var atšķirties savas nianses tikai ja tiem ir liela starpiba starp izlaišanas gadiem, bet tas ir nianses nevis pavisam cits aromats. 

Šeit atverskapi biju pirkusi, visi bija oriģinali, bet es protu atpazit originalu no feika, kuru šeit ari pietiekoši un diemžel ne katrai pardevejai ir duša to pateikt. Nesaprotu tikai kapec, jo ari tadam smaržam ir sava auditorija kura pirks un lietos ar prieku.

Meitenes pieveršat uzmanibu pudelites kvalitatei, augsta zimola smaržam tam ir izcila nevainojama kvalitate, uzrakstus nevar nokasit nost, uz katras pudeles ir batch kods kurš atkartojas ari uz kastites, kurš sastav no burtiem un cipariem, visiem uzrakstiem jabut bez kļudam (uz feikiem tie ļoooti bieži ir), burtiem jabut skaidri redzamiem nevis viens pie otra untt. 

Pati pardodu smaržas no savas kolekcijas, kuras kaut kada iemesla deļ netiek lietotas un stav nevajadzigas, priekš sevis vienmer izvelos pašu labako un to ari pardodu. 

11 - 20 no 26