FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

šopaholiķe -viltus "gaišreģe"-biznesmene!

Paskat, tos, kuri sauc lietas īstos vārdos,lai cilvēki neuzķeras , šī "gaišreģe"-biznesmene nosauc par skauģiem! Bezkauņa!

Šopaholiķe! Tev patiešām nav kauna tīt meitenes ap pirkstu?  Cik naudas jau esi iekasējusi par paspēlēšanos? Un ko dari ar meiteņu  atsūtītajām acu bildēm?

101 Atbildes

Citroniņ, žuvušais, palasi kādus komentārus ŠOPAHOLIĶE izsaka, un tad mētājies ar savu nesvaigo citrona sulojumu! ;)

Labots 06.11.2015 21:48

Es zināju, ka Keitija Perija ir diezgan aprobežota, bet ka tik traki...

Pati savu stabuli nemāki laikā papūst un tad brēc kā bēbis  :D

>CoroneCorone

Piedod, bet vai tu esi slima?

> Es

>CoroneCorone

Piedod, bet vai tu esi slima?

Piedod, bet vai tava profila bilde nav Keitijas Perijas, ko vienā mierā var googlē atrast :)

??????????????????????

Vispār jau jebkura šāda veida pagātnes vai nākotnes pētīšana, padomu došana un šādu padomu pieņemšana ir ļoti liela atbildība Visuma priekšā.. es ieteiktu katram pašam dzīvot savu dzīvi bez svešiem padomiem, pagātne ir mūsu bagātība un nākotne lai ir tikai un vienīgi mūsu pašu rokās. Arlabvakaru!

> Sniega

Vispār jau jebkura šāda veida pagātnes vai nākotnes pētīšana, padomu došana un šādu padomu pieņemšana ir ļoti liela atbildība Visuma priekšā.. es ieteiktu katram pašam dzīvot savu dzīvi bez svešiem padomiem, pagātne ir mūsu bagātība un nākotne lai ir tikai un vienīgi mūsu pašu rokās. Arlabvakaru!

Ļoti jauks komentārs! Aci miedzošs

loti atri vinai tie bezmaksas taro beidzaas.piedavaja ka tik par naudu varot.

kautkur interneta reiz lasiju.tie cilveki kuriem pasiem diezko labi neiet, panemot sis cilveku fotografijas kur labi redzamas acis, un sim foto sadurot acis,pectam nodedzinot.tas sanak taa lai sim cilveekam kur sadurtas acis,nekad dziivee neveiktos.

kautkaads vajpraats pasaulee!

par,ko iet runa,a kaada pamaniija kaads datums ir pie komentaariem????

> Sinta

loti atri vinai tie bezmaksas taro beidzaas.piedavaja ka tik par naudu varot.

kautkur interneta reiz lasiju.tie cilveki kuriem pasiem diezko labi neiet, panemot sis cilveku fotografijas kur labi redzamas acis, un sim foto sadurot acis,pectam nodedzinot.tas sanak taa lai sim cilveekam kur sadurtas acis,nekad dziivee neveiktos.

kautkaads vajpraats pasaulee!

omfg....Smejošs -tev par prieku-man nav printera...Smejošs

un ar neko melnu nenodarbojos...Smejošs

lai katrs tavs vārds tev nāk atpakaļ Nevainīgs

91 - 100 no 101