FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

šopaholiķe -viltus "gaišreģe"-biznesmene!

Paskat, tos, kuri sauc lietas īstos vārdos,lai cilvēki neuzķeras , šī "gaišreģe"-biznesmene nosauc par skauģiem! Bezkauņa!

Šopaholiķe! Tev patiešām nav kauna tīt meitenes ap pirkstu?  Cik naudas jau esi iekasējusi par paspēlēšanos? Un ko dari ar meiteņu  atsūtītajām acu bildēm?

101 Atbildes

> Es

>M.K.

Viss ir vienkārši. Nepatīk- nelasi!:)

Tiesi to pasu tev varu pateikt pa to temu  kuru tu tagad cepies vareji nelasiiit  :D

A man ar liekas, ka viņa te beztēmaa savus sludekļus liek. Vietne tomēr ar savu domu.
Tēmas autorei - nesatraucies, ja cilvēki saka, ka viņiem patīk viņu apkraapšana. Taadiem nepalīdzēsi. Galvenais, lai viņi savus pasaku staastiņus zem segas staasta citur.

Sledz temu un beidz vairot negacijas butu labak ko jauku uzrakstijusi lai vairatu  jauko nevis negativo savadak ta te pari parem jau ir. Jauku vakaru visam  cerams  ka uz pozitivas nots te viss  beigsies :)

CoroneCorone - parasti kaut kas ir jaapieraada par īstu, nevis neīstu! ;)

Lasu un cepos! Esmu patiešām sašutusi par bezkaunību. Un nesaprotu, kā var nosaukt par skauģiem tos,kuri domā savādāk?

> Fosfolipīdi

CoroneCorone - parasti kaut kas ir jaapieraada par īstu, nevis neīstu! ;)

Tai meitenei nekas nav jāpierāda. Man ne tik. Kāds tam vispār būtu sakars? Varbūt viņai vēl pielikt savai tēmai klāt kādu zinātnisku rakstu ar pierādijumu, lai visi, redz, ticētu par īstumu :D

>CoroneCorone

Nu necepies tik ļoti!:) Ierauj ko nomierinošu!:DDD

> Es

>CoroneCorone

Nu necepies tik ļoti!:) Ierauj ko nomierinošu!:DDD

Neviens te necepjaas tik loti kaa tu,ja pat speciaali diskusiju veidoji :D

Laikam naktii nevareesi mieriigi guleet,jo kaads liek kaartis par maksu!

Saadu cilveeku ir dauuuudz,saac tik drukaat teemas par visiem-cik visi lieli kraapnieki :D

>levy

Nesatraucies un nepārdzīvo, ar mani viss ir kārtībā!:))

Nu nav ko cepties, ja nepatīk uzraksti VID, lai pārbauda ar ko tad viņa īsti nodarbojās vai par savu rūpalu maksā nodokļus vai vispār ir reģistrēta šo pakalpojumu sniegt. Zinu, ka daudzus ķer kas pārdod savus rokdarbus internetā un nav reģistrējušies kā pašnodarbinātie, liek maksāt sodu utt., tā ka nav joka lieta.

11 - 20 no 101