FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

šopaholiķe -viltus "gaišreģe"-biznesmene!

Paskat, tos, kuri sauc lietas īstos vārdos,lai cilvēki neuzķeras , šī "gaišreģe"-biznesmene nosauc par skauģiem! Bezkauņa!

Šopaholiķe! Tev patiešām nav kauna tīt meitenes ap pirkstu?  Cik naudas jau esi iekasējusi par paspēlēšanos? Un ko dari ar meiteņu  atsūtītajām acu bildēm?

101 Atbildes

Labots 06.11.2015 00:24

> Es

>CoroneCorone

Nu necepies tik ļoti!:) Ierauj ko nomierinošu!:DDD

Es necepjos. Pati padzer baldriānīšus.

Ja tā meitene piedāvā pakalpojumu par maksu, ok, viņai vajag maksas tēmu. Bet visa tava diskusija bāzējas uz apgalvojumu, ka viņa krāpj naudu par šarlatānismu.

P.S. Palasi informāciju par taro, un tad takā kkāda padomju laika tantuks bļauj pa visu pagastu, ka visi ļauni zagļi, lai gan vienkārši nesaproti par ko ir runa.

Ko cilvēks pats grib,lai arī pats to dara. :) Neviens Tev nelika tajā lietā bāzt degunu un pavērt muti un izšpļaut savus negatīvos vārdus. :) Piekrītu Aigai - Ja nepatīk,ej uz VID un sūdzies,lai izmeklē "krāpjniecību". ;)

Par velti Tu tagad tēmu izveidoji un uz nerviem visiem uzsēdies. :D :)

Ko cilvēks pats grib,lai arī pats to dara. :) Neviens Tev nelika tajā lietā bāzt degunu un pavērt muti un izšpļaut savus negatīvos vārdus. :) Piekrītu Aigai - Ja nepatīk,ej uz VID un sūdzies,lai izmeklē "krāpjniecību". ;)

Par velti Tu tagad tēmu izveidoji un uz nerviem visiem uzsēdies. :D :)

> Es

>CoroneCorone

Nu necepies tik ļoti!:) Ierauj ko nomierinošu!:DDD

Kārtis lieku bezmaksas, deļ lielā gribētāju daudzuma , ir cilvēki kuri paši vēlas lai izliek atrāk, un tie arī  savas iniciatīvas vadīti arī iemet kādu ziedojumu kontā.

Kaut Tev uz katra soļa, pašai savas dusmas rīkle sprūst!Un tici man tā būs....

nu man arī tas liekas fufelis, bet man neskauž :D

la jau dara ko grib. es piemēram nekad negribētu zināt to, kas notiks uz priekšu. man būtu arī drusku bail :D

Lai taču viņa zīlē! Mani pašu arī aizrauj ezotēriskas lietas. Tā ir gaumes lieta! Un ja man šobrīd būtu kāds jautājums, es arī samaksātu. Labprātīgi, no brīvas gribas! Kā lasu, tad šeit neviens nav piespiests. Jā, pat tad, ja pretī nebūtu 100% taisnība. Tā ir sava veida izklaide - pats trinies, gribi ko zināt, un kāds tev kko par šo visu pasaka, iesaka. Kas tur slikts? 

Man reiz izlika viena meitene no attaluma.Ne vina zinaja,kas es esmu,ne redzeja manu bildi.Tikai epastu un to,ka gribu zinat nakotni.Ticiet vai ne,bet meitene precizi pateica par tagadni un par nakotni deva tikai padomus,ieteica kaa riikoties,lai tas un tas nenotiktu.Un vinai bija taisniba.....Neprasija nekadu samaksu.

Bet vina tak naudu par to neprasija nevienai.

Es naudu samaksāju lai man bez rindas izzīlē. Bet par cik pretenziju nav par rezultātu, neko sliktu neceļas roka rakstīt. Meitenes, beidziet cepties! Neviens taču nespiež Jums likt kārtis ar varu! 

21 - 30 no 101