FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

šopaholiķe -viltus "gaišreģe"-biznesmene!

Paskat, tos, kuri sauc lietas īstos vārdos,lai cilvēki neuzķeras , šī "gaišreģe"-biznesmene nosauc par skauģiem! Bezkauņa!

Šopaholiķe! Tev patiešām nav kauna tīt meitenes ap pirkstu?  Cik naudas jau esi iekasējusi par paspēlēšanos? Un ko dari ar meiteņu  atsūtītajām acu bildēm?

101 Atbildes

Piekritu!

Viss vienkarši - ir pieprasijums - luk piedavajums. Briva tirgus principi :) Un Shopaholikei plusinjsh, ja vinja vel tik daudz cilveku iepriecinaja. Kadas problemas ja visas puses apmierinatas?

Vienu vai divas nedēļas atpakaļ rīta ziņās dzirdēju tādu kā pētījumu-diskusiju par to, ka tie,kas baidās savu negatīvo viedokli paust ikdienā, visbiežāk to dara internetā ar segvārdu un neīstu bildi. Lai gan šeit lielākā daļa esam ar segvārdiem un ne mūsu bildēm,tomēr atrodas kāds, kas slēpjas..

Lai gan man šķiet, ka negatīvisma cēlāja ir kāda garlaicības mākta tantiņa, kuras draudzenes jau ir aizvestas uz pansionātu un nav vairs ar ko ārā apspriest garāmejošos cilvēkus (no sērijas "Ei, paskat, Janka bez cepures staigā,laikam narkomāns!", un tādēļ viņa iemācījusies lietot internetu :D

Un paceļot-varbūt šeit ir kāda juriste kas man varētu pateikt kā šo lietu man oficiāli noformēt -pašnodarbinātais konsultants?Smaidīgs bet tad tas viss būs tikai un vienīgi par naudu..jo mums tak nodokļi jāmaksā...bet atkal smagos gadījumos es nevēlos naudu pat pieņemt......eh neesmu tak dolārs lai visiem patiktu! Vienīgais neapmierinātais ir šīs diskusijas cepēja, es personīgi nevienu pašu sliktu atsauksmi neesmu saņēmusi.... un tiešām palīdzējusi dažos smagos gadījumos, kur neiet runa tikai par atiecībām....vai raimonds mani mīl utt.

UN pašai autorei arī kārtis nav liktas, lai viņa mani varētu nomelnot.

PALDIES MEITENĒM PAR ATBALSTU! Nokautrējies

Un pašai autorei-vai man vērsties policijā ar iesniegumu!

1.2. Krimināllikuma XV nodaļā "Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu" ietvertas tiesību normas, kas aizsargā ikvienas personas godu un cieņu.

156.pants noteic: "Par tīšu personas goda aizskaršanu vai cieņas pazemošanu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbību soda ar arestu vai ar naudas sodu līdz desmit minimālajām mēnešalgām."

157.pants noteic: "Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), soda ar arestu vai ar naudas sodu līdz divdesmit minimālajām mēnešalgām."

158.pants noteic: "Par tīšu goda aizskaršanu vai neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu dabu, vai ar naudas sodu līdz trīsdesmit minimālajām mēnešalgām."

> Šopaholiķe

Ko cilvēks pats grib,lai arī pats to dara. :) Neviens Tev nelika tajā lietā bāzt degunu un pavērt muti un izšpļaut savus negatīvos vārdus. :) Piekrītu Aigai - Ja nepatīk,ej uz VID un sūdzies,lai izmeklē "krāpjniecību". ;)

Par velti Tu tagad tēmu izveidoji un uz nerviem visiem uzsēdies. :D :)

Runājot par VID, gudrās visas, iesaistīsiet VID

padomājiet pašas vai esat reģistrējušas saimniecisko darbību, un maksājat ienākuma nodokli, lai varētu par mani sūdzēties? un šeit visas bez izņēmuma dabūtu trūkties-īpaši jau tās kurām te pie 200 atsauksmēs, laba tirdzniecība jums,bez nodokļiem.

Vairāk informācijas meklējiet VID mājas lapā!

atļaušos pacelt, lai visas var izlasīt ... :)

Kāda ir aizsvilusies?!! Es ari nesaprotu kads sakars ir bildei ar redzamam acim ar kāršu izlikšanu.Muļķu naudas slaukšanas plāns gatavs.Iegalvo cilvekam tipa to ko vins grib dzirdet un nopelni naudu:-D taro kartis liek cilvekam aci pret aci nevis shada veidaa,tiraka cakarešana.

Labots 06.11.2015 10:35

Nesaprotu,kapēc biznesmene?Taro karšu konsultacija taču bija bez maksas?

Izrādās, ka lielā nākotnes zīlētāja ir arī rupja!:) Un sliktus novēlējumus sūtot citiem, nav bail, ka tie neatgriežas pie Tevis pašas?:)) Kā maza, niķīga meitene... Fui, fui..:)

Droši vari doties uz policiju ar kādiem pieciem iesniegumiem!:D Neaizmirsti sagatavot pierādījumus par savas rūpalas likumīgo esamību un naudas iekasēšanas likumību!:D Nu jau saprotu, ka pat "ziedojumu" kontu esi atvērusi?:D Iesaku Tev palasīt par tāda konta likumību:))

31 - 40 no 101