FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

šopaholiķe -viltus "gaišreģe"-biznesmene!

Paskat, tos, kuri sauc lietas īstos vārdos,lai cilvēki neuzķeras , šī "gaišreģe"-biznesmene nosauc par skauģiem! Bezkauņa!

Šopaholiķe! Tev patiešām nav kauna tīt meitenes ap pirkstu?  Cik naudas jau esi iekasējusi par paspēlēšanos? Un ko dari ar meiteņu  atsūtītajām acu bildēm?

101 Atbildes

> Sana

Nesaprotu,kapēc biznesmene?Taro karšu konsultacija taču bija bez maksas?

Labots: šodien, 10:35

Biznesmene rakstīja, ka bezmaksas "zīlēšana" ir beigusies!!! Tā bezmaksas "zīlēšana", acīmredzot, bija kā ēsma potenciālo klientu pievilināšanai!

> Jolanta Šēra Zaņģe

Kāda ir aizsvilusies?!! Es ari nesaprotu kads sakars ir bildei ar redzamam acim ar kāršu izlikšanu.Muļķu naudas slaukšanas plāns gatavs.Iegalvo cilvekam tipa to ko vins grib dzirdet un nopelni naudu:-D taro kartis liek cilvekam aci pret aci nevis shada veidaa,tiraka cakarešana.

Jā tikai ir sanācis pateikt tādas lietas, ko neviens nezin, tikai cilvēks kuram lieku. Un par to vienmēr ir vislielākais šoks. Bet man nevienam tač nav nekas jāpierāda- šie cilvēki paši zin par ko es runāju.... bet diskusijas autorei būs smagas ziepes ar policiju- un visu dabūs pēc nopelniem.

>Šopaholiķei

Kā pašnodarbinātais vari reģistrēties 30 dienu laikā pirms(!!!!!!!!)  saimnieciskās darbības uzsākšanas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodaļā, kura atrodas tavā dzīvesvietā. Līdzi jāņem pase, un uz vietas jāaizpilda nodokļu maksātāja pieteikuma veidlapa. Atkarībā no tā, ar ko esi iecerējis nodarboties, iespējams, būs jāuzrāda arī saimniecisko darbību apliecinoši dokumenti un jāiesniedz to kopijas. Tas, piemēram, var būt profesionālais sertifikāts vai apliecība, bet katrā nozarē šie nepieciešamie dokumenti var būt citi. Lai noskaidrotu, kādi tie ir tavā gadījumā, iepriekš piezvani VID un par to painteresējies. Kad visus dokumentus esi iesniedzis VID, pēc desmit dienām būsi iekļauts pašnodarbināto reģistros.

> Šopaholiķei

Nedraudi man ar policiju. Skaties,ka Tev pirmai nesanāk darīšana gan ar policiju, gan ar VID!:)))

> Es

> Sana

Nesaprotu,kapēc biznesmene?Taro karšu konsultacija taču bija bez maksas?

Labots: šodien, 10:35

Biznesmene rakstīja, ka bezmaksas "zīlēšana" ir beigusies!!! Tā bezmaksas "zīlēšana", acīmredzot, bija kā ēsma potenciālo klientu pievilināšanai!

Stāvēji svecīti turēji pareiz?ķer ķieģeli!

snowflox jau minēja -cilvēki paši maksā naudu lai bez rindas paņemtu.... Bet zini ej tak atrodi sev nodarbošanos.

Dāmas! Ir vērts bojāt sev dienu ar šo? Neapkarosim visu to,kas mums nepatīk vai nešķiet godīgs. Pati to šobrīd sapratu,ka galīgi nav vērts,tik lieku naidu kurina. 

>Šopaholiķe

Kas ir, "gaišreģei" aptrūkās vārdu krājums?  Īsta gaišreģe nesatrauktos par  cilvēkiem kuriem ir pretējs viedoklis!

(par to, ka bezmaksas zīlēšana ir beigusies,un,ka turpmāk būs jāmaksā, rakstīji Tu pati.  Esmu to nokopējusi. Tā kā nevajag melot un noliegt pašas rakstīto! Policijā tas man noderēs!:D)

> Janeta

Dāmas! Ir vērts bojāt sev dienu ar šo? Neapkarosim visu to,kas mums nepatīk vai nešķiet godīgs. Pati to šobrīd sapratu,ka galīgi nav vērts,tik lieku naidu kurina. 

Es necenšos neko apkarot, tikai paudu savu viedokli. To taču drīkst darīt, ne?

> Es

> Janeta

Es necenšos neko apkarot, tikai paudu savu viedokli. To taču drīkst darīt, ne?

Pašsaprotami,ka drīkst! Par apkarošanu ieminējos tādēļ,ka runāji par policiju,jo tā vairs nav viedokļa teikšana,bet reāla darbība. Tas attiecas uz abām. 

Kaut kāds murgs. Cilvēkam tiešām nav ko darīt, ja dēļ cita cilvēka gatavs skraidīt pa policijām, VID un vel sazin kur. Policijai ir daudz vērtīgāki un steidzīgāki darbi ar ko ņemties. Tas  ka Tu šo meiteni nosauc par biznesmeni, gan ir ļoti smieklīgi, jo Tu laikam iedomājies , ka meitenes viņai tūkstošiem naudas sūta. Tas jau nav bizness, ja meitenes pašas labprātīgi nolemj nevis pieņemt pakalpojumu bez maksas, bet nedaudz atlīdzināt par viņas spējām,pretī saņemot ātrāku savas rindas kārtas pienākšanu. Šķiet ka Tu -  "Es" iesi godīgākā meitene kāda vien var būt - šo te godīgumu varēji izmantot atverskapi.lv lai kaut ko pārdotu un pirktu, jo šis portāls tam ir domāts.. nevis lai Tu zem segvārda un sveša foto spiegotu, kurš ko dara un censtos to visu apkarot! Labāk slēdz tēmu un ja kaut ko plāno darīt, tad dari,nevis liec visiem par to zināt un veidot negatīvo atmosfēru starp jaukiem cilvēkiem. Vēsais

41 - 50 no 101