FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

šopaholiķe -viltus "gaišreģe"-biznesmene!

Paskat, tos, kuri sauc lietas īstos vārdos,lai cilvēki neuzķeras , šī "gaišreģe"-biznesmene nosauc par skauģiem! Bezkauņa!

Šopaholiķe! Tev patiešām nav kauna tīt meitenes ap pirkstu?  Cik naudas jau esi iekasējusi par paspēlēšanos? Un ko dari ar meiteņu  atsūtītajām acu bildēm?

101 Atbildes

> Janeta

> Es

> Janeta

Dāmas! Ir vērts bojāt sev dienu ar šo? Neapkarosim visu to,kas mums nepatīk vai nešķiet godīgs. Pati to šobrīd sapratu,ka galīgi nav vērts,tik lieku naidu kurina. 

Es necenšos neko apkarot, tikai paudu savu viedokli. To taču drīkst darīt, ne?

Pašsaprotami,ka drīkst! Par apkarošanu ieminējos tādēļ,ka runāji par policiju,jo tā vairs nav viedokļa teikšana,bet reāla darbība. Tas attiecas uz abām. 

Es "gaišreģei" ar policiju nedraudēju. Pieminēju, ka viņas rakstītais par samaksas prasīšanu man policijā noderēs!:)))

Kāpēc ir jābūt tik sasodīti negatīviem cilvēkiem. Kāda Tev "Es" starpība par to,ko dara "Šopaholiķe" , Tevi tas briesmīgi krata?

Kāda Tev starpība, ko viņa dara un kā?Pat ja viņa par to ņemtu samaksu, viņa nevienam nespiež pie viņas griesties,tā ir brīva cilvēku griba. 

Man, piemēram, ir prieks,ka meitene ir atradusi to, ko mīl darīt un ja par to vēl kaut ko var nopelnīt,kāpēc gan nē? Tomēr viņa tam visam velta laiku un spēku.

Es, atzīsties, tev skauž? Pati zīlē un Šopaholiķe ir konkurente? Vai skauž otra popularitaate? Fui, prasta skaudība lien aaraa pa visaam vīlēm!

Meitenes, beidziet! Nu, nevajag taisīt nekādus kašķus. Priekš kam ēst nervus! 

> M. K.

Vot nav kur  izlikt savas negacijas .... kas tev pa dalu ko vina dara un plus vina to bezmaksas dara.  tam kuram vina izlika kartis vari pajautat un ja ari gribetu lai prasa samaksu jo vina savu laiku velta tam. 

Ka tu vari cilveku apvainot bez pieradijumiem visspar kautkadiem.

Tas tev nav lupatas ko kada kadai nav nosutijusi  bet gan cilveks kurs piedavaja izlikt kartis ta pat vien.

Tiesam  pedeja gada vienkarssi riebumu dzen sis  negacija neapmierinatiba ta itka nebuutu ko citu dariit ka vien kladzinat pa siikumiem visadiem. 

Ta vieta butu ko liederigu izdarijusi  izgajusas ar berniem lauka  vai aizgajusas uz patrversmu pastaidzinat suniti vai kadu kakkiti papaijat tas nak par labu.

Tev tas sagada baudu tagad kadu publiski bez pamata nopelt? 

Atvainojos pa rakstibu :)

Labots: vakar, 23:09

Nevajag atvainoties, vajag iemācīties rakstīt. 

Daudzas te no aliexpressa kaudzēm pasūta vienādas preces un pārdod... es uzskatu, ka te pulcējas daudz skauģu, kas tā vien cenšas nomelnot cilvēku... Nesaprotu, kur cilvēkiem tik daudz žults iekšā! 

> Lauritta (atlaides visam)

> M. K.

Vot nav kur  izlikt savas negacijas .... kas tev pa dalu ko vina dara un plus vina to bezmaksas dara.  tam kuram vina izlika kartis vari pajautat un ja ari gribetu lai prasa samaksu jo vina savu laiku velta tam. 

Ka tu vari cilveku apvainot bez pieradijumiem visspar kautkadiem.

Tas tev nav lupatas ko kada kadai nav nosutijusi  bet gan cilveks kurs piedavaja izlikt kartis ta pat vien.

Tiesam  pedeja gada vienkarssi riebumu dzen sis  negacija neapmierinatiba ta itka nebuutu ko citu dariit ka vien kladzinat pa siikumiem visadiem. 

Ta vieta butu ko liederigu izdarijusi  izgajusas ar berniem lauka  vai aizgajusas uz patrversmu pastaidzinat suniti vai kadu kakkiti papaijat tas nak par labu.

Tev tas sagada baudu tagad kadu publiski bez pamata nopelt? 

Atvainojos pa rakstibu :)

Labots: vakar, 23:09

Nevajag atvainoties, vajag iemācīties rakstīt. 

Paldies pa milo ieteikumu nemsu  vera :)

Manupraat,jau aizgaajis par taalu. Es arii neatbalstu un nepienjemu ziileeshanu. Un taapeec es ignoreeju to,kas man sveshs un nevajadziigs, bet vai taapec buutu jaakjildojas un publiski jaapluucas?

Varbuut noskaidrojiet pie atverskapi.lv ,vai shaadas ziileeshanas lietas portaals ljauj piedaavaat pie pakalpojumiem jeb...tam nav akcepta...jo..te mees paatdodam,tirgojam,peerkam...un ja veel ir kaadi citi pakalpojumi,tad vajag sadalju. Tad kaada no mums kraasos nagus un ragus:D,kaada tulkos anotaacijas vai rakstiis kursa darbus....vispaar ...pakalpojumu sadalju...ar pakalpojumu sniedzeejaam....

Administrācijai laikam šodien brīvdiena!

Njaaaaaaa......

51 - 60 no 101