FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

šopaholiķe -viltus "gaišreģe"-biznesmene!

Paskat, tos, kuri sauc lietas īstos vārdos,lai cilvēki neuzķeras , šī "gaišreģe"-biznesmene nosauc par skauģiem! Bezkauņa!

Šopaholiķe! Tev patiešām nav kauna tīt meitenes ap pirkstu?  Cik naudas jau esi iekasējusi par paspēlēšanos? Un ko dari ar meiteņu  atsūtītajām acu bildēm?

101 Atbildes

Šim portālam mērķis ir ne tikai pārdot drēbes bet arī iepazīt jaunus cilvēkus,  bet dažas grib "izcelt " savu negatīvo attieksme un nebaidās  izrāda savu vulgāro uzvedību.  Meitenes  taču saņemās.  Nevainīgs neeesam jau mēs mežā augušas

> Šopaholiķe.

Administrācijai laikam šodien brīvdiena!

Vai vēlies lai administrācija Tev "zīlēšanas" licenci piešķir?:))

> Es

> Šopaholiķe.

Administrācijai laikam šodien brīvdiena!

Vai vēlies lai administrācija Tev "zīlēšanas" licenci piešķir?:))

Uz kura noteikuma pamata būtu jādzēš? O.o

> inguu

Manupraat,jau aizgaajis par taalu. Es arii neatbalstu un nepienjemu ziileeshanu. Un taapeec es ignoreeju to,kas man sveshs un nevajadziigs, bet vai taapec buutu jaakjildojas un publiski jaapluucas?

Varbuut noskaidrojiet pie atverskapi.lv ,vai shaadas ziileeshanas lietas portaals ljauj piedaavaat pie pakalpojumiem jeb...tam nav akcepta...jo..te mees paatdodam,tirgojam,peerkam...un ja veel ir kaadi citi pakalpojumi,tad vajag sadalju. Tad kaada no mums kraasos nagus un ragus:D,kaada tulkos anotaacijas vai rakstiis kursa darbus....vispaar ...pakalpojumu sadalju...ar pakalpojumu sniedzeejaam....

Vispār jau atverskapi forumā sen jau ir pakalpojumiem paredzēta sadaļa, pie tam maksas...

Nu...varbut arii ir.. bet kaut kaa shis konkreetais pakalpojums netika iekljauts pareizajaa sadaljaa.

Shii ir slidena teema,par kuru strideejaas pirms mums un veel striideesies. :)

Mani un domāju, ka lielo vairumu neuztrauc zīlē kāda, saņem par to naudu vai nesaņem, ir taisnība teiktajā vai nav. Pieļauju, ka dažai tīri psiholoģiski palīdz pieņemt lēmumu.

Bet viennozīmīgi smīnu izraisa kaut kādas anonīmas būtnes, kurai porofilā nav nevienas atsauksmes un arī aktivitātēs tukšums, skaudības pilnā "cepšanās" un foruma piesārņošana.

Labots 06.11.2015 17:49

Tā taču ir konkurente no Raganas! Kā jūs nesaprotat :D

>Adhara

Es saprotu, ka Tu neesi 'anonīma būtne'..:DD

Tev garīgu nepatiku izraisa cepšanās un foruma piesārņošana. Bet ko tad pati cepies un piesārņo forumu ar savu tukšo komentāru?

Ja Tev "skauž" par manu tukšo profilu, lai atvieglotu Tavas garīgās ciešanas, speciāli Tev varu paskaidrot, ka piereģistrējos, jo pamanīju kādu preci, ko vēlos sev, un ko arī iegādājos! Pagaidām neko vairāk neesmu pirkusi!

Adhara, parādi man, kur noteikumos ir rakstīts- cik atsauksmēm vai pirkumiem ir jābūt? Vai tas tomēr ir Tavs bezgalīgais muļķīgās fantāzijas lidojums?:DDDD

Ja Tev kaut kas nepatīk, nu bet tad neraksti, un šī tēma nomirs "dabīgā nāvē"!

Ak, jā, un lai tev prāts mierīgs - man ļoti, ļoti skauž! Nu vienkārši šausmīgi skauž!:DDDDDD

> loti_labas_lietinas

Tā taču ir konkurente no Raganas! Kā jūs nesaprotat :D

Labots: šodien, 17:49

Jā, sirsnin, Tu nu esi nenormāli asprātīga!:DDD

A ko var vispār darīt ar meiteņu acu bildēm? Laikam kāda nosūtījusi savas īstās acis bez lēcām, kas viena zila, a  otra zaļa un gaišreģei piekodinājusi, lai nevienai nesaka, a šī izpļāpājusies :D :D

61 - 70 no 101