FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

šopaholiķe -viltus "gaišreģe"-biznesmene!

Paskat, tos, kuri sauc lietas īstos vārdos,lai cilvēki neuzķeras , šī "gaišreģe"-biznesmene nosauc par skauģiem! Bezkauņa!

Šopaholiķe! Tev patiešām nav kauna tīt meitenes ap pirkstu?  Cik naudas jau esi iekasējusi par paspēlēšanos? Un ko dari ar meiteņu  atsūtītajām acu bildēm?

101 Atbildes

Jā, man arī šāds jautājums radās, ko viņa ar meiteņu acu bildēm. Varbūt kāds fetišs, varbūt viņa vienkārši uzjautrinās, varbūt līmē uz sienas tapešu vietā.

Meitenes šeit ir jaukas, un žēl ,ka viņas tic dumjībām. Bet katrs izvēlas ticēt kam grib, tur nu noteikti neko līdzēt nevar.

> Es

Jā, man arī šāds jautājums radās, ko viņa ar meiteņu acu bildēm. Varbūt kāds fetišs, varbūt viņa vienkārši uzjautrinās, varbūt līmē uz sienas tapešu vietā.

Meitenes šeit ir jaukas, un žēl ,ka viņas tic dumjībām. Bet katrs izvēlas ticēt kam grib, tur nu noteikti neko līdzēt nevar.

Es nedomāju, ka izzīlē dumjības. Labi jau tas nav, bet katra pati lemj sūtīt savas acis vai nē. Tikpat labi jau internetā tavas acis var paņemt no bildes izgriezt un uz sienas uzlīmēt. 

> loti_labas_lietinas

A ko var vispār darīt ar meiteņu acu bildēm? Laikam kāda nosūtījusi savas īstās acis bez lēcām, kas viena zila, a  otra zaļa un gaišreģei piekodinājusi, lai nevienai nesaka, a šī izpļāpājusies :D :D

Es pārsmējos.... Smejošs

acis man vajag tikai informācijas nolasīšanai, tapēc man nevajag piemēram degunu kāju vai zobus... Smejošs

> loti_labas_lietinas

A ko var vispār darīt ar meiteņu acu bildēm? Laikam kāda nosūtījusi savas īstās acis bez lēcām, kas viena zila, a  otra zaļa un gaišreģei piekodinājusi, lai nevienai nesaka, a šī izpļāpājusies :D :D

Pielaidīs vel manam kompim konjunktivītu Smejošs

Kā var noticēt šādiem pesteļotājiem, kas Rīgā ir uz katra stūra, un vēl pamanās šeit iebāzties?Kliedzošs

> Šopaholiķe.

> loti_labas_lietinas

Es pārsmējos.... Smejošs

acis man vajag tikai informācijas nolasīšanai, tapēc man nevajag piemēram degunu kāju vai zobus... Smejošs

Nu bet tur jau tā lieta, ka NAV ko darīt ar tādām bildēm :D

diskusijas autorei-uz kā te neuzķerties? par ko tieši ir brīdinājums? uz kāda pamata mētājies ar apvainojumiem? faktus un tikai faktus,nevis tikai tukšu blēšanu!

> Citrons

diskusijas autorei-uz kā te neuzķerties? par ko tieši ir brīdinājums? uz kāda pamata mētājies ar apvainojumiem? faktus un tikai faktus,nevis tikai tukšu blēšanu!

Citroniņ! Ja neesi pavisam sažuvis, palasi diskusiju, un viss taps saprotams!:D

Nesaprotu, par ko cepās???Es arī izlasīju to diskusiju par bezmaksas zilēšanu, tā kā mani tas neinteresē, tad turpināju lasīt citas diskusijas. Neredzu tiešām jēgu kautkādiem draudiem ar policiju, VIDu utt. Izlasīju visu šo diskusiju , un gribu cienījamajai ES uzprasīt, ko tu vēlies? Kas ir tas, ko tu gribi panākt? Nosauc konkrēti?

> Es

> Citrons

Citroniņ! Ja neesi pavisam sažuvis, palasi diskusiju, un viss taps saprotams!:D

:D neatbildēji uz manu jautājumu! 

atbilde nav arī visā diskusijas garumā atrodama..tikai tukša salmu kulšana un žults gāšana skaudības vai vnk tvaika nolaišana.. :D 

skaidrs ar tevi..proti mētāties ar neadekvātiem apvainojumiem..bet atbildēt par saviem vārdiem nevari :D 

71 - 80 no 101