FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

šopaholiķe -viltus "gaišreģe"-biznesmene!

Paskat, tos, kuri sauc lietas īstos vārdos,lai cilvēki neuzķeras , šī "gaišreģe"-biznesmene nosauc par skauģiem! Bezkauņa!

Šopaholiķe! Tev patiešām nav kauna tīt meitenes ap pirkstu?  Cik naudas jau esi iekasējusi par paspēlēšanos? Un ko dari ar meiteņu  atsūtītajām acu bildēm?

101 Atbildes

Citroniņ!  Priekš īpaši aprobežotiem citroniņiem varu pastāstīt, ja paši to nesajēdz, ka izsaku tikai un vienīgi savu viedokli. Negribi -neiesaisties un necepies! :))

Daudzas laikam nezin,vakar bija cita diskusija un tā tika dzēsta.. un tur šī zīlniece bija uzrakstījusi ka BEZMAKSAS zīlēšana ir beigusies,bet tad nobijās un atkal izveidoja jaunu ar bezmaksas īpašajiem pakalpojumiem :D un klaji paziņoja ka citām skauž viņas spējas utt. Āmen :D

> Skapis118

Daudzas laikam nezin,vakar bija cita diskusija un tā tika dzēsta.. un tur šī zīlniece bija uzrakstījusi ka BEZMAKSAS zīlēšana ir beigusies,bet tad nobijās un atkal izveidoja jaunu ar bezmaksas īpašajiem pakalpojumiem :D un klaji paziņoja ka citām skauž viņas spējas utt. Āmen :D

Paldies! :)

Nu ljoti skauzh :D

> Ieva

Nu ljoti skauzh :D

Kam skauž?!

Tu, Visgudrā diskusijas veidotāja, varbūt izlasi savu diskusiju? Visa tava diskusija ir par to, ka viņa apkrāpj cilvēkus. KĀ TIEŠI?

Labots 06.11.2015 21:20

> Es

Citroniņ!  Priekš īpaši aprobežotiem citroniņiem varu pastāstīt, ja paši to nesajēdz, ka izsaku tikai un vienīgi savu viedokli. Negribi -neiesaisties un necepies! :))

Tu savā diskusijā neizsaki nevienu viedokli. Nekonkrētus apgalvojumus un apvainojumus- gan 'krāpniecei', gan visām pārējām lietotājām, kas tev nepiekrīt.

>CoroneCorone

"Visgudrā" komentētāja! Savu viedokli es izsaku gan! Ja Tev ir nespēja salasīt, varbūt pēc lupas ir jālūkojas?:D

Iesaku Tev palasīt kādus izteicienus ŠOPAHOLIĶE velta tiem, kas nepiekrīt viņas rakstītajam!:DDD

> Es

kur ir tavs viedoklis? redzu tikai aizvainojušus komentārus to meiteņu virzienā,kas atļaujas tev pajautāt par tavu  Itkā izteikto viedokli :D taču es tev vienkāršu jautājumu uzdevu-bet tu tikai riņķi un apkārt mani par aprobežotu un sažuvušu dēvē.. lai gan kurš ir aprobežots..cilveks ,kas uzdot jautājumu,atbildēt par saviem vārdiem..vai cilvēks ,kas nevar atbildēt par saviem vārdiem un tā vietā lai atbildētu vnk izsaka aizvainojošas piezīmes :D ?

ja neievēroji,tad pati esi tā lielākā pankūku cepēja te.. 

Un jau atkal, apvainojumi :)

Iesaku nenovērsties no tēmas, atbildi par sevi un saviem vārdiem, nevis te mēģini piekasīties citiem. Man ir vienalga kā runā Šopaholiķe, viņa nebrēc kā tantuks pa visu portālu, ka visi ir stulbi un zagļi. :)

81 - 90 no 101