FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

kā atrast nikus?

Hmm... palasīju mazliet par viltvāržiem šeit...  Tiek minēti gan tiki , gan to meiteņu vārdi, bet kā pēc nika atrast to cilvēku?? Nu lai pārliecinātos vai neesi sarunājis kādu pirkumu, varbūt jāpiesargās un tā?

Ierakstīju meklētājā niku, bet neko neatrod. Sanāk visu laiku jālasa diskusijas par krāpniekiem , lai pats neiekristu? Vēsais

4 Atbildes

Jā, man arī tā problēma. Var meklēt tikai sludinājumus.

Bet es nesaprotu - ja vien tu nesūti preci, kā var iekrist? Satiekoties taču redzi, vari apskatīt, vai solītais ir faktiskais! Nesen te iemainīju oriģinālo Pandoras rokassprādzi - viss kārtībā!

> veus

Jā, man arī tā problēma. Var meklēt tikai sludinājumus.

Bet es nesaprotu - ja vien tu nesūti preci, kā var iekrist? Satiekoties taču redzi, vari apskatīt, vai solītais ir faktiskais! Nesen te iemainīju oriģinālo Pandoras rokassprādzi - viss kārtībā!

Nu es nesen pārskaitīju naudu par preci , teica, ka drīz jābūt klāt. 

Bet man meitene ļoti ātri pārskaitīja naudu par manu preci.  

Nu jā, tas laikam atverskapi administrācijai jauzlabo lapa, jo savādāk bāc.... atrodi kādu lietiņu ko gribi un tad visu dienu sēdi lasi komentārus diskusijās, meklē vai nav kkas par to cilvēku teikts?! Tas tā kā arī laiku aizņem... Nezinu vai katram tik daudz tā laika ir... 

Bija pirms laika meklēšana pēc nika, tad noņēma, bet es sapratu, ka liks atpakaļ, kopā ar citiem uzlabojumiem. Tikai nav zināms kad.

Vispar jau kadu laiku nevar sameklēt lietotaju pēc ta varda, vnk nav tadas iespējas, nu jau kads 3 mēnesis |(?) 

1 - 4 no 4