FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

neatbild paardeveeja

Sveikas,meitenes.Skjiet,ka ssaads jautaams bijis,bet tad atkaartossos.Kaa juus riikotos situaacijaa,kad kaada prece sseit dikti iepatikusies,veelaties nopirkt,bet paardeveeja nemaz neatbild uz veestuli?:)Rakstiit veel?Vai atmest ar roku un mekleet citur:D

72 Atbildes

Tas atkarīgs,cik ilgi neatbild..Citreiz varbūt nemaz negrib pardot preci..

Man ta pat bija 2 reizes. Redzu ka izlasa un neatbild. Nu ja cilveks negrib pardot, ko darit. Nopirksu citur.  :)

> Diāna Ropiņa

Tas atkarīgs,cik ilgi neatbild..Citreiz varbūt nemaz negrib pardot preci..

Ja cilvek dotaja bridi nevar atbildet par preci jo ir arpus majas, var uzrakstit ka vakara busu majas un  varesu atbildet uz visiem jautajumiem.   

Jau citā diskusijā rakstīju, ja man ļoti gribās to mantu, tad rakstu citreiz pat 5 reizes un dažreiz tas atmaksājas un preci dabūju..

man kad loti gribas kadu mantu  ,es rakstu un rakstu, ko darit,ja gribas un vajag,,,,,,,,,,,

Man laikam nekad nav tā bijis, ka vajag tik ļoti, ka rakstu atkārtoti. Ja neatbild, tad neko, eju pie nākošā.

Nu jau nedeellu neatbild,itkaa uz to jautaajumu pietika atbildeet pat ar tikai jaa vai nee..paardevejai daudz preces,atsauksmes arii ir,portaalaa naak,taapeec nesaprotu,kaapeec neatbild.Varbuut vieniig,kad izlasiija nebija laika atbildeet,peectam aizmirsa.Laikam buus jaapajautaa otreiz.

Ja es redzu, ka cilvēks izlasīja vēstuli un neatbild, tad es noteikti vairs pati nerakstīšu. Portalaa tik daudz stastu par krapniecēm un arī man bija nevisai veiksmīgi pirkumi, tapēc uzskatu, ka labak nerisķēt un aizmirst par šo preci. 

Kādai varbūt nepatīk konkrētais niks? :))

Man ir bijis tā, ka rakstu,  neatbild, rakstu atkārtoti, neatbild (bet izlasa). Pēc 3 mēnešiem redzu - rezervēts. Citai, protams.

Ja aizmirst atbildēt, labāk neriskēt...aizmirsīs vēl atsūtīt vai aizmirsīs atnākt uz tikšanos.

1 - 10 no 72