FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

neatbild paardeveeja

Sveikas,meitenes.Skjiet,ka ssaads jautaams bijis,bet tad atkaartossos.Kaa juus riikotos situaacijaa,kad kaada prece sseit dikti iepatikusies,veelaties nopirkt,bet paardeveeja nemaz neatbild uz veestuli?:)Rakstiit veel?Vai atmest ar roku un mekleet citur:D

72 Atbildes

meitenes, bet jums nekad nav tā gadījies, ka atnāk vēstule ne par tēmu, respektīvi sūtītāja sajauc, kurā lodziņā rakstīt, jo šeit ir muļķīga sistēma, kad atvērtās vēstules kaut kā izvietojas uz augšu un jāseko līdzi, kur rakstam. Ja vienlaicīgi lasa vairākas, var viegli kļūdīties.

Man tā ir bijis, savukārt pati sākumā pāris reizes sajaucu nobeigumā nospiežot - atbildēt, nevis nosūtīt. To ņemot vērā, es gan uzrakstītu vēlreiz.

Es nesen uzrakstu meitenei ,kad velos iegadaties spilvendranas . Uz ko vina atbildeja ,ar ko velod lai vina sūta pasta staciju vai omnivu. Atbildeju ,kad ari esmu no Talsiem tapat ka vina un ir iespejams satikties lai aiztaupitu sutisanas izmaksas. Meitene izlasija ,bet neatbildeja. Tas man Liek šaubities vai vinai vispār ši prece ir.

Es parasti rakstu kamēr atbild.Ja izlasa vēstules,bet jau kādu laiku neatbild,tad lieku sliktu atsauksmi,jo tā nevar. Tad tādā gadījumā priekškam pārdot,ja neprot atbildēt.

Man arii ta ir bijis,ir kad neatbild un ir kad atbild pec kadam dazam dienam,,,bet ta meitene kas ignore un neatbild es nemaz vairs vinjai neuzbazos un nerakstu,,,varbut arii krapniece,un redz pec profila kad nu nebutu istais cilveks ko krapt...nju tas vismaz manas domas:)

Trakāk par neatbildēšanu ir tad ja kārotā precīte pasolīta citam  Pārsteigts šodien par to sajūtu pārliecinājos! Ja neatbild tad vismaz ir cerība, ka varbūt atbildēs... 

Es uzrakstītu vēlreiz. Varbūt tiešaam uzreiz nebija laika un pēc tam aizmirsa. Kaut gan ja jau izlasīt bija laika, tad varēja jau arī atbildēt.

Personīgi es 1x uzrakstu ja redzu,ka ir izlasīts,bet nav atbildes dienas laikā,meklēju tālāk un pat nerakstu vēlreiz.

Es neatbildu uz vestulem, kad inteesejas, piemeram, par kadu mantu 1-2 eur vertiba un vel prasa lai piegadatu lidz Centram.

Neatbildu ari uz vestulem, kad cilveks raksta "Vai ir krietni novalkats? Mani interese tikai mazlietotas drebites". Pretigi lasit ka manu meitu drebites, kuras tika vilktas Riga ka izejamas, var but novalkatas. Jabut aklam lai bilde neredzetu ka drebites  mazlietotas un tiras.

Neatbildu uz vestulem, ja kadreiz pircejs jau rezervejis kadu mantu un ir pazudis, tad otro reizi savu laiku netereju.

> Meitinai 146 156 cm

Neatbildu ari uz vestulem, kad cilveks raksta "Vai ir krietni novalkats? Mani interese tikai mazlietotas drebites". Pretigi lasit ka manu meitu drebites, kuras tika vilktas Riga ka izejamas, var but novalkatas. Jabut aklam lai bilde neredzetu ka drebites  mazlietotas un tiras.

Ne jau kāds grib Jūs vai bērnus apvainot, bet interesējas aiz praktiskiem apsvērumiem, jo gadās, ka kā ,,jaunu vai mazlietotu, kas vilkts kā izejamais” pārdod stipri novalkātu (arī izejamo var novalkāt). Agrāk arī uzticējos, bet pēc dažiem gadījumiem, kad pārdevēja dievojās, ka viss super, bet atnāca kas pilnīgi cits, vienmēr pārjautāju un precizēju.

Telefona nr varbūt ir norādīts profilā

11 - 20 no 72