FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

neatbild paardeveeja

Sveikas,meitenes.Skjiet,ka ssaads jautaams bijis,bet tad atkaartossos.Kaa juus riikotos situaacijaa,kad kaada prece sseit dikti iepatikusies,veelaties nopirkt,bet paardeveeja nemaz neatbild uz veestuli?:)Rakstiit veel?Vai atmest ar roku un mekleet citur:D

72 Atbildes

katram ir sava dzive, ari tam kas skapi tirgojas, vinam ir savas problemas, slimibas,laika trukums, nu dajebkas, ,,,,,,,,, man ar ta gadijies ieiet berns izlasa vestuli un aiziet, man neko nepasaka, es nepamanu u.t.t.,,,,citreiz no visas sirds nosolos piemeram rit atbildet a rit jau dzive samet kuleni un tev nav prata vestules,,,,,,,,a citreiz ieej pirceja skapi, palasi atsauksmes un saproti ka negribi ar tadu cilveku sasaistities,,,,,,,,,,, izdzes vestuli un dzivo laimigs

> Ивета К

> Meitinai 146 156 cm

Neatbildu ari uz vestulem, kad cilveks raksta "Vai ir krietni novalkats? Mani interese tikai mazlietotas drebites". Pretigi lasit ka manu meitu drebites, kuras tika vilktas Riga ka izejamas, var but novalkatas. Jabut aklam lai bilde neredzetu ka drebites  mazlietotas un tiras.

Ne jau kāds grib Jūs vai bērnus apvainot, bet interesējas aiz praktiskiem apsvērumiem, jo gadās, ka kā ,,jaunu vai mazlietotu, kas vilkts kā izejamais" pārdod stipri novalkātu (arī izejamo var novalkāt). Agrāk arī uzticējos, bet pēc dažiem gadījumiem, kad pārdevēja dievojās, ka viss super, bet atnāca kas pilnīgi cits, vienmēr pārjautāju un precizēju.

+1. Galu galaa tas ir pardevējas interesēs pardot savu preci. Es atbildu uz vēstulēm pat ja tas šadu atbildi neprasa ar vienkaršo "ok" vai "visu jauku". Un es pat nesadarbojos ar pardevējam, kas atsakas mērīt preces un dot precīzu atbildi uz interesējošo jautajumu, pat ja to mantu ļoti vēlos un ja pardevēja būtu jauka, tad 100% nopirktu. 

man ari ta bija, ienaca paris dienu atpakal viena plikpaure gribeja pirkt matus, mana atbilde kautkas vinai nepatika, palika rupja , nu protams ka tadu pirceju es otreiz negribu un visas vinas turpmakas vestules dzesisu ara pat nelasitas un ari draudzenem to pateiksu

> Zaķītis Baltais

katram ir sava dzive, ari tam kas skapi tirgojas, vinam ir savas problemas, slimibas,laika trukums, nu dajebkas, ,,,,,,,,, man ar ta gadijies ieiet berns izlasa vestuli un aiziet, man neko nepasaka, es nepamanu u.t.t.,,,,citreiz no visas sirds nosolos piemeram rit atbildet a rit jau dzive samet kuleni un tev nav prata vestules,,,,,,,,a citreiz ieej pirceja skapi, palasi atsauksmes un saproti ka negribi ar tadu cilveku sasaistities,,,,,,,,,,, izdzes vestuli un dzivo laimigs

Paldies Tev,ka Tu visu saprot un paliidz!

> Lote

man ari ta bija, ienaca paris dienu atpakal viena plikpaure gribeja pirkt matus, mana atbilde kautkas vinai nepatika, palika rupja , nu protams ka tadu pirceju es otreiz negribu un visas vinas turpmakas vestules dzesisu ara pat nelasitas un ari draudzenem to pateiksu

Kā Tu drīksti tā apvainot pircēju? Ja jau skapī Tev tie mati tad pati esi tāda kā viņu apsauc! Šausmas... 

> Galina Pilenkova

> Zaķītis Baltais

Paldies Tev,ka Tu visu saprot un paliidz!

Labots 08.11.2015 20:27

> Lote

Haha! Tāpēc tev 3 atsauksmes un 2 no tām kā pircējai? LOL, laikam esi ļoti jauka pret pircējām, tām plikpaurām muļķēm, kas tavā skapī uzdrošinājās ieskatīties!!! Un vairs nesadarbosies? Vai, cik žēl! Viņa laikam tagad domāja izpirkt visu tavu skapi pēc tādas attieksmes! Bravo! Tik labi portālā uzrādīji, labāk klusētuPastāstīšu visām savām "draudzenēm", lai ar tevi nesadarbojas. 

Draudzenes, ar Loti nesadarbojamies!!!

nebija jau verts rakstit tadu komentaru jo diezvai draudzenes tevi atpazis ja raksti no viltus profila,,,,,vaverit.

> Lote

Ārprāts kāda neiecietība. Varbūt meitenei vēzis, pēc ķīmijterapijas, vai nu da jebkas. 

21 - 30 no 72