FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

neatbild paardeveeja

Sveikas,meitenes.Skjiet,ka ssaads jautaams bijis,bet tad atkaartossos.Kaa juus riikotos situaacijaa,kad kaada prece sseit dikti iepatikusies,veelaties nopirkt,bet paardeveeja nemaz neatbild uz veestuli?:)Rakstiit veel?Vai atmest ar roku un mekleet citur:D

72 Atbildes

Raksti citai, kas atbildees:)) Piedaavaajums jau ljoti plashs, gan pie kaadas citas , kas atbildees uz veestuleem, atradiisi arii to , ko meklee:)))Te meedz buut dazjas paardeveejas, kas ieliek sludinaajumus, bet iisteniibaa nepaardod:))))

kapec tad vispar jaliek sludinajumi?

> Meitinai 146 156 cm

Es neatbildu uz vestulem, kad inteesejas, piemeram, par kadu mantu 1-2 eur vertiba un vel prasa lai piegadatu lidz Centram.

Neatbildu ari uz vestulem, kad cilveks raksta "Vai ir krietni novalkats? Mani interese tikai mazlietotas drebites". Pretigi lasit ka manu meitu drebites, kuras tika vilktas Riga ka izejamas, var but novalkatas. Jabut aklam lai bilde neredzetu ka drebites  mazlietotas un tiras.

Neatbildu uz vestulem, ja kadreiz pircejs jau rezervejis kadu mantu un ir pazudis, tad otro reizi savu laiku netereju.

Es ari vienmer  parjautaju vai tiesam jauns vai mazlietot. Jo bija ta ka  gribeju pirk bernam kombenzonu kas bija noradits ka vienu ziemu nesats, labi ka   pati vareju  taja diena but Riga un personigi apskatijos, un sausmas vienu ziemu lietots kombenzons izkatijas  ka vinu intensivi dazus gadus  nesaja. Tapec neko sliktu neredzu ja kads parprasa .

> Lote

man ari ta bija, ienaca paris dienu atpakal viena plikpaure gribeja pirkt matus, mana atbilde kautkas vinai nepatika, palika rupja , nu protams ka tadu pirceju es otreiz negribu un visas vinas turpmakas vestules dzesisu ara pat nelasitas un ari draudzenem to pateiksu

Ja būtu nopirkusi Tavas seksiņbiksītes ,tad viss būtu cool?

> Janeta

> Lote

man ari ta bija, ienaca paris dienu atpakal viena plikpaure gribeja pirkt matus, mana atbilde kautkas vinai nepatika, palika rupja , nu protams ka tadu pirceju es otreiz negribu un visas vinas turpmakas vestules dzesisu ara pat nelasitas un ari draudzenem to pateiksu

Ja būtu nopirkusi Tavas seksiņbiksītes ,tad viss būtu cool?

Tad būtu ok :D

seksiņbikses varēja pirkt tikai komplektā ar matiem. tad būtu čotka.

ja godīgi, tu Lote tu esi prasta lauku bāba, goda vārds. kaunējusies būtu.

> Lote

Ļoti atvainojos, nepatīk man konflikti, bet nu tomēr nosaukt savu pircēju par plikpauri? Ja jūs to darat tikai tapēc, ka viņa vēlējas pirkt matus, tad jautajums - ja jūs šos matus pardodat vai paša neesat plikpaure?

meitenes jums kauna nav?

> Zaķītis Baltais

meitenes jums kauna nav?

tieshi tik pat daudz cik lotiņai.

apvainot savus potenciālos pircējus ir debīli. un,ja cilvēks, kas gribēja tos matus arī ir ar problēmām,ko tad? cilvēkam jsuties sliktākam?

tad jau visas te būtu jāsauc par bomzēm, jo pērk lietotas/mazlietotas drēbes. pilnīgi tas pats. japrāta maz, tad neko par zeķubiksēm seksiņiem nevar gaidīt.

meitenites labak padomasim ka mes atver skapi meitenes varetu sarupet davanas berniniem uz ziemassvetkiem ,ir tak starp mums mammites kam vajag palidzibu , nu luuudzu sametisimies kopa , darisim kautko labu,,,,,

31 - 40 no 72