FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

neatbild paardeveeja

Sveikas,meitenes.Skjiet,ka ssaads jautaams bijis,bet tad atkaartossos.Kaa juus riikotos situaacijaa,kad kaada prece sseit dikti iepatikusies,veelaties nopirkt,bet paardeveeja nemaz neatbild uz veestuli?:)Rakstiit veel?Vai atmest ar roku un mekleet citur:D

72 Atbildes

> Ieva

bija sērija, kurā Misters Bīns sev sūtīja Ziemassvētku apsveikumus. Šis ir kaut kas līdzīgs, jo salikusi sev atsauksmes.

Zibsne izskatās,ka ir Baltā Zaķīša velnišķīgā puse, bet Lote vientiesīgā,taču mazliet neķītrā (seksiņbikse) un dažkārt nesavaldīgā puse.

:D Labs raksturojums. Personaži cienīgi dzīvot, kapēc bija tos dzēst? Bet varbūt ta ir reala personibas dubultošanas? Atverskapi : Интриги, скандалы, расследования...

Baltais zaķītis runā tā,itkā aizstāvētu sevi tiesā. 

tiešām nezinu, smieties vai raudāt. Reāli smieklīgi :):):)

> Zaķītis Baltais

meitenites labak padomasim ka mes atver skapi meitenes varetu sarupet davanas berniniem uz ziemassvetkiem ,ir tak starp mums mammites kam vajag palidzibu , nu luuudzu sametisimies kopa , darisim kautko labu,,,,,

Vēl agri, un, taapat kaa Ieva, arī sakaru neredzu.

> mona Ra

meitenes, bet jums nekad nav tā gadījies, ka atnāk vēstule ne par tēmu, respektīvi sūtītāja sajauc, kurā lodziņā rakstīt, jo šeit ir muļķīga sistēma, kad atvērtās vēstules kaut kā izvietojas uz augšu un jāseko līdzi, kur rakstam. Ja vienlaicīgi lasa vairākas, var viegli kļūdīties.

Man tā ir bijis, savukārt pati sākumā pāris reizes sajaucu nobeigumā nospiežot - atbildēt, nevis nosūtīt. To ņemot vērā, es gan uzrakstītu vēlreiz.

Jā!

Man tā ir gadījies vairākkārt, kad steigā atbildu. 

Kaut vai tikai tāpēc es aizrakstītu vēlreiz.

Es neatbildu uz nesakarīgām vēstulēm,ja pirmā ir bijusi ar konkrētu jautājumu un pēc tam seko nesakarīgi murgi.Pag.nedēļā bija tādi 4 gadījumi,kad sekojošās vēstules vairs vaļā nevēru un neatbildēju.

Vēl ļoti sekoju saturam,ja 2 teikumos ir 5 kļūdas,tad skaidrs,nekas labs nav gaidāms.

Un,interesanti ir lasīt konkrēti vienas dāmas ierakstus šeit,kādus jautājumus viņa man vēstulēs uzdeva,un kā sevi šeit pasniedza-SERIĀLS?

Labots 09.11.2015 09:20

Baltais zakjiitis savu atmazgaashanos vareeja beigt pie teikuma, kur pasaka, ka vienam skapim ir vairaaki liidziipaahnieki, jo tas vien noraada uz to, ka, lai to lupatu kaudzi paardotu ir nepiecieshami miljons cilveeeki.

Taapat, ja taa ie taisniiba, tad laikam ir konkreeti kriteeriji kaadiem ir jaatbilst shim cilveekam, jo... nu mees visas zinaam kapeec :D

> Ивета К

> Zaķītis Baltais

meitenites labak padomasim ka mes atver skapi meitenes varetu sarupet davanas berniniem uz ziemassvetkiem ,ir tak starp mums mammites kam vajag palidzibu , nu luuudzu sametisimies kopa , darisim kautko labu,,,,,

Vēl agri, un, taapat kaa Ieva, arī sakaru neredzu.

Un tagad vel jautajums par to, cik shi lietotaja ir pelnijusi uzticibu, lai  tagad nodarboties ar kolektivu lidzeklju piesaisti.

Rīta pozitīvisma deva! Smejošs Gluži kā raidījums 

Labots 09.11.2015 10:44

> Zaķītis Baltais

Profils =Zakitis Baltais= nav parkapis nevienu no portala atverskap.lv noteikumiem. Pamatojoties uz so apgalvojumu, secigi noliedzu jusu kopeji izvirzito apsudzibu par parlieku lielu piederoso sludinajumu skaitu un to atbilsitibu dazadam interesu grupam. Konkretajam skapim ir vairaki lidzipasnieki, kas darbojas vienas profesionalas intereses, vinu talakas darbibas precu pardosana ir individualas, kaa pamata ir ari jusu noverotie atseviskie profili un dazadi komercialas darbibas stili. Ka ari apsudzibas par atsevisko profilu sadarbibas rezultatiem, kas attainojas kaa atsauksmes ikkatra no profiliem, ir nepatiesas, jo atsauksmes ir bijusas pamatotas, sekojosi, ir notikusi darijumi personu starpa. Sakara ar svaigi izvedojusamies savstarpejiem interesu konfliktiem foruma vide ar citam personam, kopigu parrunu rezultata, esam nonakusi pie sledziena anulet konflikta iesaistito personu e-vides profilus, veiksmigas sadarbibas laba talaka nakotne. 

Ka ari noverojot jusu visu kopejo problemsituaciju veidosanas un risinasanas attistibu un katra individa atsevisku personu aktivo pieeju konflikta papildinasana, velos izteikt ari savu objektivo viedokli - "Meitenites, Jus pasas uzvedaties nesmuki - cita uz citu izladejat savas negativas emocijas, pec tam cias sarunaas salabstat un rejaties pret citiem, velak jau saviem sabiedrotajiem. Nav nekadas savstarpejas cienas vai sieviskigas tolerances. Protam, nenoliedzu ari to, ka manas meitenes, sevi aizstavot,ir pielavusas kludu un parlieku lavusas emocijam valu, tadel ari tagad ir dzesti vinu profili un veiktas parrunas"

Kas ir "mēs"? Tu un tavi tarakāni galvā? Cirks no agra rīta! 

61 - 70 no 72