FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ko iesākt?

Ko iesākt,ja pārdevēja atsakās mērīt manis izvēlēto apģērbu,aizbildinoties,ka audums staipīgs?

34 Atbildes

> Daina

:D Smiekli uznāca... Tad lai dod mērus nestiepjot! Kur problēma???

daudzas jau padoma, ka tad nederes.:D pimeram mitenei stabils m izmers un man ir stabila m izmera tops, bez lencem - si pasaka,ka neder, jo bus piegulos. ko tad topam nav jabut piegulosam, lai krit nost?:D 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daina

daudzas jau padoma, ka tad nederes.:D pimeram mitenei stabils m izmers un man ir stabila m izmera tops, bez lencem - si pasaka,ka neder, jo bus piegulos. ko tad topam nav jabut piegulosam, lai krit nost?:D 

nu citas grib ,lai tops ir brīvi krītošs(kas nebut nenozime,ka jkrīt nost)..nevis piegulošs..

> mazais

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daina

nu citas grib ,lai tops ir brīvi krītošs(kas nebut nenozime,ka jkrīt nost)..nevis piegulošs..

un ka tavuprat sads tops varetu but brivi kritos?:D 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daina

Augumi ir tik atšķirīgi, ka grūti iepirkties, reizēm pati paskatos, ka uz pakaramā vai manekena drēbe izskatās tik feini, bet uzvelku mugurā, še tev- krūtīs ir ok, bet tā kā man ir lapsenes viduklis, tad viduklī drēbe karājas un veido nejaukas krokas, bet tālāk uz gurniem atkal ir feini. Nu jocīgi. Tapēc, ja pircēja svārstās savā izvēlē pirk vai nē, pati piedāvāju nomērīt platumu krūtīs, viduklī utt. Ak, mēs sievietes, iepirkties gribas, bet prasības katrai savas. :) :) 

31 - 34 no 34