FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kaada var man paskaidrot, kaapeec vienam cilveekam vajadziigi vairaaki profili?

Arvien biezjaak un biezjaak to redzu.Labi, es zinu vienu sievieti, kurai divi profili, bet saprotu kaapeec,jo vienaa vinja tirgo visu, kam cena ir 1 eiro un no otra profila daargaakas lietas .Pie tam, vinjai tieshaam ir ljoti, ljoti daudz preces, taapeec divi profili ir eertaak pashai,Shaadu gadiijumu saprotu.Bet man galiigi nav skaidrs, kaapeec jaataisa vairaaki profili meiteneem ar ne tik daudz tirgojamaam lietaam...Lai liktu sev atsauksmes??Nopietni?Manii tikai tas viesh neuzticiibu.

29 Atbildes

Es vairaak brīnos par to, ka kaada var atkost, ka zem vairaakiem profiliem sēž viena un taa pati lietotaaja. Smejošs

> elinitta

Es vairaak brīnos par to, ka kaada var atkost, ka zem vairaakiem profiliem sēž viena un taa pati lietotaaja. Smejošs

+ 1 Smaidīgs

Man arī ir divi profili - vienā tirgoju pieaugušo apģērbu, otrā bērnu apģērbu - tas man arī profilā ir norādīts - neredzu iemeslu neuzticībai! 

Es drīzumaa taisīšu otru profilu, šajaa ir paaraak liela putra. Vienaa ir doma likt daavanas pie pirkuma un preces ar zemu vērtību (piemēram, līdz 3 eiro), un otraa paarejo - jaunas lietas, kuras attiecīgi maksaa vairaak. Bet nevaru saņemties izveidot otru profilu, jo, pirmkaart, tas būs bez atsauksmēm un var sanaakt taa, ka cilvēki neuzticas un, otrkaart, neesmu īsti paarliecinaata, ka kaads skatīsies abus profilus.... 

> Anita

Man arī ir divi profili - vienā tirgoju pieaugušo apģērbu, otrā bērnu apģērbu - tas man arī profilā ir norādīts - neredzu iemeslu neuzticībai! 

Jaa, Juusu gadiijumu saprotu:) Taadaa gadiijumaa es arii taisiitu divus profilus, bet ir tik daudzaam meiteneem ar 5 dreebiiteem pa diviem trim profiliem.Jeega?

Kāpēc nepajautāt uzreiz interesējošām personām? Arī interesē, kāds ir proof tādiem apgalvojumiem.

Labots 09.11.2015 12:04

Proof ir šeit:

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=29959

Mani godīgi šoķēja situacija, jo ar visiem trīs profiliem biju labi pazīstama, par katru lietotaju bija savs priekšstats un pat simpatija. Tie neizskatījas pēc feikiem, jo bija desmitiem preču un atsauksmju, bieži ko rakstīja forumaa, bija aktīvi un ļoti savdabīgi personaži.

Un tagad jautajums sazvērstību teoriju mīlētajam: varbūt portalaa ir vispar tikai daži lietotaji un parējie ir viņu feika profili? Tas protams joks, bet nu šī situacija man neuzticību un pardomas rada. 

Es atbalstu tikai profilus ja vienā ir sieviešu drēbes un otrā zīdaiņu (dažreiz kur visa ir daudz es pat neskatos n-tās lapas jo tur ir lērums ar bērnu drēbēm)  

> _MilaC_Brands&More

Proof ir šeit:

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=29959

Mani godīgi šoķēja situacija, jo ar visiem trīs profiliem biju labi pazīstama, par katru lietotaju bija savs priekšstats un pat simpatija. Tie neizskatījas pēc feikiem, jo bija desmitiem preču un atsauksmju, bieži ko rakstīja forumaa, bija aktīvi un ļoti savdabīgi personaži.

Un tagad jautajums sazvērstību teoriju mīlētajam: varbūt portalaa ir vispar tikai daži lietotaji un parējie ir viņu feika profili? Tas protams joks, bet nu šī situacija man neuzticību un pardomas rada. 

Исправлено: сегодня, 12:04

Es, piemēram, esmu viena.

> Dii

Es drīzumaa taisīšu otru profilu, šajaa ir paaraak liela putra. Vienaa ir doma likt daavanas pie pirkuma un preces ar zemu vērtību (piemēram, līdz 3 eiro), un otraa paarejo - jaunas lietas, kuras attiecīgi maksaa vairaak. Bet nevaru saņemties izveidot otru profilu, jo, pirmkaart, tas būs bez atsauksmēm un var sanaakt taa, ka cilvēki neuzticas un, otrkaart, neesmu īsti paarliecinaata, ka kaads skatīsies abus profilus.... 

Ja taisīsi profilu tikai ar jaunaam daargaam precēm, skaties, ka nav problēmas, jo to var noturēt par viltus veikalu. 

1 - 10 no 29