FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kaada var man paskaidrot, kaapeec vienam cilveekam vajadziigi vairaaki profili?

Arvien biezjaak un biezjaak to redzu.Labi, es zinu vienu sievieti, kurai divi profili, bet saprotu kaapeec,jo vienaa vinja tirgo visu, kam cena ir 1 eiro un no otra profila daargaakas lietas .Pie tam, vinjai tieshaam ir ljoti, ljoti daudz preces, taapeec divi profili ir eertaak pashai,Shaadu gadiijumu saprotu.Bet man galiigi nav skaidrs, kaapeec jaataisa vairaaki profili meiteneem ar ne tik daudz tirgojamaam lietaam...Lai liktu sev atsauksmes??Nopietni?Manii tikai tas viesh neuzticiibu.

29 Atbildes

Arī man ir 2 profili. Un tikai tāpēc - ja tev jāpārdod Monton klasiskās bikses kopā ar bērnu piepūšamajiem baseiniem un cepurēm, tad ir tāda putra, ka neviens pat skatīties negrib. Šitā ērtāk ir gan man, gan tiem, kas ko meklē. Tas taču ir loģiski -pircējs dažreiz grib apskatīt tā pārdevēja citus piedāvājumus, bet ja pa vidu maisās bērnu lietas, neticu, ka tur vairs ir pacietība pašam šķirot:))

> Aiga S Akcija!

> Dii

Es drīzumaa taisīšu otru profilu, šajaa ir paaraak liela putra. Vienaa ir doma likt daavanas pie pirkuma un preces ar zemu vērtību (piemēram, līdz 3 eiro), un otraa paarejo - jaunas lietas, kuras attiecīgi maksaa vairaak. Bet nevaru saņemties izveidot otru profilu, jo, pirmkaart, tas būs bez atsauksmēm un var sanaakt taa, ka cilvēki neuzticas un, otrkaart, neesmu īsti paarliecinaata, ka kaads skatīsies abus profilus.... 

Ja taisīsi profilu tikai ar jaunaam daargaam precēm, skaties, ka nav problēmas, jo to var noturēt par viltus veikalu. 

Tas nav viltus veikals, tas ir šopaholisms. Nopērc, iemet skapī ar visu maisiņu, pēc tam domā, kur likt. Man bieži tā negadās, bet mammai skapī katra otrā lieta ir ar birku un tekstu "aj, šis arī uz atverskapi"

> Snowfox

Es atbalstu tikai profilus ja vienā ir sieviešu drēbes un otrā zīdaiņu (dažreiz kur visa ir daudz es pat neskatos n-tās lapas jo tur ir lērums ar bērnu drēbēm)  

Nu to es tieshaam saprotu-viens ar ziidainja/beerna dreebeem, otrs sievieshu apgjeerbam.Bet  jautaajums par citiem gadiijumiem.Par entajiem orofiliem, no uriem liek pats sev atsaukses:))) Smiekliigi un reizee beediigi.

> elinitta

Es vairaak brīnos par to, ka kaada var atkost, ka zem vairaakiem profiliem sēž viena un taa pati lietotaaja. Smejošs

:))

> elinitta

Es vairaak brīnos par to, ka kaada var atkost, ka zem vairaakiem profiliem sēž viena un taa pati lietotaaja. Smejošs

Minēšu piemēru- ja ir trīs profili,kas nemitīgi sarakstās savā starpā,liek atsauksmes un piekopj īpatnēju gramatiku,kas absolūti nav ne tuvu kaut kam ''loģiskam'' un atstarpju vietā izmanto '',,,,'' un bildē drēbes uz viena fona,tad domāju nav īpaši jālauza galva,ka profils pieder vienam cilvēkam.:D 

Visādi citādi cilvēki,kuri izmanto,piemēram,divus profilus,lai vienā tirgotu preces X,otrā preces Y,loģisko sadalot,kas būs vienā profilā,kas otrā,ir pieņemami,bet nav skaidrs,kādēļ jātaisa profils,lai sarakstītos ar sevi forumā un liktu atsauksmes.

Labots 09.11.2015 13:46

.

Man ir divi profili.

Pārdodu arī savas mammas lietas un to, kas paliek pāri pēc "maiņas ballītēm" ar draudzenēm. Tā kā profilā šķirot lietas nav iespējams potenciālajam pircējam mēdz "nolaisties rokas" iet tam visam cauri - ja ir vairāk par 20 lietām, kas, pie tam, ir dažādu izmēru.

Vienā skapī ir viss, kas dabonams - manas lietas, mammas, draudzeņu. 

Otrā esmu atšķirojusi tikai mazos apģērbus slaidajiem&tievajiem.

man arii tas nesimpatizee,bet zinu vairaakas ,kas taa dara,tipa beerniem atsevishkji,sievieshu lietas atsevishkji....

taa arii atkaartoti uz kraapniekiem var uzrauties,nezinot,ka zem otra profiila seezh neveelamaa persona.

Tātad, šeit darbs lapas veidotājiem! Vajag šķirošanu arī profilā.

11 - 20 no 29