FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kaada var man paskaidrot, kaapeec vienam cilveekam vajadziigi vairaaki profili?

Arvien biezjaak un biezjaak to redzu.Labi, es zinu vienu sievieti, kurai divi profili, bet saprotu kaapeec,jo vienaa vinja tirgo visu, kam cena ir 1 eiro un no otra profila daargaakas lietas .Pie tam, vinjai tieshaam ir ljoti, ljoti daudz preces, taapeec divi profili ir eertaak pashai,Shaadu gadiijumu saprotu.Bet man galiigi nav skaidrs, kaapeec jaataisa vairaaki profili meiteneem ar ne tik daudz tirgojamaam lietaam...Lai liktu sev atsauksmes??Nopietni?Manii tikai tas viesh neuzticiibu.

29 Atbildes

> Janeta

> elinitta

Es vairaak brīnos par to, ka kaada var atkost, ka zem vairaakiem profiliem sēž viena un taa pati lietotaaja. Smejošs

Minēšu piemēru- ja ir trīs profili,kas nemitīgi sarakstās savā starpā,liek atsauksmes un piekopj īpatnēju gramatiku,kas absolūti nav ne tuvu kaut kam ''loģiskam'' un atstarpju vietā izmanto '',,,,'' un bildē drēbes uz viena fona,tad domāju nav īpaši jālauza galva,ka profils pieder vienam cilvēkam.:D 

kurš mēģina iestāstīt, ka ir trīs cilvēki :D

> Ieva

> Janeta

> elinitta

Es vairaak brīnos par to, ka kaada var atkost, ka zem vairaakiem profiliem sēž viena un taa pati lietotaaja. Smejošs

Minēšu piemēru- ja ir trīs profili,kas nemitīgi sarakstās savā starpā,liek atsauksmes un piekopj īpatnēju gramatiku,kas absolūti nav ne tuvu kaut kam ''loģiskam'' un atstarpju vietā izmanto '',,,,'' un bildē drēbes uz viena fona,tad domāju nav īpaši jālauza galva,ka profils pieder vienam cilvēkam.:D 

kurš mēģina iestāstīt, ka ir trīs cilvēki :D

Neticami! :D

Man arī sāk likties, ka vajag otru profilu tikai tādēļ, ka ir kosmētika un aģērbs, lai cilvēkiem ērtāk skatīties. Man pašai arī nav pārāk ērti skatīties cilvēka profilu , kur ir kaut kas pamatā , bet tajā pašā laikā ir kaut kas mazākā skaitā arī cits un ta cits varbūt mani interesētu, bet es pat nepamanu, vai arī nepietiek pacietības izskatīt. 

Prasītos, to šķirošanas sadaļu katrā profilā, lai var salikt piem. kleitas atsevišķi, apavus atsevišķi, kosmētiku atsevišķi.

Es piekriitu par taam beernu dreebeem-tam eertaak ir otrs profils, bet pati  labaako savam bebim esmu iegaadaajusies sheit no profiliem, kur ir kopaa sievieshu un beernu dreebes.Taa teikt-mekleeju sev, ieraudziiju arii bebim un panjeemu mums abiem:))

> kristiana

Es piekriitu par taam beernu dreebeem-tam eertaak ir otrs profils, bet pati  labaako savam bebim esmu iegaadaajusies sheit no profiliem, kur ir kopaa sievieshu un beernu dreebes.Taa teikt-mekleeju sev, ieraudziiju arii bebim un panjeemu mums abiem:))

Dažkārt , protams, ir tā, ka cilvēks piedāvā mainīties un tu meklē otra profilā vai būtu kaut kas, kas iepatīkas, skaties piem. apavus, jo tie vairāk nodwerētu, bet ieraugi foršu rotu, kuru varbūt nebūtu atradis, ja tā atrastos otrā profilā. (ja vien nav norādīta info, ka tāds eksistē.)

> kristiana

jap, tieši mans variants!

būtu labi, ja pircējs pārdevēja profilā varētu atlasīt preces pēc sev vēlamiem parametriem - izmērs, krāsa.. 

> Sniega

būtu labi, ja pircējs pārdevēja profilā varētu atlasīt preces pēc sev vēlamiem parametriem - izmērs, krāsa.. 

paršo jau mēs saoņojam gadiem :D

> Ieva

> Sniega

paršo jau mēs saoņojam gadiem :D

Šo ieteicu arī pie portāla uzlabojumiem..

Man ir 2 profili, šis un veikala, no kura forumā prakstikski nepiedalos un pavisam noteikti ar sevi nesarunājos :D

Izskaidrojums vienkāršs - slinkums. Veikala profilā ir iespējams ievietot bildes, kas nav pašas fočētas līdz ar to bieži var nemocīties ar fočēšanu, kā arī ir lietas, kas uz zemes vai pakaramā vienkārši neizskatās labi. Tā kā šis tas ir arī ar minimālu uzcenojumu, tad lielākoties izdodas "atpelnīt" veikala lietošanas maksu, tomēr ne vienmēr. Pēdējos pāris mēnešus, piem., aktivitātes nekādas, bet slinkums uzvar izdevumus :D

21 - 29 no 29