FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šo meiteni???

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=45801  

Vai sanācis sadarboties ar šo meiteni? Gribētos cerēt, ka viss būs labi un naudu nabūšu atpakaļ. Jp nopirku mēteli, it kā jaunu, bet atnāca lietots un pats galvenais man viņš ir dauudz par lielu. Pat izmantot nevaru. :( Uzrakstīju meitenei, viņa ziņu izlasīja, bet neko neatbildēja un izgāja ārā no atverskapi.lv Varbūt, protams, bija citas darīšanas un nebija laiks atbildēt, bet tomēr.... 

Un man tik ļoti negribējās sūtīt neko, ja klātienē neesmu mērījusi. :( Sviests. Paļāvos, jo esmu pašlaik bez darba, bet ziemai jaku vajag un veikalos tagad cenas palielas, domāju jauns mētelītis pa lētākām naudiņām, nu riskēšu. 

10.11.2015 16:35

Loooti saubos ka dabusi atpakal.ne jau tadel ka pardeveja butu krapniece vai kas tads,bet tadel ka parasti naudu neviena nevelas atgreizt.tiesi tadel ja nav parliecibas par preci tad labak pirkt klatiene vai  ari porkt ar donu ka ja nederes nu tad pati vien busi vainiga.

10.11.2015 16:37

> elfa22

Loooti saubos ka dabusi atpakal.ne jau tadel ka pardeveja butu krapniece vai kas tads,bet tadel ka parasti naudu neviena nevelas atgreizt.tiesi tadel ja nav parliecibas par preci tad labak pirkt klatiene vai  ari porkt ar donu ka ja nederes nu tad pati vien busi vainiga.

Es prasīju meitenei vai ir iespēja tikties , tā kā nav no Rīgas , tad t;ada iespēja nav. Lūdzu vai nav neviens draugs, kas brauc uz Rīgu un paķer mēteli līdzi, lai varu pamērīt, bet nē, neviena tāda neesot. 

Prasīju vai varēšu sūtīt atpakaļ, ja nu kas... Atbildēja OKEY.

10.11.2015 16:40

Bezatbildīga pārdevēja! Vismaz nebūtu melojusi ka paņems atpakaļ...  

10.11.2015 16:44

> euuva

> elfa22

Es prasīju meitenei vai ir iespēja tikties , tā kā nav no Rīgas , tad t;ada iespēja nav. Lūdzu vai nav neviens draugs, kas brauc uz Rīgu un paķer mēteli līdzi, lai varu pamērīt, bet nē, neviena tāda neesot. 

Prasīju vai varēšu sūtīt atpakaļ, ja nu kas... Atbildēja OKEY.

Pie tam arī preces stāvoklis norādīts kā jauns, bet mētelis ir diezgan palietots. Dažas pogas atslābinājušās jau... Diegi paraustīti, utt, nu uzreiz var redzēt , ka lietots.

10.11.2015 16:47

Pie tam! Mētelis vēl joprojām tiek pārdots!!!!! Kaut arī atrodas pie manis. :( tātad vēl kāda var nopirkt. 

Ja man derētu, tad vismaz uzvilkt varētu, bet man stipri par lielu. Kaut arī es aizsūtīju sava mētelīša mērus , meitene varēja saprast, ka man būys par lielu. 

Pie tam sludinājumā ir S, M izmērs, bet uz mēteļa XXL. 

10.11.2015 16:55

> euuva

Pie tam! Mētelis vēl joprojām tiek pārdots!!!!! Kaut arī atrodas pie manis. :( tātad vēl kāda var nopirkt. 

Ja man derētu, tad vismaz uzvilkt varētu, bet man stipri par lielu. Kaut arī es aizsūtīju sava mētelīša mērus , meitene varēja saprast, ka man būys par lielu. 

Sludinājuma teksts

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1133212&filter=users

10.11.2015 16:55

Jūs pelēko mētelīti pasūtijāt, kas maksā 15.00 euro?

10.11.2015 16:56

> euuva

Vari taču ielikt sludinājumu un mēteli pārdot.. Varbūt kāda tieši tādu meklē..

10.11.2015 17:02

Gribēju to pašu teikt,ko Enyy. :)

Nečakarējies ar to pārdeveju.Es arī domāju,ka viņa negribēs mainīt naudu atpakaļ pret mēteli. Naudu dabūjusi,no mēteļa atbrīvojusies un tagad laimīga. :D

Ieliec pārdošanā. :)

Veiksmi!

10.11.2015 17:02

Gribēju to pašu teikt,ko Enyy. :)

Nečakarējies ar to pārdeveju.Es arī domāju,ka viņa negribēs mainīt naudu atpakaļ pret mēteli. Naudu dabūjusi,no mēteļa atbrīvojusies un tagad laimīga. :D

Ieliec pārdošanā. :)

Veiksmi!

1 - 10 no 69