FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šo meiteni???

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=45801  

Vai sanācis sadarboties ar šo meiteni? Gribētos cerēt, ka viss būs labi un naudu nabūšu atpakaļ. Jp nopirku mēteli, it kā jaunu, bet atnāca lietots un pats galvenais man viņš ir dauudz par lielu. Pat izmantot nevaru. :( Uzrakstīju meitenei, viņa ziņu izlasīja, bet neko neatbildēja un izgāja ārā no atverskapi.lv Varbūt, protams, bija citas darīšanas un nebija laiks atbildēt, bet tomēr.... 

Un man tik ļoti negribējās sūtīt neko, ja klātienē neesmu mērījusi. :( Sviests. Paļāvos, jo esmu pašlaik bez darba, bet ziemai jaku vajag un veikalos tagad cenas palielas, domāju jauns mētelītis pa lētākām naudiņām, nu riskēšu. 

0 0

10.11.2015 17:07

> Kristīne Draško

Jūs pelēko mētelīti pasūtijāt, kas maksā 15.00 euro?

0 0

10.11.2015 17:10

Labots 10.11.2015 17:11

> Šopaholiķe

Gribēju to pašu teikt,ko Enyy. :)

Nečakarējies ar to pārdeveju.Es arī domāju,ka viņa negribēs mainīt naudu atpakaļ pret mēteli. Naudu dabūjusi,no mēteļa atbrīvojusies un tagad laimīga. :D

Ieliec pārdošanā. :)

Veiksmi!

Var jau protams mēģināt, bet ņemot vērā, ka esmu bez darba man būtu svarīgi dabūt mēteļa naudiņu un pasta izdevumus atpakaļ. nevis cerēt, ka kāda pa 5 eiro nopirks. :(

Jo ziemas jaka man nepieciešama, bet pa tik mazu naudu es tādu nopirkt nevaru.

Bet ja cita varianta nebūs..... 

Ok ņemot vērā to, kādas ir cenas veikalos, tad varbūt 15 eiro ir adekvāta cena, bet tomēr.... domāju, ka  pērku jaunu mēteli... 

0 0

10.11.2015 17:20

> euuva

> Kristīne Draško

Jūs pelēko mētelīti pasūtijāt, kas maksā 15.00 euro?

Jā, viņš gan ir tāds gaiši brūns. Bildē izskatās pelēks.

0 0

10.11.2015 17:30

Meitene ir online skatos shobrid

0 0

10.11.2015 17:34

Labots 10.11.2015 17:35

Uzrakstīju par mēteli,atbildēja,ka pārdots.

0 0

10.11.2015 17:41

Meitene nav īpaši laipna,teica,ka sen esot visu izlasījusi un privāti kārto darīšanas ar euuva.

Patiesība?

0 0

10.11.2015 17:42

Ja jau reiz pārdevēja meloja,ka jauns,bet ir lietots un nesakrīt izmēri,tad noteikti jāpieņem atpakaļ.

0 0

10.11.2015 17:51

> Janeta

Meitene nav īpaši laipna,teica,ka sen esot visu izlasījusi un privāti kārto darīšanas ar euuva.

Patiesība?

Jā! Meitene man uzrakstīja. 

:(   

Bet nauda, ko atgriezt nav ... Nu es jau nezinu neviena patieso situāciju.

Laikam nekad neko vairāk nepirkšu šeit ar pasta starpniecību. Tagad esmu bez ziemas jakas un naudas. 

0 0

10.11.2015 17:55

Labots 10.11.2015 17:56

Diezgan lecīgs skuķis,saka,ka nekas nav jāpaskaidro,labi,no vienas puses var saprast,jo esmu svešs cilvēks,bet no otras,kādēļ būt lecīgai brīdī,kad esi otru apmānījis?Tātad vainīgs. Normāli cilvēks laipni risinātu situāciju,ja radies pārpratums vai kāda neskaidrība.

Euuva,esmu pārliecināta,ka mēteli vari pārdot par tādu pašu summu,jo summa ir ļoti simboliska. Turies un veiksmi!

Piebildīšu,ka viņai neuztrauc melnais saraksts,tā arī pati pateica.

Secini pati,kāds tur cilvēks ir. 

0 0

10.11.2015 18:17

> Janeta

Diezgan lecīgs skuķis,saka,ka nekas nav jāpaskaidro,labi,no vienas puses var saprast,jo esmu svešs cilvēks,bet no otras,kādēļ būt lecīgai brīdī,kad esi otru apmānījis?Tātad vainīgs. Normāli cilvēks laipni risinātu situāciju,ja radies pārpratums vai kāda neskaidrība.

Euuva,esmu pārliecināta,ka mēteli vari pārdot par tādu pašu summu,jo summa ir ļoti simboliska. Turies un veiksmi!

Piebildīšu,ka viņai neuztrauc melnais saraksts,tā arī pati pateica.

Secini pati,kāds tur cilvēks ir. 

Labots: šodien, 17:56

Es ar meiteni vienojos, ka ja mētelīti kāds cits nenopirks, tad naudu pret mētelīti apmainīsim vēlāk, jo pašlaik nav naudas... Visā visumā kopumā saskarsme notika labi, vienīgi, ka nav īstais izmērs un stāvoklis. Iespējams, ka šis ir tikai pārpratums, man tā gribas cerēt. 

0 0

11 - 20 no 69