FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šo meiteni???

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=45801  

Vai sanācis sadarboties ar šo meiteni? Gribētos cerēt, ka viss būs labi un naudu nabūšu atpakaļ. Jp nopirku mēteli, it kā jaunu, bet atnāca lietots un pats galvenais man viņš ir dauudz par lielu. Pat izmantot nevaru. :( Uzrakstīju meitenei, viņa ziņu izlasīja, bet neko neatbildēja un izgāja ārā no atverskapi.lv Varbūt, protams, bija citas darīšanas un nebija laiks atbildēt, bet tomēr.... 

Un man tik ļoti negribējās sūtīt neko, ja klātienē neesmu mērījusi. :( Sviests. Paļāvos, jo esmu pašlaik bez darba, bet ziemai jaku vajag un veikalos tagad cenas palielas, domāju jauns mētelītis pa lētākām naudiņām, nu riskēšu. 

10.11.2015 18:20

> euuva

> Janeta

Diezgan lecīgs skuķis,saka,ka nekas nav jāpaskaidro,labi,no vienas puses var saprast,jo esmu svešs cilvēks,bet no otras,kādēļ būt lecīgai brīdī,kad esi otru apmānījis?Tātad vainīgs. Normāli cilvēks laipni risinātu situāciju,ja radies pārpratums vai kāda neskaidrība.

Euuva,esmu pārliecināta,ka mēteli vari pārdot par tādu pašu summu,jo summa ir ļoti simboliska. Turies un veiksmi!

Piebildīšu,ka viņai neuztrauc melnais saraksts,tā arī pati pateica.

Secini pati,kāds tur cilvēks ir. 

Labots: šodien, 17:56

Es ar meiteni vienojos, ka ja mētelīti kāds cits nenopirks, tad naudu pret mētelīti apmainīsim vēlāk, jo pašlaik nav naudas... Visā visumā kopumā saskarsme notika labi, vienīgi, ka nav īstais izmērs un stāvoklis. Iespējams, ka šis ir tikai pārpratums, man tā gribas cerēt. 

Nevar sajaukt jaunu ar lietotu,nu nevar.

10.11.2015 18:27

> Janeta

> euuva

> Janeta

Diezgan lecīgs skuķis,saka,ka nekas nav jāpaskaidro,labi,no vienas puses var saprast,jo esmu svešs cilvēks,bet no otras,kādēļ būt lecīgai brīdī,kad esi otru apmānījis?Tātad vainīgs. Normāli cilvēks laipni risinātu situāciju,ja radies pārpratums vai kāda neskaidrība.

Euuva,esmu pārliecināta,ka mēteli vari pārdot par tādu pašu summu,jo summa ir ļoti simboliska. Turies un veiksmi!

Es ar meiteni vienojos, ka ja mētelīti kāds cits nenopirks, tad naudu pret mētelīti apmainīsim vēlāk, jo pašlaik nav naudas... Visā visumā kopumā saskarsme notika labi, vienīgi, ka nav īstais izmērs un stāvoklis. Iespējams, ka šis ir tikai pārpratums, man tā gribas cerēt. 

Nu tas gan... Par to gan nevar.. 

Eh... esmu gan es tik naiva, pati iegrābjos kārtējo reizi.. . Bet beigās vēl arī drusku vainīga jūtos, ka pasteidzos pajautāt vai kādai ir bijusi saskarsme, jo , kad pirmo reizi uzrakstīju atbilde nekāda nebija.

10.11.2015 18:28

> Janeta

> euuva

> Janeta

Piekritu jaunu ar lietotu preci nevar sajaukt un vel izmeru sajauca.

10.11.2015 19:50

> elfa22

Loooti saubos ka dabusi atpakal.ne jau tadel ka pardeveja butu krapniece vai kas tads,bet tadel ka parasti naudu neviena nevelas atgreizt.tiesi tadel ja nav parliecibas par preci tad labak pirkt klatiene vai  ari porkt ar donu ka ja nederes nu tad pati vien busi vainiga.

Nu nez-nez. Kad man 2 reizes bija problēmas ar preci (kaa pircējai) visas 2 reizes preci atgriezu un saņemu atpakaļ naudu. Kaa pardevēja pati preci pieņemu atpakaļ 4 reizes un arī par to brīdinu sludinajumos, ka var atgriezt ja neder izmērs. Tapēc šadas pardevējas un šadas situacijas liek pircējam šaubīties par attalinatiem pirkumiem. Ļoti žēl :(

10.11.2015 20:00

Pie manim vina interesejs par drebem, runajam par cenu, piegadisanu...bet kad pienacis laiks maksat pazuda un neraksta.

Es vinu nemekleju, jo ne ko nesutiju. Varbut vina un pardomaja pirkt, bet varetu un uzrakstit.

10.11.2015 20:02

> _MilaC_Brands&More

> elfa22

Loooti saubos ka dabusi atpakal.ne jau tadel ka pardeveja butu krapniece vai kas tads,bet tadel ka parasti naudu neviena nevelas atgreizt.tiesi tadel ja nav parliecibas par preci tad labak pirkt klatiene vai  ari porkt ar donu ka ja nederes nu tad pati vien busi vainiga.

Nu nez-nez. Kad man 2 reizes bija problēmas ar preci (kaa pircējai) visas 2 reizes preci atgriezu un saņemu atpakaļ naudu. Kaa pardevēja pati preci pieņemu atpakaļ 4 reizes un arī par to brīdinu sludinajumos, ka var atgriezt ja neder izmērs. Tapēc šadas pardevējas un šadas situacijas liek pircējam šaubīties par attalinatiem pirkumiem. Ļoti žēl :(

Jā, tas ir tā pagrūti kaut ko pirkt nemērot, liekas galvassāpes... 

Nu un arī es iedomājos, ja būtu tiešām tā, ka piem esi pasūtījis piem. kleitu pasākumam, kas jau jau pēc divām dienām, bet atnāk kleita ar citu izmēru, naudas nav, un ko tad neiet uz pasākumu? Skriet kā muļķim aizņemties naudu, lai nopirktu jaunu kleitu...

10.11.2015 20:08

Labots 10.11.2015 20:22

> Natalija

Pie manim vina interesejs par drebem, runajam par cenu, piegadisanu...bet kad pienacis laiks maksat pazuda un neraksta.

Es vinu nemekleju, jo ne ko nesutiju. Varbut vina un pardomaja pirkt, bet varetu un uzrakstit.

Nu jā, man arī ļoti bieži kāds apvaicājas, tad pazūd, dažkārt, es pajautāju vai ņemsiet, dažkārt nē. 

10.11.2015 20:12

Negribu nevienu aizbiedēt, var jau būt, ka šis ir pirmais un vienīgais tāds gadījums. :) 

10.11.2015 20:26

> euuva

Negribu nevienu aizbiedēt, var jau būt, ka šis ir pirmais un vienīgais tāds gadījums. :) 

10.11.2015 20:41

Man uzraada, ka lietotaajs ar shaadu ID neeksistee.Taatad vinja ir izdzeesusies un tas visu izskaidro.Kraapniece.

21 - 30 no 69