FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šo meiteni???

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=45801  

Vai sanācis sadarboties ar šo meiteni? Gribētos cerēt, ka viss būs labi un naudu nabūšu atpakaļ. Jp nopirku mēteli, it kā jaunu, bet atnāca lietots un pats galvenais man viņš ir dauudz par lielu. Pat izmantot nevaru. :( Uzrakstīju meitenei, viņa ziņu izlasīja, bet neko neatbildēja un izgāja ārā no atverskapi.lv Varbūt, protams, bija citas darīšanas un nebija laiks atbildēt, bet tomēr.... 

Un man tik ļoti negribējās sūtīt neko, ja klātienē neesmu mērījusi. :( Sviests. Paļāvos, jo esmu pašlaik bez darba, bet ziemai jaku vajag un veikalos tagad cenas palielas, domāju jauns mētelītis pa lētākām naudiņām, nu riskēšu. 

10.11.2015 20:43

Zjeel man pirceeju, kas palikusi bez meetelja...:(( Nu nez vai izkraapti 15 eiro laimi nesiis paardeveejam.

10.11.2015 20:52

> kristiana

Zjeel man pirceeju, kas palikusi bez meetelja...:(( Nu nez vai izkraapti 15 eiro laimi nesiis paardeveejam.

Meitene apvainojās, ka es viņu ieliku forumā. Es uzreiz nebiju domājusi tā, ka neatdod naudu, bet kad uzrakstīju viņa izlasīja un izgāja. Sāku satraukties, uzrakstīju vai kādai bijusi saskarsme. Viņa teica, ka pašlaik tādas naudas neesot, es pajautāju, kā varam sarunāt> It kā solīja uz mēneša beigām, ja man neviens nenopirks pa to laiku. Bet tomēr beigās nolēma izdzēsties, jo nav vērts neko tirgot, jo sabojāju slavu. :(

Es jautāju kā tad mēs sazināsimies uz mēneša beigām ja mētelis nebūs nopirkts. Es esot pati vainīga, jo sabojāju slavu un viss, pazuda. :(

No viņas profila esot māsa sazinājusies ar mani par tiem mēteļa izmēriem.. Kā gan es varu zināt kas sēž aiz datora??!! 

10.11.2015 20:57

Smalki,tagad pataisīja Tevi par vainīgu! :D

Jēziņ,šis man atgādina ar manu Karmenu,pati sataisa nepatikšanas,ignorē,neatbild(kaut atbildēja citiem),tad izdomā pasaciņas arī par māsu,ka tā atbildējusi un viss beidzās ar to,ka izdzēsās no skapja,tēlojot nabaga cietēju.

Tavējā tagad izdarīja to pašu,notēloja,ka uzmeta lūpu,izdomāja visam attaisnojumu un izdzēsās,apmeta situāciju otrādi.

Liec iekšā viņu negodīgajos ar vārdu,uzvārdu! 

10.11.2015 20:58

Sanāk man bija jāuztraucas par to, ka viņai pagaidām nav naudas,..  Bet meitene jau nemaz nesāka risināt to jautājumu.. gan jau ir kkāda ģimene, kam palūgt tajā situācijā naudu. Bet viņu neuztrauca, ka es esmu bez darba, atdevusi naudu par mēteli, un man jāgaida nauda , lai varu citu iegādāties. :D Sviests! Bet tā , kā viņu ieliku forumā, tad izdzēsās un nav vairāk spēkā naudas atdošana.

nu jaa,izdzesaas, bet gan jau ka uztaisiis jaunu profilu un turpinaas tirgoties:)Bet tad vienalga taa ir vinjas vaina, ja maasa vinjas profilaa seezj un melo par izmeeriem (ja tas taa tieshaam bijis). Ne jau taa buutu Juusu vaina...eS veel saprastu, ka tur pa vienu izmeeru buutu taa atshkjiriiba un vinjai buutu licies, ka uz S buus ok, bet nu padomaajiet logjiski-XXl izmeers???

Netici tak tam,ko viņa saka!

Apmānīja?Apmānija! Izdzēsās?Izdzēsās! Nauda ir?Nav! :)

10.11.2015 21:02

> Janeta

Smalki,tagad pataisīja Tevi par vainīgu! :D

Jēziņ,šis man atgādina ar manu Karmenu,pati sataisa nepatikšanas,ignorē,neatbild(kaut atbildēja citiem),tad izdomā pasaciņas arī par māsu,ka tā atbildējusi un viss beidzās ar to,ka izdzēsās no skapja,tēlojot nabaga cietēju.

Tavējā tagad izdarīja to pašu,notēloja,ka uzmeta lūpu,izdomāja visam attaisnojumu un izdzēsās,apmeta situāciju otrādi.

Liec iekšā viņu negodīgajos ar vārdu,uzvārdu! 

Jā jā tagad laikam visiem būs kkādi māsas un brāļi, kas pēkšņi nezinot sēž pie datora atbild uz vēstulēm... Nu reāli 10cm mētelis platāks nekā manos mēros. Beigās apvainojās. 

10.11.2015 21:04

Galvenais netici tam skuķim! Mana Karmena vispār beigās piesolīja man tikties ar viņas vīriešiem par to,ka es ierakstīju komentāru par viņu,kaut viņa ir tā,kas nav nokārtojusi parādus. :D  

10.11.2015 21:05

> Janeta

Netici tak tam,ko viņa saka!

Apmānīja?Apmānija! Izdzēsās?Izdzēsās! Nauda ir?Nav! :)

Jā! Pārāk naiva esmu... Vēl joprojām.

Es vēl nezinu kāpēc vēl kkā nelāgi jūtos. :D Kaut gan , kārtējo reizi esmu palikusi zaudētājos. 

Brrr... Vot man ļoti negribējās sūtīt, ja nevaru uzmērīt... nekad nevajag piespiest sevi, tas vienmēr šādos gadījumos beidzas slikti.

10.11.2015 21:06

> Janeta

Galvenais netici tam skuķim! Mana Karmena vispār beigās piesolīja man tikties ar viņas vīriešiem par to,ka es ierakstīju komentāru par viņu,kaut viņa ir tā,kas nav nokārtojusi parādus. :D  

Bļāviens, vot kā šito iemācīties, savārīt ziepes, bet beigās uztaisīt otru par vainīgo. :D

31 - 40 no 69