FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šo meiteni???

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=45801  

Vai sanācis sadarboties ar šo meiteni? Gribētos cerēt, ka viss būs labi un naudu nabūšu atpakaļ. Jp nopirku mēteli, it kā jaunu, bet atnāca lietots un pats galvenais man viņš ir dauudz par lielu. Pat izmantot nevaru. :( Uzrakstīju meitenei, viņa ziņu izlasīja, bet neko neatbildēja un izgāja ārā no atverskapi.lv Varbūt, protams, bija citas darīšanas un nebija laiks atbildēt, bet tomēr.... 

Un man tik ļoti negribējās sūtīt neko, ja klātienē neesmu mērījusi. :( Sviests. Paļāvos, jo esmu pašlaik bez darba, bet ziemai jaku vajag un veikalos tagad cenas palielas, domāju jauns mētelītis pa lētākām naudiņām, nu riskēšu. 

0 0

10.11.2015 21:09

> euuva

> Janeta

Galvenais netici tam skuķim! Mana Karmena vispār beigās piesolīja man tikties ar viņas vīriešiem par to,ka es ierakstīju komentāru par viņu,kaut viņa ir tā,kas nav nokārtojusi parādus. :D  

Bļāviens, vot kā šito iemācīties, savārīt ziepes, bet beigās uztaisīt otru par vainīgo. :D

Jūtas aizvainoti,ka Tu neatkāpies no sava,traucē viņu ikdienas mieram! :D Tikai kādēļ tad izdzēsties,vai ne?

Es ticu,ka mēteli pārdosi. Izmēģini andelemandele.lv , tur iespējams ātrāk izdosies notirgot.:)

0 0

10.11.2015 21:24

Jā, laikam jāpaskatās citas vietas, kur vēl var tirgoties... Bet bāc patiesībā tas viss aizņem daudz laika. \šodien vairāk kā pus dienu esmu atverskapi.lv Tā arī nevar. :D 

Cerams... 

Nu es pat viņai vēl neieliku negatīvo atsauksmi, ne jau visi lietotāji izlasa šo diskusiju, lai pēc tam neko nepirktu no viņas.

0 0

10.11.2015 21:34

Kapēc uzreiz krapniece? Meitene mēteli izsūtīja, godīgi saņēmot par to ssmaksu. Ar tiem izmēriem ja piemēram Ķīnas mētelis no Ebay, tad tas XXl var būt mūsu S. Tas, ka atpakaļ nepaņēma - kadu laiku atpakaļ forumaa par to bija tēma, tikai kadas 2 pardevējas rakstīja, ka pieņem preci atpakaļ. Neuzskatu, ka meitene pelnījusi vietu sarakstaa. 

0 0

10.11.2015 21:35

> euuva

Jā, laikam jāpaskatās citas vietas, kur vēl var tirgoties... Bet bāc patiesībā tas viss aizņem daudz laika. \šodien vairāk kā pus dienu esmu atverskapi.lv Tā arī nevar. :D 

Cerams... 

Nu es pat viņai vēl neieliku negatīvo atsauksmi, ne jau visi lietotāji izlasa šo diskusiju, lai pēc tam neko nepirktu no viņas.

Ieliecet ss.lv un skapi  , lai varetu atrak pardot meteli. Jo tagad vel cilveki mekle ziemas apgerbu.  Ceru ka atri sanaks pardot un nopirk citu kas deres. :)

0 0

10.11.2015 21:41

> _MilaC_Brands&More

Kapēc uzreiz krapniece? Meitene mēteli izsūtīja, godīgi saņēmot par to ssmaksu. Ar tiem izmēriem ja piemēram Ķīnas mētelis no Ebay, tad tas XXl var būt mūsu S. Tas, ka atpakaļ nepaņēma - kadu laiku atpakaļ forumaa par to bija tēma, tikai kadas 2 pardevējas rakstīja, ka pieņem preci atpakaļ. Neuzskatu, ka meitene pelnījusi vietu sarakstaa. 

Viņai tika uzrakstīti centimetri, kādi ir manam mētelim, varēja nomērīt, paskatīties, pateikt ,ka būs par lielu. Jo izmēri mēdz neatbilst.

0 0

10.11.2015 21:42

> svetlana

> euuva

Cerams... 

Ieliecet ss.lv un skapi  , lai varetu atrak pardot meteli. Jo tagad vel cilveki mekle ziemas apgerbu.  Ceru ka atri sanaks pardot un nopirk citu kas deres. :)

Paldies! Cerams! 

Gaidu ziņu no meitenes, kas interesējās par mētelīti, ja neņems, tad arī likšu iekšā sludinājumu. :) 

0 0

10.11.2015 21:49

> _MilaC_Brands&More

Un valkaatu meeteli saukt par jaunu ir godiigi?

0 0

10.11.2015 21:50

Galu galaa, ja paardeveeja buutu bijusi godiiga, kaapeec jaadzeeshaas aaraa??

0 0

10.11.2015 22:07

> kristiana

Galu galaa, ja paardeveeja buutu bijusi godiiga, kaapeec jaadzeeshaas aaraa??

Nav godīgi, bet pircēja neraksta, ka tas bija nolietots. Citats: "Dažas pogas atslābinājušās". Es pati dažas reizes saņēmu "jaunas" mantas no atverskapi un domaju katrai taa gadījies un ko tagad par katru taisīt diskusiju... Ja stavoklis bija tiešam labs (lai pat dažas reizes bija uzvilkts) nav tik traki, es pat neliku sliktas atsauksmes. Meitene dzēšas, jo visa reputacija ir sabojata - autore jau paspēja arī krapnieču forumaa par viņu uzrakstīt. Tas saraksts, tas nav tik vienkarši - ieraksti un aizmirsi, googlaa var visu smuki sameklēt, kas tajaa sarakstaa ir. Nedaudz ne par tēmu, bet darba devējiem tagad ļoti aktuali iegooglēt pretendenta v/u. Es sev šadu slavu negribētu. Nevēlos attaisnot pardevēju, bet šeit līdzīgu darījumu katru dienu notiek vesela kaudze, bet diskusiju par pardevēju, kas būtu tik tiešam precīti nosūtījusi un tajaa pašaa laikaa prece bija labaa stavoklī, vēl nebija. 

0 0

10.11.2015 22:21

Nevainīgs

Tapec vajag but godigam un atcereties,ka Latvija ir maza!!! 

0 0

41 - 50 no 69