FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šo meiteni???

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=45801  

Vai sanācis sadarboties ar šo meiteni? Gribētos cerēt, ka viss būs labi un naudu nabūšu atpakaļ. Jp nopirku mēteli, it kā jaunu, bet atnāca lietots un pats galvenais man viņš ir dauudz par lielu. Pat izmantot nevaru. :( Uzrakstīju meitenei, viņa ziņu izlasīja, bet neko neatbildēja un izgāja ārā no atverskapi.lv Varbūt, protams, bija citas darīšanas un nebija laiks atbildēt, bet tomēr.... 

Un man tik ļoti negribējās sūtīt neko, ja klātienē neesmu mērījusi. :( Sviests. Paļāvos, jo esmu pašlaik bez darba, bet ziemai jaku vajag un veikalos tagad cenas palielas, domāju jauns mētelītis pa lētākām naudiņām, nu riskēšu. 

0 0

10.11.2015 22:37

Problēmu vajag risināt,nevis bēgt no tās.

0 0

10.11.2015 22:38

> _MilaC_Brands&More

> kristiana

Galu galaa, ja paardeveeja buutu bijusi godiiga, kaapeec jaadzeeshaas aaraa??

Nav godīgi, bet pircēja neraksta, ka tas bija nolietots. Citats: "Dažas pogas atslābinājušās". Es pati dažas reizes saņēmu "jaunas" mantas no atverskapi un domaju katrai taa gadījies un ko tagad par katru taisīt diskusiju... Ja stavoklis bija tiešam labs (lai pat dažas reizes bija uzvilkts) nav tik traki, es pat neliku sliktas atsauksmes. Meitene dzēšas, jo visa reputacija ir sabojata - autore jau paspēja arī krapnieču forumaa par viņu uzrakstīt. Tas saraksts, tas nav tik vienkarši - ieraksti un aizmirsi, googlaa var visu smuki sameklēt, kas tajaa sarakstaa ir. Nedaudz ne par tēmu, bet darba devējiem tagad ļoti aktuali iegooglēt pretendenta v/u. Es sev šadu slavu negribētu. Nevēlos attaisnot pardevēju, bet šeit līdzīgu darījumu katru dienu notiek vesela kaudze, bet diskusiju par pardevēju, kas būtu tik tiešam precīti nosūtījusi un tajaa pašaa laikaa prece bija labaa stavoklī, vēl nebija. 

Mēteli par jaunu noteikti nevar nosaukt. :) Pat ja viņs būtu kādas 3 reizes uzvilkts , tad to nemaz nevarētu manīt... Bet te var redzēt, ka tas ir valkāts ne vien dažas reizes. To es redzēju uzreiz, kad vēl nebiju izņēmusi no maisiņa ārā. 

0 0

10.11.2015 22:43

Tagad jau tik daudz to atgadījumu, ka pat lai nopirktu maiciņu pa dažiem eiro būs jāsāk meklēt vai tik nav tā, ka ir bijuši nelāgi atgadījumi. :D

Nu šausmīgi! Tad vai ir vērts ? Sēdēt visu dienu portālā meklēt preces, pēc tam mēģināt sazināties ar pārdevēju, un tad vēl satraukties vai viss būs kārtībā, pus dienu ņemties pa krāpnieku sarakstiem/ :DTad laikam labāk maiciņu veikalā nopirkt. :D Vismaz nervi dzīvāki.

Jo dažreiz skatos, ka šeit ir pat dārgāk kā veikalā. :D 

0 0

10.11.2015 23:02

Vajag pirkt no paatbaudiitiem paatdeveejiem,ar labaam atsauksmeem. Un katrai lietai prasiit meerus. Muusdienaas ir tik daudz interpretaaciju par izm...ka nekas labaaks par meerlenti un matemaatiku nav izdomaats. Shii diskusija nekur neved...vai aiz ed absoluutaas auzaas:).

0 0

10.11.2015 23:57

Dīvaini, ka devāt savus mērus pārdevējai, parasti taču palūdz mētelīša mērus un tad var droši salīdzināt uz savējā.  Tad arī visticamāk nebūtu bijis šis starpgadījums. 

0 0

11.11.2015 02:06

Sakiet ludzu savu izmeru.Gribu Jums palidzet.Piedavashu no saviem . Bez maksas.

0 0

11.11.2015 08:13

Loti zel!es jus saprotu  jo man ari bij tads gadījums tikai ar biksem,teica ka jaunas bet atnaca bikses saplestas un vel pirceja neatgrieza naudu,kaut izmeri viss bj kartiba ,bet samelojas ka jaunas.

0 0

11.11.2015 08:13

Loti zel!es jus saprotu  jo man ari bij tads gadījums tikai ar biksem,teica ka jaunas bet atnaca bikses saplestas un vel pirceja neatgrieza naudu,kaut izmeri viss bj kartiba ,bet samelojas ka jaunas.

0 0

11.11.2015 08:14

Ieskaties mana skapi man tur ir dvas ziemas kurtkas,viena jauna ,bet otra pagajuso gadu nopirku reizi apgerbu ta un stav.

0 0

11.11.2015 08:14

Ieskaties mana skapi man tur ir dvas ziemas kurtkas,viena jauna ,bet otra pagajuso gadu nopirku reizi apgerbu ta un stav.

0 0

51 - 60 no 69