FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

varbūt kāda var ieteikt ko darīt..

Meitenes, varbūt kāda, kas ilgāk tirgojas un nodarbojas ar šo visu var ieteikt, ko man darīt. Pirmo reizi saskaros ar šādu situāciju. Tātad meitene pieteicās pirkt jaku, kuras cena 3,50. Viss operatīvi, naudiņu sola ieskaitīt, atsūta adresi uz kurieni sūtīt, nu īsumā viss operatīvi un ātri. Tikko saņemu no bankas SMS- ieskaitīts 3,50. Jakas cena. Sanāk, ka atskaitot omnivas pakalpojumus, es jaku pārdošu par 0,91€. Man degvielai aiziet vairāk, ja godīgi un izdevumi vispār begās sanāks  Ko jūs ieteiktu darīt? Uzspļaut visam un sūtīt vai aizskaitīt tos nelaimīgos 3,50 atpakal? Manuprāt, tas ir bezkaunīgi un tikai lieka mana un sava laika šķērdēšana.. Bet man arī bail no tā, ka sacels traci un beigās vainīga būšu es, ka naudiņu saņēmu, bet paciņu neizsūtīju..

20 Atbildes

Un ko pati meitene saka?

Varbūt vnk pārpratums, vajag paskaidrot, ka sūtīšana nav iekļauta cenā. :)

uzrakstīju viņai, nav atbildējusi.. Jautāju, ko darīsim. Bet nu sajūta man, ka es būšu vainīga. Ja tas būtu caur atverskapi.lv tad es vēl neko, bet tas notika caur andelemandele.lv kur viss mans profils ir publisks..

Es suutiitu naudu atpakaļ-ja meitene atsakaas segt suutiisanas izdevumus,jo summa par jacinju jau taa ir nieciiga un juus veel paliekat miinusaa...

Nav iemesla panikai, sagaidiet atbildi, ja viņa negribēs maksaat par sūtīšanu, tad mierīgi paarskatīsiet viņai naudu atpakaļ un visi būs priecīgi :)

uzraskti vai vina sutis tev kaut kadu kodu , jo esi sanemusi tikai naudu par jaku. Ja nav ar mieru apmaksat sutijuma izdevumus saki, ka atgriezisi preces vrtibu un miers ar visu. 

Man bija līdzīga situaacija, meitene paarskaitīja summu tikai par preci, bez piegaades, uzrakstīju un paskaidroju, ka sūtīšanas izmaksas nev iekļautas cenaa, viņa uzreiz paarskaitīja par sūtīšanu. Var būt cilvēks vienkaarši nav padomaajis, gadaas :)

Labi, paldies meitenes, gaidīšu atbildi.. Nomierinājāt mani..

Uzraksti ka par jaku naudu sanemi,bet par pakomatu ne,varbut aizmirs

Tas ir normāli,iespējams meitene netīšām aizmirsa,bet,protams,ir bijis,ka cilvēks nezina to,ka viņam ir jāmaksā arī par sūtīšanu. 

1 - 10 no 20