FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

varbūt kāda var ieteikt ko darīt..

Meitenes, varbūt kāda, kas ilgāk tirgojas un nodarbojas ar šo visu var ieteikt, ko man darīt. Pirmo reizi saskaros ar šādu situāciju. Tātad meitene pieteicās pirkt jaku, kuras cena 3,50. Viss operatīvi, naudiņu sola ieskaitīt, atsūta adresi uz kurieni sūtīt, nu īsumā viss operatīvi un ātri. Tikko saņemu no bankas SMS- ieskaitīts 3,50. Jakas cena. Sanāk, ka atskaitot omnivas pakalpojumus, es jaku pārdošu par 0,91€. Man degvielai aiziet vairāk, ja godīgi un izdevumi vispār begās sanāks  Ko jūs ieteiktu darīt? Uzspļaut visam un sūtīt vai aizskaitīt tos nelaimīgos 3,50 atpakal? Manuprāt, tas ir bezkaunīgi un tikai lieka mana un sava laika šķērdēšana.. Bet man arī bail no tā, ka sacels traci un beigās vainīga būšu es, ka naudiņu saņēmu, bet paciņu neizsūtīju..

20 Atbildes

Haha :D Es šonedēļ tieši savu pēdējo pirkumu veicot aizmirsu par piegādes izmaksām. Pārskaitīju tikai pirkuma summu :D

šoreiz gan ir tas variants, ka meitene domāja, ka pārdošu to jaku par 91 centu :D ok, tikai laiks iztērēts..

Jā,šitādas netrūkst,kas domā,ka Tev vēl ir jāpiemaksā,lai viņa saņemtu preci.

Mjā, skumji, pilnīgi rokas nolaižas ar visu šo pārdošanu..

Pareizi arī profils vai sludinājums jānoformē, kā arī jāved sarakste. Katram pārdevējam savi noteikumi, un vēl netrūkst dunduki, kuri nemaz nezina sūtīšanas tarifus vai pat domā, ka pārdevējs automātiski nozīmē kādu veikalu, kurš visas sūtīšanas veic par brīvu. Tā kā visos sludinājumos vai pie profila vērts norādīt, ka sūtīšanas izdevumus sedz pircējs, vai arī pārdevējs - bet sākot no noteiktas summas utt.

Nu jā, par to nebiju iedomājusies, jo nekad neesmu nevienam prasījusi, lai apmaksā sūtīšanu, pat tāda doma nav bijusi un parasti pasūtu kaut ko 20+ eiro vērtībā..

es īsti nesaprotu kur ir problēma pircējai paprasīt maksu par sutīšanu un kādēļ tas nebija iepriekš atrunāts sarakstē?

Labots 11.11.2015 23:00

Katra domāja, ka viņas variants pats par sevi saprotams.

Nezinu, man gadījušies visādi nesapratuļi arī, bet nu kopā ar rekvizītiem vienmēr dodu arī kopējo summu, vai cenšos uzreiz minēt, ka sūtu ar ko vēlies pēc tā dienesta tarifiem.

Varbūt meitene vienkaarši nepiedomaaja, ka par sūtīšanu arī jaamaksaa. To vajadzēja laicīgi izrunaat. :)

> elinitta

Varbūt meitene vienkaarši nepiedomaaja, ka par sūtīšanu arī jaamaksaa. To vajadzēja laicīgi izrunaat. :)

Citreiz ir dāmas,kas nepadomā arī par 2 eur vērtām precēm.Pašai ir bijis,ka prasa vai apmaksāšu sūtīšanu.Sanāk,ka es no savas naudas vēl piemaksāju.

11 - 20 no 20