Kur var tirgot grāmatas?

Kādu laiciņu atpakaļ ieraudzīju i-netā vietu, kur var tirgot tieši grāmatas, bet diemžēl esmu aizmirsusi tā portāla nosaukumu Raudulīgais Varbūt kāds zin kur i-netā var tirgot lietotas grāmatas? 


5 Atbildes


ibook.lv


Vēl facebook ir vismaz 2-3 grupas, kur var tirgot, mainīties utt :)


Vienreiz šo arī mēģināju, jo pilns skapis ar kvalitatīvām, skaistām bērnu grāmatām cietos vākos, bet sapratu, ka, ja gribi pēc iespējas ātrāk atbrīvoties, derīgāk nest uz bibliotēku un nodot tāpat. Vai arī uz Otro Elpu, tur vēl var iemainīt pret citām.


Draugos arī ir grāmatnieku grupas.

 

Vēl variants - februārī vai martā, kad Ķīpsalā būs grāmatu izstāde, aiznest uz maiņas galdu.


Ar puisi pavasarī revidējām skapi - bija vismaz 300 grāmatu, gan Šekspīrs, gan bērnu grāmatas, enciklopēdijas, nu viss iespējamais. Necerējām visas pārdot, vienkārši ielikām Atbrīvojies no lietām Rīga - pretī dabūjām lauku olas, šokolādi, neko daudz, bet tāpat forši un tagad vismaz zinu, ka grāmatas ir labās rokās. Būtu veduši uz labdarību, bet pašiem nav mašīnas. Šis gan nav stāsts par pārdošanu. 

Pati plānoju visas savas neizlasītās grāmatas izlasīt kaut kad beidzot un ielikt arī kaut kur, jo nesen vienu nopirku tikai lai izlasītu, vairāk viņa man nebūs vajadzīga :D

1 - 5 no 5