FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Humana bizness

Sveikas! Varbūt kāda redzēja Bez Tabu, kur bija stāsts par sievieti, kas sapērkās maisiem slēpošanas tērpu, utt, pēc tam ss.lv tirgo pa daudz lielākām cenām. Prasīdama naudu gan jau kā par mazlietoru tērpu. Un acīmredzot pieprasījums ir, jo savādāk diez vai pirktu maisiem, kur tad liks, beigās jāierokas drēbju kalnos... 

Ko jūs par to domājat? :) No vienas puses cilvēkam papildus peļņas gūšana.. Kāpēc gan ne, ja ir pieprasījums. No otras puses tā kā nesmuki sanāk... nopirki pa 4 eiro pārdot pa 50 eiro. Tie, kas nopirkuši laikam pēc tam pirkstos kož... 

Varbūt te skapī arī tāpat, kāds atrod nike kediņas pa piecīti, uzdod kā mazlietotas un pārdod pa 25, nopārdod un iet iepirkt nākamās. :D 

Kā jūs to vērtējat?:)

193 Atbildes

Nu es personiigi taa nevareetu,bet nu tas arii ir jaamaak,aciimredzot tik tieshaam pieprasiijums ir un ne mazs..

Vienā reģionālajā andelē kaut kādas divas čikas tā bija darījušas laikam, tauta ilgi cepās

Izskatas ka soziem vinai bizeness saruks,jo sniega nav un izskatas ka ari nebus;)

Daudz lasīti komentaari FB grupaas, kur šaadaa veidaa paardod bērnu drēbītes. Bieži pieminēts, ka sapērk Kilomax, kur ir uz svara, tad skaisti safotografē un paardod, protams, pa lielaakaam naudaam. Pati arī esmu pamanījusi maamiņas, kas taa dara, jo tirgo dazaada izmēra kaudzēm bērnu drēbju. Laikam jau ir pieprasījums, ja taa dara. Pati, kad saaku vispaar caur kautkaadaam grupaam pirkt bērnu drēbes iegraabos uz vienu taadu. Safočētas ideaali smukas drēbītes, paardevēja solīja, ka esot bez defektiem un labaa staavoklī. Bet saņemot biju vīlusies, skaidri redzamas, ka humpalu drēbes, pavalkaatas un viena vispaar pa taisno lupataas, jo pleķaina. Un pēctam tik pamanīju, ka viņa tirgo visaada izmēra, gan puiku, gan meiteņu drēbes. Skaidrs, ka no lietotajiem. Taa bij mana maacība. 

Patiesībaa neredzu neko nosodošu, jo lai iepirktu tos maisus, ir jaaiegulda arī naudiņa un bieži vien tajos maisos uz svara, ja vien taas dreebes neņem uz izlasi, ir arii daudz nelikvīdi, kurus paardot pat nevar. Jo lai taa cena par kg būtu spēkaa, jaaņem teiksim 20-25kg, kas nav maz. Un šaubos, ka par 50eur kaads pirks, mazliet paarspīlēts, manupraat.  

> Lauritta

Patiesībaa neredzu neko nosodošu, jo lai iepirktu tos maisus, ir jaaiegulda arī naudiņa un bieži vien tajos maisos uz svara, ja vien taas dreebes neņem uz izlasi, ir arii daudz nelikvīdi, kurus paardot pat nevar. Jo lai taa cena par kg būtu spēkaa, jaaņem teiksim 20-25kg, kas nav maz. Un šaubos, ka par 50eur kaads pirks, mazliet paarspīlēts, manupraat.  

Nu tās slēpošanas jakas jau baigi dārgas maksā 200 un vairāk eiro, tad jau kā mazlietotu gan jau , ka ir gatavi pirkt. Varbūt tas ir kāds ceļojums, kur tikai uz dažām dienām vajag tās drēbes, tad pa lielām naudām žēl pirkt...  Nu tur konkrēti tajā sižetā bija cenas pamanīju 20 eiro, 80 eiro , utt. Varbūt arī kādu viņa bija dārgāk pirkusi nekā pa 4 eiro gab. 

Nu ja uz svara, tad jau arī tādu labāku jaku nemaz tik lēti nedabūs. 

Nu it kā ja ir reģistrēta saimnieciskā darbība, tad varot tā darīt.. Vēsais

> sollo23

Nu es personiigi taa nevareetu,bet nu tas arii ir jaamaak,aciimredzot tik tieshaam pieprasiijums ir un ne mazs..

Nu jā, vajag dabūt tos klientus, nekas jau nenotiks ja pārdosi vienu jaku pa mēnesi. :D Tad jau nebūs nekāds vinnests uz to maisu.. 

Un ar ko labakas ir ebay karalienes par sim meitenem? 

> vinnce

Daudz lasīti komentaari FB grupaas, kur šaadaa veidaa paardod bērnu drēbītes. Bieži pieminēts, ka sapērk Kilomax, kur ir uz svara, tad skaisti safotografē un paardod, protams, pa lielaakaam naudaam. Pati arī esmu pamanījusi maamiņas, kas taa dara, jo tirgo dazaada izmēra kaudzēm bērnu drēbju. Laikam jau ir pieprasījums, ja taa dara. Pati, kad saaku vispaar caur kautkaadaam grupaam pirkt bērnu drēbes iegraabos uz vienu taadu. Safočētas ideaali smukas drēbītes, paardevēja solīja, ka esot bez defektiem un labaa staavoklī. Bet saņemot biju vīlusies, skaidri redzamas, ka humpalu drēbes, pavalkaatas un viena vispaar pa taisno lupataas, jo pleķaina. Un pēctam tik pamanīju, ka viņa tirgo visaada izmēra, gan puiku, gan meiteņu drēbes. Skaidrs, ka no lietotajiem. Taa bij mana maacība. 

Man pašai gan bērnu vēl gan nav, varbūt man arī ļoti gribēsies savam pirkt veikalā un paš smukāko, BET ... cenas ir nenormālas.... Pa mājām un sēžot kādā smilšu kast;e man liekas , ka ļoti labs variants tās humpanas. Jo viņi ātri izaug un reizēm pat nepaspēj uzvilkt kādu uzdāvināto jauno , dārgo rāpulīti. :) Nopirkt dažus jaunus , ko pie ārsta vilkt un ciemos iet... :)

Ja pats sev pērc maiciņu jaunu, vismaz zini, ka kādu laiciņu arī viņu varēsi valkāt. :)

Nu kāda starpība, Humana vai Ali, tā ir katra paša izvēle, pirkt vai nepirkt. Un tas, ka dārgāk - nebūs pieprasījuma, tāpat cenu nometīs. Man ir dažas paziņas, kuras, ieraugot kaut ko smuku man mugurā, prasa, kur pirki? Un kad pasaku, ka humpalās, tad nemaz netic.

Jo tad jau vajadzētu šausmināties arī par veikalu uzcenojumu... Aci miedzošs

1 - 10 no 193