FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Humana bizness

Sveikas! Varbūt kāda redzēja Bez Tabu, kur bija stāsts par sievieti, kas sapērkās maisiem slēpošanas tērpu, utt, pēc tam ss.lv tirgo pa daudz lielākām cenām. Prasīdama naudu gan jau kā par mazlietoru tērpu. Un acīmredzot pieprasījums ir, jo savādāk diez vai pirktu maisiem, kur tad liks, beigās jāierokas drēbju kalnos... 

Ko jūs par to domājat? :) No vienas puses cilvēkam papildus peļņas gūšana.. Kāpēc gan ne, ja ir pieprasījums. No otras puses tā kā nesmuki sanāk... nopirki pa 4 eiro pārdot pa 50 eiro. Tie, kas nopirkuši laikam pēc tam pirkstos kož... 

Varbūt te skapī arī tāpat, kāds atrod nike kediņas pa piecīti, uzdod kā mazlietotas un pārdod pa 25, nopārdod un iet iepirkt nākamās. :D 

Kā jūs to vērtējat?:)

193 Atbildes

vispār mūsdienās ir brīva izvēle ko pirkt un ko pārdot! 

jus te spriežat,cik dažām šausmīgi sāpīgi ir par mantu izcelsmes nezināšanu :D laikam jau tas,ka dažas meitenes par savu "ne humpalu" preci arī nepasaka visu lidz galam un noklusē defektus  laikam ir sīkums uz šo humpalu fona :D pēdējā laikā tieši šadu sūdzību uzpeld daudz! un šados gadījumos  tas nolietojums ir baisāks par dažu labu humpalu drēbi! ja drēbe ir teicamā stavokli,vai tad ir svarīgi ,kurā noliktavā viņa stāvējusi!?

...es nesaprotu, ko te skapī meklē dāmas, kuras tik ļoti baidās no vārda - humpalas...

lietots ir un paliek lietots, un arī lietotai mantai mēdz būt lieliska kvalitāte. Man viennozīmīgi nav svarīgi, kas to drēbi valkājis, ka tik kvalitāte un tīra, un tas, kas man vajadzīgs.

Un ja arī te kāda sacer pasaciņas, tad tikai tāpēc, ka cilvēkam varbūt bailes, ka viņu te nories - humpalu biznesmene...

Man lielākā daļa apģērbu savā un virtuālajā skapī no humpalām, - dzīva un laimīga, jo drēbes nav mana dzīves prioritāte, lai gan arī tas sievietei nebūtu nekas nosodāms, katram jau savs.

Nebaidās vis, bet humpalas var nopirkt arī savas pilsētas humpalu bodē. ,,Skapja” burvība ir tajā, ka meitenes var mainīties, pirkt, pārdot labas lietiņas, kas pašām vairs dažādu iemeslu dēļ ir liekas, un ideja bija tieši tāda, nevis vieta, kur var ,,bīdīt biznesu” uzpircējas – pārdevējas. Starp citu, tādām pēc ,,skapja” noteikumiem jāreģistrējas kā veikalam? Kāpēc nav izdarīts? Varētu tēmu attīstīt tālāk par nodokļiem, kas diez vai tiek maksāti (ar ko tādas pārdevējas ir priviliģētākas par tām, kas tur savu mazo veikaliņu un maksā nodokļus), bet labi, lai paliek...

Tur tā lieta,ka viss,kas nav pareizi,ir tas,ka nav reģistrējušas uzņēmumu,bet nekas cits netiek pārkāpts,bet tā jau ir pārdevējas problēma,ne pircēju. Man pilnīgi vienalga,maksā vai nemaksā viņas nodokļus,nav mans finanšu jautājums,jo man nekas netiek atņemts,lai es kādu nosodītu. Protams,cita runa ir tad,kad ir miets pakaļā un nāk spazmas par to,ka cits pelna savā veidā. 

Labots 15.11.2015 09:33

> Ивета К

Nebaidās vis, bet humpalas var nopirkt arī savas pilsētas humpalu bodē. ,,Skapja" burvība ir tajā, ka meitenes var mainīties, pirkt, pārdot labas lietiņas, kas pašām vairs dažādu iemeslu dēļ ir liekas, un ideja bija tieši tāda, nevis vieta, kur var ,,bīdīt biznesu" uzpircējas - pārdevējas. Starp citu, tādām pēc ,,skapja" noteikumiem jāreģistrējas kā veikalam? Kāpēc nav izdarīts? Varētu tēmu attīstīt tālāk par nodokļiem, kas diez vai tiek maksāti (ar ko tādas pārdevējas ir priviliģētākas par tām, kas tur savu mazo veikaliņu un maksā nodokļus), bet labi, lai paliek...

+++

Tieši par šo ir šis  jautājums. Dzīvojas šeit, kur ir viņu tā teikt pamatdarba vieta un apgalvo, ka pārdod 7 savu bērnu, māsu un mammu drēbes, nereģistrējoties kā veikala profils. Andelē visas ar savām 1000 precēm maksātu par katru sludinājumu 0.35€, bet šeit redz nevar samaksāt mēneša maksu par savu iespaidīgo piedāvājumu.

Lai nu kā, tas ir uz šo pārdevēju sirdsapziņas, jo visas māk pateikt, ka šīs ir manas lielās ģimenes drēbes, iepūtiet man un pierādiet, ka tā nav un par veikala profilu šeit nemaksāšu un pat nemēģiniet manu profilu dzēst, sūdzēšos Valsts Prezidentam Vēsais jo pārkāptas manas tiesības tirgoties BEZ MAKSAS Naudmutis Smejošs

Tachu tepat skapii ir lietas, kas pirms tam pabijushas pie 10 citaam skapja meiteneem! Kur atshkjiriiba? Es ar nezinaaju,ka soma ,ko iegaadaajos pa 25 eiro, pirms tam bija iegaadaata tepat skapii pa 5 eiro un caur vairaaku  meitenju rokaam izejot, cena taa uzauga...

es driizaak vilktu humpalu dreebi nekaa dazjas labas lupatu,kas te skapii  rupjiem vaardiem  lamaajaas:))

> Mila

Lai jau pelna kā grib, māk un var. Bet lai nemelo par izcelsmi piesaucot n-tās radinieces un draudzenes. Viena lieta ir šeit nopirkt apģērbu ar pārliecību, ka to nopirkusi meitene sev iepirkšanās karstumā vai, ka pāris reizes uzvilkusi un tirgo tālāk, pavisam cits ir sazin no kurienes nācis apģèrbs, vèl pa visiem humpalu konteineriem un noliktavām izvazāts. Ir gadījies tādā iegrābties. Saņemot tādu ir vilšanās un riebums. Uzmini nu kam tas viss ir novilkts nost.

+ + + + +

Piekrītu pilnībā. Man arī riebums pret humpalu lupatām tieši to pašu iemeslu dēļ - nevar nekad zināt kam viņa novilkta, pa kurieni izvazāta un vēt tā drausmīgā smaka.  Līdz ar to ļoti izvērtēju no kurām meitenēm pirkt. Nekad nepērku izstrādājumus par kuriem ir mazākās šaubas, ka varētu būt humpala.

Nu re kā ir katram savs!

Vienam ir svarīgi, lai bērna drēbīte vienīgā bērniņa pāris reizītes uzvilkta , kas vienkārši palikusi par mazu un tiek pārdota.

Citam vienalga vai uzvilcis viens bērniņš pāris reizes vai pieci bērni katrs pa pāris reizēm. 

Katram kkādi savi principi, ko katrs spēj pieņemt. 

Nu es nezinu vai šeit skapī var attīstīt tādu biznesu kā bija konkrētajā sižetā. Pat ja te kāda māmiņa tirgo savu teiksim 3 bērnu drēbītes + varbūt cilvēkam daudzi atdod drēbītes par brīvu un viņš izdomā tirgot, jo saviem bērniem jau ir par daudz to drēbīšu. Nu uzliek cenu maiciņai 1 eiro un varbūt pa nedēļu nopērk vienu drēbīti. Tad jau tur nav nekāda baigā peļņa! Pa to naudiņu varbūt bērmiem tiek končas. :D ;) Vienīgi varbūt tas princips, ka kāda atdeva, bet tu pārdevi... 

Ja tās summas tiešām lielas un sanāk laba peļņa, tad laikam jā... maksā nodokļus un viss kārtībā. ;D

Tāpat arīmredzot atšķiras kvalitātes jautājums. Cita pleķainu drēbīti uzskata par labu esam bērnam pa māju dzīvojoties, cita uzreiz izmet un saka, ka viņas bērns tādu nevilks. Es gan pati svešam cilvēkam tādu nepārdotu. 

Man piemēram, ir zināma meitene, kas tiešām riktīgi pucējas, drēbju pilns, katru dienu cits tērps mugurā, bet lielāko daļu viņa humpalās salasa, un pati ir sajūsmā, cik veksmīgi iepirkusies. 

Un tiešām nemaz nepateiksi, ka pirkts humpalās. Vienkārši atrod veiksmīgus salikumums, kas izskatās gaumīgi un moderni.

Taisnības labad, norādīšu, ka mūsu valstī (vismaz pagaidām) ar nodokli neapliek ienākumus no personīgā īpašuma atsavināšanas...

111 - 120 no 193