FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Humana bizness

Sveikas! Varbūt kāda redzēja Bez Tabu, kur bija stāsts par sievieti, kas sapērkās maisiem slēpošanas tērpu, utt, pēc tam ss.lv tirgo pa daudz lielākām cenām. Prasīdama naudu gan jau kā par mazlietoru tērpu. Un acīmredzot pieprasījums ir, jo savādāk diez vai pirktu maisiem, kur tad liks, beigās jāierokas drēbju kalnos... 

Ko jūs par to domājat? :) No vienas puses cilvēkam papildus peļņas gūšana.. Kāpēc gan ne, ja ir pieprasījums. No otras puses tā kā nesmuki sanāk... nopirki pa 4 eiro pārdot pa 50 eiro. Tie, kas nopirkuši laikam pēc tam pirkstos kož... 

Varbūt te skapī arī tāpat, kāds atrod nike kediņas pa piecīti, uzdod kā mazlietotas un pārdod pa 25, nopārdod un iet iepirkt nākamās. :D 

Kā jūs to vērtējat?:)

193 Atbildes

> Mila

> Lauritta

> Ивета К

Nupat ienāca prātā doma.  Ja jau cilvēkam  ir 5 bērni, tad 2-4 ir vienāds dzimums un vecuma starpība neliela. Es, piemēram, saglabāju sev to, kas pēc vecākiem bērniem 100% derēs jaunākajam (un ko vēlos atstāt). Tātad visas tās pasakas ir ,,ar baltiem diegiem šūtas". Čupām abu dzimumu bērnu drēbju, laba kvalitāte un nekas no tā neder pašas bērniem?! Saviem bērniem pērk katram no jauna, sanāk? Te jau skaidrs, ka nekādu 5 bērnu nav un mantas ir dabūtas (humānā vaicitā second hand), lai tirgotu tālāk. P.s. staigāšana pa veikaliem, arī second hand, nav nekāds smagais darbs, bet interesanta nodarbošanās. Ja tā nebūtu, tad nebūtu arī tajos tik daudz cilvēku, nēsātu 1-2 mantas, un punkts.

Meitenei, kas šeit ierakstīja komentaru ar niku kartos6ka, patiešam ir 5 bērni, pazīstu viņu personīgi jau ļoti sen, par citam gan neko nezinu un komentēt nevaru. Drēbītes tiek vilktas vienam bērnam, otram, trešajam un ja vēl pēc tam ir valkajamas, tad cilvēks par mazam naudiņam pardod.   

Var jau būt, ka sakritība, bet amizanti, ka Lauritta te piereģistrèjusies 3 dienas atpakaļ un jau zin cik kartos6kai bērni.

Nevajag meklēt kašķi tur, kur ta nav :)) Iepazinos ar viņu ntos gadus atpakaļ caur portalu calis.lv, ja vispar ir nojausma, kas tas ir par portalu. Piedod, bet atverskapi.lv nav vienīgais soc.tīkls :))

Nevajag jau meklēt tālu, tepat atverskapi.lv ir daži lietotāji, protams, neatklāšu identitāti, kas no mana skapja iemainīja drēbes un pārdeva 2x dārgāk! :D Protams, sliktu atsauksmi nerakstīju, jo būtībā ko tas mainīs... Es vienkārši brīnos, kā tā var! Kā nav kauns?

Dāmas,ir vērts viena otrai kaut ko pierādīt?Nevienai nekas nav atņemts. :) Diemžēl savu taisnību neuzspiedīsim visiem,vienmēr katram būs savs un tas nemaz nav slikti,jo visam jābūt balansā.

Latvija ir maza,te ir daudzi,kas viens otru paziist. Amizanti,ka administracija netiek galaa ar to visu, bet mees te tagad redz publiski tiesaasim un vaardiski nopeersim varbuuteejaas humpalu tirgones. Un? Ir piedaavaajumi, ko dariit,ja pats portaals plaata bezspeeciibaa rokas.

> KLEMENTĪNE

Nevajag jau meklēt tālu, tepat atverskapi.lv ir daži lietotāji, protams, neatklāšu identitāti, kas no mana skapja iemainīja drēbes un pārdeva 2x dārgāk! :D Protams, sliktu atsauksmi nerakstīju, jo būtībā ko tas mainīs... Es vienkārši brīnos, kā tā var! Kā nav kauns?

Tas ir fakts. Savas mainītas drēbītes, kas gan iemainītas citur, arī šeit esmu jau pamanījusi izliktas tirgošanai un pat 3x dargak..., bet nu lai jau tiek. 

a kaada reaali starpiiba pa cik paardod taalaak? jums taas dreebes nebija vajadziigas, jo paardevaat/mainijaat, kapeec peekshnji par taam taada ruupe?

> Janeta

Veikalā mērot jaunas drēbes,tās iepriekš arī kāds ir mērījis.Iedomājies,biksītes,kuras pērc kā jaunas,varbūt kāda jau ir savu aromātu iesmērējusi tajās.Ko tagad teiksim? Es dodu diezgan brutālus piemērus,bet ļoti reālus,ka arī veikalā nezinām,cik tīrs cilvēks uzmēra konkrēto preci. 

Dažkārt vieglāk ir nezināt,bet pašam izvērtēt,ko grib pirkt,apskatoties preci rokās,nezinot viņas vēsturi. 

Par biksītēm runājot... :D Daudzos veikalos ir rakstīts, ka mērīt nevar, tikai krūšturi var... Un pareizi vien ir.. :)

> Lucky

Vai tiešām domājat ar to var nopelnīt? Domāju tur labi ja 50 eur mēnesī sanāk. Tas jau nav apliekams ar nodokli

Man arī liekās ka tā.

Pieņemu ka pērk dāmas par pilnu summu nevis kā uzņēmus - bez pvn. Un tā peļņa noteikti nav tik liela lai kvalificētos aplikšanai ar  nodokli.

> Lucky

Vai tiešām domājat ar to var nopelnīt? Domāju tur labi ja 50 eur mēnesī sanāk. Tas jau nav apliekams ar nodokli

Man ir cita veida saimnieciskā darbība, kur ienākumi tiešā veidā (pārskaitītā alga ) ir vēl mazāka kā 50 eiro , bet to apliek ar nodokli. Man piemēram - fiksētais nodoklis.  :)

Labots 15.11.2015 16:40

> AtverSkapi.lv

Esam piefiksējuši vairākus šādus tirgotājus ar aizdomīgi daudz precēm. Rakstījām, ka preču pārdošana AtverSkapi.lv ar mērķi pelnīt, nevis iztirgot SAVU skapi ir maksas pakalpojums. Un kādas atbildes mēs saņēmām? Protams, ir liela ģimeni, palīdz draudzenēm iztirgot savus skapjus un galu galā neko viņas šeit nenopelna, lai maksātu kaut ko. Vairāki profili tika dzēsti, bet cilvēki reģistrējas no jauna, rakstot draudīgas vēstules administrācijai, ka tirgo savu skapi un, kā mēs vispār atļaujamies dzēst viņu, ja citas dara to pašu...

Situācija diemžēl ir nepatīkama attiecībā un lietoto preču veikalu/ pārpircēju atklāšanu, kuri šeit ir, jo argumentu viņiem netrūkst.

Lieciet maksu par sludinājumiem. 10, kaut vai 5 centus. Jums būs, varbūt neileli, bet stabili ienākumi un ar šādu tirgotāju negodprātību nebūs vairs jākrāmējas. + manuprāt tas varētu arī pacelt vidējā aritmētiskā sludinājuma kvalitāti. Un būsim godīgi, tas nenāktu tar ļaunu :)

151 - 160 no 193