FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Humana bizness

Sveikas! Varbūt kāda redzēja Bez Tabu, kur bija stāsts par sievieti, kas sapērkās maisiem slēpošanas tērpu, utt, pēc tam ss.lv tirgo pa daudz lielākām cenām. Prasīdama naudu gan jau kā par mazlietoru tērpu. Un acīmredzot pieprasījums ir, jo savādāk diez vai pirktu maisiem, kur tad liks, beigās jāierokas drēbju kalnos... 

Ko jūs par to domājat? :) No vienas puses cilvēkam papildus peļņas gūšana.. Kāpēc gan ne, ja ir pieprasījums. No otras puses tā kā nesmuki sanāk... nopirki pa 4 eiro pārdot pa 50 eiro. Tie, kas nopirkuši laikam pēc tam pirkstos kož... 

Varbūt te skapī arī tāpat, kāds atrod nike kediņas pa piecīti, uzdod kā mazlietotas un pārdod pa 25, nopārdod un iet iepirkt nākamās. :D 

Kā jūs to vērtējat?:)

193 Atbildes

Atradushas par ko cepties?! Svetdienas diena laikam nav ko darit.. 

Par to PVN maksāšanu. Kāda starpība,ja tagad visas,kuras nedaudz cer uzpelnīties ar lupatām, sevi reğistrēs kā IK. Tāpat mēs kā Latvijas iedzīvotāji bagātāki nepaliksim. Drīzāk Urbanovičš tiks pie vēl kāda Range Rover. ;)

Tāpēc cepuri nost tai Bez Tabū sievietei,jo ticu,ka tas ir ļoti liels darbs, lai šie slēpošanas kombinzoni tiktu līdz jaunajiem saimniekiem. :)

Vispaar jau pilniigi visam un visur ir uzcenojums.Dreebes pashas kaa taadas neizmaksaa tik, par cik peerkam veikalos.Aizejam uz restoraani, paeedam diezgan daargi, bet tur vinji cep leetajaas eljljaas eedienu Un salaatu pashizmaksa nav tik liela kaa tie maksaa restoraanaa.utt utt utt

> Rita

> euuva

> Margueritte

Tiešām vai netiešām, būtība no tā nemainās, viena karto6ka mazāk, viena vairāk. Un arī ar 5 bērniem var vilkt viņiem vienu, bet pārdošanai veidot biznesu ar pavisam ko citu. Dāma absolūti nepārzina savu sortimentu, kas arī veicina šādu aizdomu veidošanos. Bet dabīgi, ka arī bez viņas te pietiek visādas brīnumdares, tas ir tikai piemērs, nekā personīga.

:D Es nemaz nebrīnos, ka nepārzina apģērba sortimentu, lielās ģimenēs ne vien to nepārzin. :D Pat aizmirst , kad kuram dzimšanas diena. :D Brāļi un māsas lāgā nezin kurā klasē mācās. Kur nu vēl par apģērbu sortimentu. 

Nezina, kurā klasē mācās! :D Labais.

Uzlaboji man garastāvokli, paldies, ilgi smaidīšu. :)

Ir, ir tā. :DPat nevajag piecus bērnus. :D 

Man ir tikai viena maasa, bet man nav ne jausmas, cik viņai gadu, vai kuraa klasē maacaas, tas ir normaali.

Nav normāli,ka nezini saviem tuvākajiem ne gadus,ne ko Vēsais Man arī ir māsa un es zinu pat viņas krūštura izmēru ;)

> Diāna Ropiņa

Nav normāli,ka nezini saviem tuvākajiem ne gadus,ne ko Vēsais Man arī ir māsa un es zinu pat viņas krūštura izmēru ;)

Nu taatad Jūs esat tuvas. Katram savs viedoklis, visi nav vienaadi

es shodien saaku domaat par to, ka nezinu cik man pashai gadu:))) Izreekjinaaju:)

> Dii

Man ir tikai viena maasa, bet man nav ne jausmas, cik viņai gadu, vai kuraa klasē maacaas, tas ir normaali.

Katru gadu jārēķina, lai zinātu, kādā jubilejā apsveikt.. :D

Es zinu, cik visiem maniem tuvajiem gadu, bet tas laikam no katra paša atkarīgs.  :)

171 - 180 no 193