FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Humana bizness

Sveikas! Varbūt kāda redzēja Bez Tabu, kur bija stāsts par sievieti, kas sapērkās maisiem slēpošanas tērpu, utt, pēc tam ss.lv tirgo pa daudz lielākām cenām. Prasīdama naudu gan jau kā par mazlietoru tērpu. Un acīmredzot pieprasījums ir, jo savādāk diez vai pirktu maisiem, kur tad liks, beigās jāierokas drēbju kalnos... 

Ko jūs par to domājat? :) No vienas puses cilvēkam papildus peļņas gūšana.. Kāpēc gan ne, ja ir pieprasījums. No otras puses tā kā nesmuki sanāk... nopirki pa 4 eiro pārdot pa 50 eiro. Tie, kas nopirkuši laikam pēc tam pirkstos kož... 

Varbūt te skapī arī tāpat, kāds atrod nike kediņas pa piecīti, uzdod kā mazlietotas un pārdod pa 25, nopārdod un iet iepirkt nākamās. :D 

Kā jūs to vērtējat?:)

193 Atbildes

> Rita

> Dii

Man ir tikai viena maasa, bet man nav ne jausmas, cik viņai gadu, vai kuraa klasē maacaas, tas ir normaali.

Katru gadu jārēķina, lai zinātu, kādā jubilejā apsveikt.. :D

Rēķinaat var tad, ja zina vismaz dzimšanas gadu (kuru es arī nezinu)

Es zinu cik gadu ir manam brālim, bet tikai aptuveni nojaušu par mammu, tēti un vecvecākiem :D

Jā... cilvēki dažādi, es pilnīgi mierīgi atceros veselai kaudzei klasesbiedru, darba kolēģu, paziņu dzimšanas dienas. :D Gadus, telefona nr, utt. :D 

Tāpēc man tas liekas savādi. :D 

Es arī atceros, kur esmu kādu apģērbu pirkusi pa cik utt. :D

Bet jā... man pazīstamie ne visi zina inf.par savu ģimeni... 

"Pag ... kurā klasē bračka mācās. :D .. laikam...  ??!!  :D  Ja? jau tik liels? :D 

> euuva

Jā... cilvēki dažādi, es pilnīgi mierīgi atceros veselai kaudzei klasesbiedru, darba kolēģu, paziņu dzimšanas dienas. :D Gadus, telefona nr, utt. :D 

Tāpēc man tas liekas savādi. :D 

Es arī atceros, kur esmu kādu apģērbu pirkusi pa cik utt. :D

Bet jā... man pazīstamie ne visi zina inf.par savu ģimeni... 

"Pag ... kurā klasē bračka mācās. :D .. laikam...  ??!!  :D  Ja? jau tik liels? :D 

++

Es arī atceros visai ģimenei un tuvākajām draudzenēm telefona numurus! :D

Tās,kuras raksta,ka humpalu drēbes mētātas pa netīrām noliktavām un,ka angļi tādi cūkas utml. Cik jauki,ka pērkat drēbes,kas ražotas droši vien tepat- vismaz Eiropā, ne Ķīnā, Indijā utml,kur vergo mazi bērni, šujot Jūsu lupatas :)

> Lāsma Lašinska

Tās,kuras raksta,ka humpalu drēbes mētātas pa netīrām noliktavām un,ka angļi tādi cūkas utml. Cik jauki,ka pērkat drēbes,kas ražotas droši vien tepat- vismaz Eiropā, ne Ķīnā, Indijā utml,kur vergo mazi bērni, šujot Jūsu lupatas :)

Un kur drēbes pērc pati?

Visvieglāk laikam dzīvot ir tad, ja ir pašam savs viedoklis un nav tieksme to uztiept citiem.

Nu daram taču katrs, kā uzskatam par pareizu, viena taisnība nekad nebūs un visus noteikumus tāpat karts pa savam izprot.

Un droši met līkumu manam skapim tās, kas baidās no humpalu apģērba, man viss lielākoties no turienes, jo tur nav dārgi un ir iespēja biežāk pamainīt drēbes savā skapī.

> Lāsma Lašinska

Humpalās, starp citu, to pašu ražotāju lupatas vien ir, ko Tu pārmet, ka pērk jaunas. 

Tad sanāk kā? Ja es pērku drēbi humpalā, nevis veikalā, tad viņu šuvis ir brits vai kāds latviešu melnstrādnieks? Viņi šuj speciāli humpalām? Neizlēmīgs Jeb tas, ka tā drēbīte ir pabijusi britam mugurā, atceļ tā bērna mocības vai kā tas strādā?

Nav loģikas tajā stāstā.

Un kur vēl fakts, ka kādreiz kādu jaunu drēbīti vienkārši gribās? Varbūt pierunā britus mainīties ar mums vietām? Mēs pirksim tās jaunās, bet viņi lai pērk no mums humpīšus Naudmutis

Mēs nedzīvojam tik turīgā valstī, lai varētu atļauties nepirkt drēbes, kas ražotas ar šādām metodēm. 

Nē,meitenes, es tāda pati vien esmu- pērku drēbes visur kur- gan humpalās, gan veikalos. Vienkārši te dažai laba loģika par tiem net;ireļiem angļiem, labi,ka neviena nav no Jums bijusi/strādājusi kādā lielajā noliktavā apģērbu, man paziņu pastrādāja tādā kādu laiku- seja ir palikusi vienkārši briesmīga. Tā kā tā humpalu biedējošās ķīmijas un smakas beigu beigās nieks vien ir :D

Katram ir savs viedoklis par so temu un katrs pelna, ka prot. 

Bet runajot par humpalu drebju tirgosanu saja portala, man reiz bija tads gadijums, ka iepatikas kada zakete, kuru pardeveja uzdeva ka mazlietotu un piedevam, ka pirktu Uk, es to iegadajos par 15 latiem un majas tikai pamaniju, ka firmas birkas otra puse ir ar pildspalvu noradita cena 5 lati, protams secinaju, ka zakete ir pirkta lietoto precu veikala un es par to parmaksaju 3 reizes. Nepatikami bija tas, ka pardeveja manas, rakstot, ka apgerbs ir iegadats arzemes, butu labak neminet neko .........vai varbut ta ir sava veida preces reklama;)

181 - 190 no 193