FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Aliexpress?

Sveikas daamas!

Vidēji cik ilgaa laikaa atnaak sūtītaas mantas? Uz 11. decembri nepieciešama viena kleita, ja pasūtu šodien/rīt vai ir cerība, ka atnaaks?

Kaa arī vai kvalitaate atbilst cenai, piemēram, sūtot par 40eur kleitu/somu vai tiešaam atnaaks laba, vai pilnīgs ķīniešu ražojums ar 6000% uzcenojumu? 

21 Atbildes

Jāskatās feedbacki ,un tas vai prece vispār ir īsta. Es biju riskējusi sūtīt apģērbus, un biju pasūtījusi jaciņu kurai XXL izmērs man bija pa mazu. :D Un preces nāk kā kura, viena var nākt 10 dienas, cita mēnesi, cita vispār nozust un neatnākt. Es Tavā vietā neriskētu sūtīt neko tik dārgu, jo nevar zināt kas atnāks, dzīvē vismaz var pamērīt un pataustīt materiālu.

50/ 50, ka paveksies, vari dabut pec 10 dienam, vari pec 7 nedelam

nāk tā kā nāk no ķīnas. tur ir miljoniem pārdevēju, tas ir tirgus.

es gaidu paciņu ko sūtīju septembra sākumā, tās, ko sūtīju oktobrī, ir atnākušas. laimes spēle. 

Tā ir laimes spēle vai atnāks, ir gadījies ka 1.5 men un ir gadījies mazāk nekā 2ned somu esmu tikai vienu pirkusi un pa to cenu bij super:))  drēbes lielākā daļa atvainojos par izteicienu sūdi:D izņemot bikses/legingi/dzinsi nebij ne vainas:)  

jàskatās citu cilvēku atsauksmes... vismaz tu redzi ko sagaidīsi.;) 

Esmu diezgan sīkumus sūtījusi un max laiks ir bijis vienmēr 3nedēļas, bet piekrītu ka var arī ilgāk būt.

Nu vidēji sanāk, jā prece nāk ~ no 2ned. līdz mēnesim, gadījies arī 1,5- 2 mēn!!! Obligāti pirms ko sūtat vajag apskatīt pircēju atsauksmes..tur daudz labas, lietderīgas informācijas par pārdevēju un preci. Par kvalitāti runājot...Ķīna kas ķina,sūtīju zābakus par 60 Eur, vel nav izjukuši DD:) vienīgais kas man tur patīk, tie ir medicīniskie sejas mitrinātāji- hilaurinskābe ( maksā ~ 10-15 Eur - 10 ml, pie mums stipri vairāk)

> Vita

Esmu diezgan sīkumus sūtījusi un max laiks ir bijis vienmēr 3nedēļas, bet piekrītu ka var arī ilgāk būt.

Mazas pacinas parasti atrak atnak. Man bija ka pec 7 dienas jau atnaca. 

Tas kā kura prece, tagad iet jau 3,5 nedēļa paciņa vel nav, pirms 1,5 ned pasūtīju ziemas jaku tā jau atnāca. 

jālasa feedbacki un jāpajautā pārdevējam.

Vēl es pēdējā laikā kad kaut ko sūTu skatos vai Pircēji nav ielikuši bildi ar preces izskatu, tāpat ka es lieku arī klāt bildes, lai citi redz.

> Linda

Vēl es pēdējā laikā kad kaut ko sūTu skatos vai Pircēji nav ielikuši bildi ar preces izskatu, tāpat ka es lieku arī klāt bildes, lai citi redz.

Ja man ari patik kad kads ieliek bildi. Var labak  apskatit ka iskatas prece. 

1 - 10 no 21