FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Aliexpress?

Sveikas daamas!

Vidēji cik ilgaa laikaa atnaak sūtītaas mantas? Uz 11. decembri nepieciešama viena kleita, ja pasūtu šodien/rīt vai ir cerība, ka atnaaks?

Kaa arī vai kvalitaate atbilst cenai, piemēram, sūtot par 40eur kleitu/somu vai tiešaam atnaaks laba, vai pilnīgs ķīniešu ražojums ar 6000% uzcenojumu? 

21 Atbildes

uz ziemassvētkiem preces kavēsies, jo pasti un muitas būs pārpildītas ar ziemassvētku dāvanu šķirošanu...

cena neatspogulo kvalitati. nemot letas lietas,kuras irloti labas kvalitates un salidzinosi dargas(jo tiesi tadas pasas bija ari letakas) atnaca matrials ka dvielim. Jalasa atsauksmes.

Par sutisanu ir bijis ,ka atnak 1-2 nedelu laika un citas lietas ilgak nak (vairak ka menesi).

Ebay paskaties,nofiltrē EU location . bieži var atrast to pašu ali preci. Kādu kapeiciņu dārgāk,toties garantija,ka saņemsi ātri . no Ķīnas diez vai paspēs

> lauva27

Ebay paskaties,nofiltrē EU location . bieži var atrast to pašu ali preci. Kādu kapeiciņu dārgāk,toties garantija,ka saņemsi ātri . no Ķīnas diez vai paspēs

Tieši tā. Bet, ja sarunā, ka sūta ar YanWen pastu, vajadzētu paspēt. Vismaz es tā pirms nedēļas pasūtīju cimdus uz Z-sv pasākumu, kas notiks 11. decembrī un esmu pāliecināta, ka atnāks jau nākamajā vai aiznākamajā nedēļā.

90% lieku uz to,ka neatnaaks liid Tavam datumam...jo kiameer veel izsuutiis,citiem tur vairaakas dienas tipa kameer izsuuta,plus kameer uusu muitaas nostaavees,ja buutu veel novembra saakums,tad jaa,bet tagad...nee,es neriskeetu.

Rekur mans pēdējais YW sūtījums:
http://track.yw56.com.cn/en-US/

Izsekošanas nr - YC853122816YW

Samaksāju 12. datumā, 22. datumā jau ielidoja LV, muita LV gan nomarinējusi gandrīz 20 dienas, bet parasti tik ilgi nav.

Katrā ziņā, ja sūti, prasi, lai izsūta ar YW.

Visdrošāk ir paļauties uz pircēju atsauksmēm un viņu reālām bildēm. Tāpēc es vienmēr atstāju atsauksmi un lieku bildi, ja tā precizē to, kas norādīts pārdēvējam. Un ļoti pateicīga tām, kuras arī to dara. Tas ļauj neriskēt tik ļoti un ar mierīgu sirdi gaidīt savu paciņu.

Iesaku vēl papētīt šo vietni: ru.itao.com

Tur tieši par aliexpresa precēm liek atsauksmes.

Man parasti lietas nāk 25 līdz pat tām 60 dienām.  vienreiz atnāca nedēļas laikā. Bet parasti vismaz minimums +- mēnesis

Es neriskētu.Jo pēdēja laikā gaidu preces no Ali pārsvarā ap 5 nedēļām.Tikai nesen viens pasūtijums atnāca pēc 13 dienām.Bet tas bija vienīgais gadijums.Un sūtu es diezgan bieži visādus sīkumus.

Es ar neriskētu sūtīt. Tiko vēl atlaides bija,gan jau tur jau tā baigais sastrēgums. 

Man pašai divas paciņas no 20.oktobra jau Latvijā,bet tālāk nekā... pat lp nevar izsekot. 

Laimes spēles. .

11 - 20 no 21