FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Krāpniece!

Sveikas meitenes. Man ir gadījās situācija kad sarunāju  apmainīties ar drēbēm. Meitenei uzticējos un aizsūtīju 5 drēbes un botes kuras apmēram maksāja kopā 160 euro ( veikalā) . Gaidīju 2 mēnešus, bet neko no viņas nesaņēmu. Profilu protams viņa izdzēsa, uz vēstulēm neatbild, ignorē. Ir viņas numurs bet kā viņu sauc es nezinu. 29393049 - varbūt kāds uzķērās . Uzmanīgi ar tādām ! Ko darīt šādā situācijā ?

32 Atbildes

Trauksmi vajadzēja celt pēc divaam vai trīs nedēļaam, nevis diviem mēnešiem.

Es arī ne vienmēr skrienu kaadam kaut ko nosūtīt, bet ilgaak par dažaam dienaam nekad nekavējos.

Kaa var sūtīt, nezinot vaardu?

Te nu skiet, ka situacija bediga, jo parak ilgs laiks pagajis un nekadas citas informacijas par so personu nav. Ar telefona numuru ir krietni par maz.

Juus neuzzinaajaat cilveeka v.uzv.? Un tik ilgi cietaties? Izsaku liidzjuutiibu.

lai suutiitu ar pakomaatu, vaards un uzvaards nav jaazina. 

vismazpasaki ar kaadu segvaardu vinja sheit bija.

> Ieva

lai suutiitu ar pakomaatu, vaards un uzvaards nav jaazina. 

vismazpasaki ar kaadu segvaardu vinja sheit bija.

Nav jaazina, bet es taapat prasu. Ja cilvēks izvairaas no atbildes, tad skaidrs, ka kaut kas nav ok un atsakos sūtīt. Var jau būt, ka stulbi, bet taa es jūtos drošaak.

Nu,jap vispaar. Taa bija mainja,tad ja nepiemaksaa,tad datus nevajag...

Rakstīju jau situāciju pie negodprātīgo pārdevēju diskusijas, bet acīmredzot šis ir noticis ātrāk pirms mani gribēja apkrāpt. Aizsūtīju tikko meitenei skrīnšotu ar šo diskusiju (viņa gribēja ar mani tikties sestdien, tā arī nekādu ziņu nesaņēmu), numurs saglabājies, jo rakstīja whatsappā. Lūdzu lūdzu neuzķeraties uz šo! Tas, ko rakstīju ir 190.lpp. , ceru, ka links darbosies. http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=93&start=2835

Labots 15.11.2015 19:42

> Sana

> Wildfox

Rakstīju jau situāciju pie negodprātīgo pārdevēju diskusijas, bet acīmredzot šis ir noticis ātrāk pirms mani gribēja apkrāpt. Aizsūtīju tikko meitenei skrīnšotu ar šo diskusiju (viņa gribēja ar mani tikties sestdien, tā arī nekādu ziņu nesaņēmu), numurs saglabājies, jo rakstīja whatsappā. Lūdzu lūdzu neuzķeraties uz šo! Tas, ko rakstīju ir 190.lpp. , ceru, ka links darbosies. http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=93&start=2835

Links nedarbojas,skaidrs ka izdzesusies.Ka apkrapa?

Tajā linkā tak ir rakstīts. :)

1 - 10 no 32