FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Krāpniece!

Sveikas meitenes. Man ir gadījās situācija kad sarunāju  apmainīties ar drēbēm. Meitenei uzticējos un aizsūtīju 5 drēbes un botes kuras apmēram maksāja kopā 160 euro ( veikalā) . Gaidīju 2 mēnešus, bet neko no viņas nesaņēmu. Profilu protams viņa izdzēsa, uz vēstulēm neatbild, ignorē. Ir viņas numurs bet kā viņu sauc es nezinu. 29393049 - varbūt kāds uzķērās . Uzmanīgi ar tādām ! Ko darīt šādā situācijā ?

32 Atbildes

Man arī tā liekas. 

> SunSet

Man arī tā liekas. 

Bet cik saprotu viņa ir saņēmusi paciņu? .... 

Ja,saņema. Viņa negrib tagad meklēt viņas mantas. Viņai nav laikā...

> SunSet

Ja,saņema. Viņa negrib tagad meklēt viņas mantas. Viņai nav laikā...

Laiks ir, ja vien vēlēšanās būtu! Manuprāt, te ir prastākā krāpniecība... Tik ,,pasniegts uz bļodas ar zelta maliņu'' .. tā teikt, priekš naivajiem. 

Man arī šķiet... piemēram , ja man pazūstu,ka viņa saka ne tie letākie apavi,es uztrauktos. Un ja nezinātu,ir saņemti,vai ne...meitene vienkārši melo.

> SunSet

Man arī šķiet... piemēram , ja man pazūstu,ka viņa saka ne tie letākie apavi,es uztrauktos. Un ja nezinātu,ir saņemti,vai ne...meitene vienkārši melo.

Te jau maiņas gadījums- parasti pēc tādiem gadījumiem pārdevējas sarakstās un nospriež par sadarbības sekām- vai tā ir laba un viss ir ok, vai ne..      Vienkāršas sūtīšanas gadījumos es savus pircējus ne vienmēr pēc tam ķeru un jautāju vai ir saņēmuši, jo vairums atbildīgi paši atrakstās un saka paldies. 

Nu un? Es vienmēr prasu,vai viss ir ok. 

Ja kurpes ir dargās. Nauda arī nemetājas,pat ja uz tām ir nopirkti kurpes. Man būtu žēl...

> SunSet

Nu un? Es vienmēr prasu,vai viss ir ok. 

Ja kurpes ir dargās. Nauda arī nemetājas,pat ja uz tām ir nopirkti kurpes. Man būtu žēl...

Tāpēc pēc darījuma ir jāpatur čeki un izsekošanas kodi.  Lai, pat ja Omniva/Pasta st. pazaudē paku ir pierādījums ka paciņa ir bijusi izsūtīta. Nevis kā šajā te problēmā, ko tagad risina posta autore... Es laikam trauksmi celtu ja nedēļas laikā paka nebūtu pie manis! Nevis pēc mēneša tik atčohnītos... 

Ir arī bijuši gadījumi, ka pakomāts neizsūta sms ar kodu ( pašai ir bijis) , ka trobelēju meiteni, bet paka izrādās ir pakomātā, tik pakomāts nosmugulējis ar sms sūtīšanu. Visādi var gadīties! Bet šis gadījums, manā skatījumā ir tīrākā krāpšana! (Protams, atvainot mani, ja tā nav.. bet pagaidām viss pēc tā izskatās) 

Man ar av skaidrs, kaapeec 2 meeneshi tika gaidiiti ,lai saaktu mekleet. Jebkura gadiijumaa izdzeests profils jau uzreiz liek domaat, ka kaut kas nav tiirs....

Vajag pazvaniit uz PS, nosaukt savu nr un pajautaat, vai uz šo nr ir kaut kas izsūtīts, kaa arī sūtītaaju numurus uzzinaat! Es taa šad tad daru, vienmēr sameklē. 

21 - 30 no 32