FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Zoba tiltiņš

Sveikas. Man nav viena zoba. Esmu mazliet uzkrājusi naudu un gribu ielikt vietā zobiņu. Ir doma par tiltiņu, jo implantu es šobrīd atļauties nevaru. Te kādai ir pieredze? Internetā lasīju ka tiltiņu liek uz blakus novīlētajiem zobiem, un ja pareizi kopj var turēties 10 gadi. Kādai ir pieredze? Uzklausīšu. Paldies. 

3 Atbildes

Esmu šobrīd nedaudz līdzīgā situācijā, tikai mani glābj tas, ka mani gudrības zobi nav izrauti (kaut gan zobuārsts ieteica) es to noraidīju. Te nu sanāca, ka nomainīju zobuārstu un viņa man sabojāja zobu, viņš steidzami tuvākajā laikā ir jārauj ārā. Apmeklēju jau ortodontu, viņš man ir man izlēmis, ka liks vienā pusē breketes un metāla sliedi pie smaganām, kas virzīs zobus uz priekšu un pēc diviem gadiem visi zobi būs savā vietā! Cerams viss būs tik skaisti kā to pasniedz zobuārsts. Drausmīgi būs bez zoba, bet tie ir tikai divi gadi. 

Te nu ir mana pieredze un ieteikums no ortodonta.

Nezinu pat ko ieteikt, jo man ir tilts, turas jau gadus 15, tagad jaamaina, man ir metaalkeramika, bet otrreiz to vairs nedarītu, kraatu naudu implantam. Pirmkaart jau, tika novīlēti 2 blakus esošie zobi. Otrkaart, ja kaadam no tiem zobiem rodas problēmas kaa bija man, viss tilts jaarauj nost, jaapilda un jaarstē kanaali.

Es arī nesen pazaudēju zobiņu- trakākais ka priekšpusē... smaidīt nedrīkt... pārdzīvoju. Implanti dārgs prieks. Apsvēru domu par tiltiņu, bet ziedot vēl divus blakuszobus arī žēl palika... Beigās paliku pie lētākā varianta- platītes vienam zobiņam. Pagaidām.. kamēr sakrāsies naudina tiltam. Vismaz pēc nedēļas jau varēšu smaidīt :D

1 - 3 no 3