FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Maksas teemas-vai ir veerts?

Gribeetos dzirdeet godiigas atbildes, vai reklameejot skapi par maksu tieshaam reaali uzrodaas vairaak pirceeji?Nekad neesmu meegjinaajusi, taapeec arii prasu.

Man pashai ljoti biezji saak jau driizaak atgruust meitenes, kas vienu un to pashu piedaavaajumu,ko nepeerk, tikai reklamee un reklamee.Nee, neko sliktu negribu teikt, tikai rodas iespaids, ka tai reklaamai ar reaalo pirceeju nav nekaada sakara. Kaa juus te domaajat?

18 Atbildes

Esmu izmantojusi šo iespēju divreiz, parasti nopērku maksas tēmu un paceļu uz augšu, kad ielieku ko jaunu klāt, vai palaižu cenu zemāk. Kaut kā neredzu jēgu, interese nav kļuvusi lielāka. Skumji, protams.

Nav vērts, tēmu var pacelt tikai x3 reizes dienaa, un turaas sadaļaa "jaunaakais forumaa" kaadas 5 min katru reizi, nav tik daudz cilvēku, kuri paspēj to pamanīt.

Es šo iespēju izmantoju pirmo reizi (trešā diena, kad man ir maksas tēma),pārdevusi vēl neko neesmu, bet ir vairākas aizrunātas drēbītes... :)

Piekrītu, ka nav vērts. Drīzāk izcelt drēbītes ir noderīgāk, jo tad tava pērle parādās visu sludiku sākumā un caur to var redzēt visu tavu skapi. Man patīk tādi sludinājumi, kas izcelti :) Daudz pērles esmu nomedījusi šādā veidā :)

Ja baigo izpārdošanu taisi, vai jaunumi salikti, tad jā, bet tā...

> zaiza

par sho jau ir diskuteets,cik noveerots,lielaakaa dalja meitenju negatiivi izsakaas par taam,kas visu laiku reklameejas..

pati arii nelasu maksas teemas,ja vien nejaushi neuzkjeros uz kaarteejo'' gudro nosaukumu'' ,kas uzrunaa,bet peedeejaa laikaa arii taadus nosaukumus uzreiz atkozhu,ka reklaama un valjaa neveru.

man,paardot vairaak,tas neliidzeeja,bet ir,kas slavee,ka jaa- tas darbojas.

+++

11 - 18 no 18