FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

kādu iznākumu var gaidīt šajā situācijā?

Sveikas,vai kādai ir tā bijis ka paka tiek nosūtīta pavisam uz citu pilsētu?tas notika caur pasta staciju,nejauši sanāca nosūtīt paku nevis uz jūrmalu bet talsiem,vai kādai ir bijis kas līdzīgs?varbūt zināt ka to var Labot...?

19 Atbildes

> svesaisskupsts

> Natalie

Droši vien var labot! Pašai bija atgadījums, bet ar Latvijas pastu, nevis Pasta staciju. Nākamajā dienā ātri attapos, piezvanīju, sarunāju, aizsūtīju ieskenētu iesniegumu, palūdzu atsūtīt atpakaļ. Paka droši vien tikai šķirošanas stadijā, var paspēt. Veiksmi!

Paldies,bet mana paka ir jau galapunktā,protams neistaja :(

Jaanopērk kods, jaanosūta tas PS uz e-pastu + jaunaa adrese un kuru jaasūta. Man ar taa reiz gadījaas un šadi tas pasaakums tika izlabots :)

> Gunas skapis

Var labot, bet būs atkal sūtījuma cena jāmaksā. 

Par to biju iedomājusies,ka būs jāmaksā vēlreiz sutisanas izdevumi.

Par ko bēda? Lai nosūta atpakaļ Tev paciņu un Tu sūto vēlreiz. Cits variants-sarunā ar kādu meiteni no tās pilsētas,kur ir paciņa,lai nosūta uz pareizo adresātu.

> Janeta

Esi rakstījusi epastu pasta stacijai?

E pastu nerakstiju,gaidu ar nepacietību rītdienu un jauku 9 zvanīšu...tāpat šaubos vai viņi e pastus lasa ārpus darba laika

> Janeta

Par ko bēda? Lai nosūta atpakaļ Tev paciņu un Tu sūto vēlreiz. Cits variants-sarunā ar kādu meiteni no tās pilsētas,kur ir paciņa,lai nosūta uz pareizo adresātu.

Jā,Janeta,paldies...nebiju iedomājusies sameklēt kādu no tās pilsētas kas izņem un nosūta uz pareizo...Man šobrīd galvenais lai paka nepazūd...Tad gan būtu briesmīga situācija sanakusi

Vienreiz pati kļūdas pēc nosūtīju nevis uz Ventspili, bet Valmieru. Uzrakstīju uz Pasta staciju, iegādājos atbilstošā izmēra kodu un ar to viņi paši pārsūtīja paku uz Ventspili

Labots 19.11.2015 22:18

> svesaisskupsts

> Janeta

Esi rakstījusi epastu pasta stacijai?

E pastu nerakstiju,gaidu ar nepacietību rītdienu un jauku 9 zvanīšu...tāpat šaubos vai viņi e pastus lasa ārpus darba laika

uz epastu man viņi vienmēr atbildu ātrāk par zvana savienojumu. Ja nemaldos,tad zvanus beidz pieņemt ātrāk par epastu,bet iespējams kļūdos,to var pārbaudīt mājaslapā.

Varēji negaidīt,bet sūtīt epastu,vismaz nebūtu visu vakaru jāsēž kā uz adatām,jo tagad sanāk,ka apzināti velc garumā. Bija laiks,lai izlabotu situāciju.:/

Nezinaju,ka caur e pastu var sanakt atrak...nu ok tad meginu...kads man labums vilkt garuma...sazvaniju pirceju UN vina teica ka pati zvanis us pasta staciju,bet es tomer ka pardeveja ari gribu KO darit lietas laba,lai paka nonak gala...

> svesaisskupsts

Nezinaju,ka caur e pastu var sanakt atrak...nu ok tad meginu...kads man labums vilkt garuma...sazvaniju pirceju UN vina teica ka pati zvanis us pasta staciju,bet es tomer ka pardeveja ari gribu KO darit lietas laba,lai paka nonak gala...

Izklausās,ka Tev ir saprotoša pircēja,būs viss ļoti labi! :)

11 - 19 no 19