FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Neizpārdotais skapis - labdarībai?

Sveikas, meitenes :)

Vēlos uzzināt - ko Jūs darāt ar drēbēm, kas ilgi stāv skapī un neviens nepērk?

Pašlaik apsveru domu kā citādāk atbrīvoties no drēbēm, kas aizņem skapī vietu.

Vai zināt, kur var nodot drēbes labdarībā, ar pārliecību, ka to novērtēs? (:

(Ja kāda teiks, ka daudz ir šādu sarkano krusu punktu, tad jāpiemin, ka agrāk savā mazpilsētā vienmēr ziedoju drēbes, līdz uzzināju kāda labo drēbju šķirošana un tālākā pārdošana tur notiek)

Tā ka, vēlos ziedot drēbes, aksesuārus utt., tiem, kam tas patiešām varētu noderēt.

Vai arī ir vietas, kur kaut par mazu, simbolisku naudu var drēbes nodot?

H&m bija vai vēl ir kaut tā labdarības akcija? Vai drēbēm ir jābūt kaut kādam svaram?

Ceru uz Jūsu atsaucību,

Paldies! :) 

24 Atbildes

Var nodot Otrajā Elpā, bet arī ir konteiners centrā, aizmirsu adresi, bet pie centra Pestīšanas Armija. Tur drēbītes gan jānodod noteiktos laikos. Ā, un vēl Teikaā ir viena vieta(man sanāk vistuvāk, tur 24/7 var nodot.

Tas ir par Rīgu, par citām oilsētām nezināšu teikt.

Tikko izlasīju, ka kritērijs ir saņēmējs. Nu tad varbūt var tajā ziedot.lv, kad ir labdarības dienas? Zinu, ka var birojā nodot tāpat, bet tad, kad viņi izsludina drēbju vākšanu, varētu būt, ka nekādai krāpšanai tur vienkārši neatliek laika, jo apjomi ir milzīgi.

Vēl jau var mēģināt pa tiešo bērnu namos.

Redz, tad jau es neesmu vienīgā, ar šo nepatīkamo pieredzi Sarkanajā krustā. Mums atbildīgā sieviete ir liela divkose, tāpēc par tālāko mantu pārdošanu un pievākšanu sev - es nebrīnos.

Paldies par atsaucību meitenes! :)

Šajā gadījumā es arī gribu būt ieguvēja, runa neiet par naudu, bet par pateicību ko varētu saņemt no citiem. 

Izskatās, ka daudzas mani ir sapratušas tā, ka man pilnīgi nav kam atdot šīs drēbes un esmu gatava ziedot jebkam, jo esmu jau saņēmusi vēstules, ka kāds vēlas, lai atdotu viņiem savu apģērbu.

Es parasti atdodu māsīcai un varu atdot arī turpmāk, bet kā jaut teicu, es labprāt tās atdotu ar cēlu mērķi.

Un ne tikai drēbes,bet arī dažādas jaukas lietas bērniem. :)

liepājas sarkanais krusts drēbes nolika pie misenēm sētā. :D

21 - 24 no 24